Dezomorfina (krokodyl)

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 222 Strona 20 z 23

luminal_100

  • / / 0

moj znajomy z ukrainy mowił ze jest u nich dostepny syrop z kodeina bez recepty i bez dodatkow tylko nie moge se przypomniec jak on na to mowił
Rejestracja: 2008
  • 137 / 1 / 0

Fiesta12 pisze:
Tylko że ja z ciekawości przejrzałem kilkanaście komentarzy tego użytkownika i coś mi podpowiada, że zabrał on nam niepotrzebnie czas! Zajmowanie się mitami mnie nie pasjonuje. Jak ktoś ma znajomości u moderatora, to niech go namówił o skasowanie całej tej zbędnej dyskusji, jak to z kolegą chemikiem zrobiłem dezomorfine:-)
No, cóż mieliśmy czystą kodeinę, ściągniętą z Ukrainy, byłem przy przygotowaniach i przy całej syntezie, skraplaniu, odparowaniu itd., tyle że ja NIE JESTEM CHEMIKIEM! Robił to mój przyjaciel, który JEST chemikiem. W trakcie "produkcji" mówił co robi, itd. pomagałem: "podaj kolbę jakąśtam, pomieszaj to, tamto itp. Nie chcecie, nie wierzcie, mam to naprawdę w głębokim poważaniu. Trwało to 2 dni ponieważ nie mieliśmy dostępu do laboratorium i sprzętu chemicznego 24h. Tolerancje na opio miałem średnią (~0.5-0.75g H/dzień), produkt końcowy, wg. mojego przyjaciela był b. czysty i bezpieczny do iniekcji. Miejsce: Wrocław. Tyle.

Wkrótce zapalimy sobie legalnie zioło? Posłanka mówi, dlaczego tym razem to może się udać

"Jak to policeman przeszukuje mnie? Przecież mam prawo nosić to, co chcę" – możliwe, że już niedługo teza z piosenki Jamala stanie się rzeczywistością. Przynajmniej jeśli chodzi o słynną zieloną używkę. Powstał Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany, na którego czele stanęła posłanka Beata Maciejewska. W wywiadzie DLA natemat.pl opowiedziała, jak dekryminalizacja zioła miałaby wyglądać w praktyce.

Dostał podejrzanego sms-a i zadzwonił na policję. Zapomniał, że uprawia marihuanę

Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uprawę narkotyków. 32-latek hodował konopie indyjskie w mieszkaniu. Został mu już przedstawiony zarzut. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Rejestracja: 2009
  • 289 / 4 / 0

Miejsce: Wrocław.
Uważałbym na takie informacje, środowisko chemików jest bardzo wąskie ;-)
Rejestracja: 2013
  • 726 / 5 / 0

Jak myślicie, czy powodem zrobienia kody na receptę w Rosji mogły być naciski ze strony ważniejszych panów od H ? Nie wiem czy to ma sens, ale pamiętam, że jak był ten temat w mediach to coś takiego w głowie miałem.
Rejestracja: 2010
  • 993 / 23 / 0

@up to bardzo możliwe. Heroina to bardzo dochodowy biznes i wątpię żeby rząd pozostawał neutralny wobec plagi dezomorfiny. Jeżeli USA kontroluje przepływ dragów (tyle by zarobić hajs, ale nie tyle by społeczeństwo się nie rozsypało przez plagę heroinistów) to równie dobrze może robić to Rosja czy nawet Polska.

Za dużo hajsu by tak marnować.
Rejestracja: 2009
  • 1461 / 111 / 0

To było po prostu starcie grupy producentów farmaceutyków z mafią narkotykową. Z załączonego obrazka widać kto wygrał.
Rejestracja: 2016
  • 2832 / 529 / 7

Nie wiem czy było, nie mogę znaleźć - więc pytam.
A jakby wziąć dezomorfinę, w sensie tę zanieczyszczoną - krokodyla, per oral, a nie walić po kablach? Zanieczyszczenia doprowadziłyby do zatrucia użytkownika?
A może per rectum? Wypadający odbyt to chyba jednak lepsza opcja niż odpadająca ręka %-D
To z dupskiem to oczywiście żart, ale serio, jak z podaniem tego ścierwa oralnie?
Rejestracja: 2013
  • 88 / 1 / 0

To nie scierwo kutwa twoja stara.
Ja to bym zasuszyl I w nocha probowal jak juz, choc jezeli nie spieprzysz inekcji, to przezyjesz. Gorzej jak podasz podskórnie I w pore nie wybierzesz sie do lekarza
Bedzie crocodilius polakus

Ps. Wrzuc foty
Rejestracja: 2016
  • 2832 / 529 / 7

Opio w nocha? Eee, chyba każde opio per kinol zawsze ma mniejszą biodostępność?
Ja tego nie mam, więc fot nie wrzucę. Chyba, że to w ogóle nie odpowiedź do mnie.
Rejestracja: 2014
  • 673 / 45 / 0

I jak tam użytkownicy forfiterka? Żyjecie, nie żyjecie? Ktoś to serio nawala jeszcze?
Posty: 222 Strona 20 z 23
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 1930 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość