Detox od trawy

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 27 / 3 / 0

Karolrdm99 znajdź sobie jakieś zajęcie a będzie lżej
  • 21 / 3 / 0

Koledzy i koleżanki proszę o rady :) Za każdym razem jak odstawiam THC zaczynają mi puchnąć oczy.. bolą.. łzawią.. opuchlizna występuję wokół gałek ocznych, powiek nabrzmiałe itd. Wystarczy że zajaram kilka dni pod rząd i opuchlizna znika. Też tak macie ? Może macie jakieś sposoby na opuchnięte oczy. Wystarczy że nie palę 3-4 dni i moje oczy puchną.. po 2 tyg przerwy moje oczy wyglądały jakbym w Chinach mieszkał. Macie jakieś sposoby na to ?? Krople Starazolin są świetne ale pomagają na przekrwione oczy, stosowałem, lecz na opuchliznę sposobów nie mam. Palę mj od 2 lat.. przez ten czas miałem kilka detoxów które trwały od 2-3 dni do max 2 tygodni. Pozdrawiam

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.
  • 1986 / 107 / 0

(nie)stety u mnie tytuł tematu to jakiś paradoks, ale póki mi to w żadnym wypadku nie przeksadza, ba, nawet nikt nigdy nie wie kiedy jestem najarany, a kiedy nie, to mam to w sumie w dupie xd
kocham jarać i chyba nie przestanę nigdy, to otatnia używka z której bym zrezygnował.

do tego jej szkodliwość (przynajmniej w moim przypadku) jest zerowa lub znikoma mimo długiego romansowania, pewnie dłuższego niż niektórzy tu mają lat. matka mi kiedyś mówiła, że to "ćpanie" mi mózg wypali zaraz, mówiła to jakoś w 2006 roku, pytam jej do dziś kiedy mi w końcu ten mózg wypali bo czekam i czekam %-D
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata