Designer Cocaine, Fenylotropany - Wątek ogólny

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 3831 / 139 / 13

pewnie w takiej "pracy" jedynym wynagrodzeniem jest to co wciągasz w kinol %-D
  • 4 / / 0

Niema to jak gratisowo nabawic sie jakies choroby + zyc na krawedzi czy przezyje sie nastepna kreche :D

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

"El Chapo" narzeka na warunki w więzieniu. Planuje uciec?

Meksykański baron narkotykowy Joaquín "El Chapo" Guzmán, który odbywa karę pozbawienia wolności w nowojorskim więzieniu, twierdzi, że potrzebuje więcej aktywności na świeżym powietrzu.
  • 4 / / 0

Synthacaine jest dostępna teraz u jednego z PL vendorow notabene reklamujacego się tutaj. Czy ktoś wie co to moze być? Substancja w formie malutkich białych kryształków, nie wygląda jak.kamfetamina na zdjęciu z przedostatniej strony tego tematu. Podpisane po prostu 'synthacaine'...
  • 126 / 12 / 0

dostałem próbkę Synthacaine, nieco ponad 500mg,
Podejrzewam że ten krystaliczny proszek to Dimetokaina+Camfetamina :cool:
http://synthacaine.org/
w końcu raczej nie zajmuje się nazw handlowych, więc to nie jest czysty związek chemiczny, nawet na stronie Vendora można to zauważyć [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ][ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Two very interesting and popular research chemicals have been blended together in equal amounts to form an extremely sought after concoction known as Synthacaine. Dimethocaine is notable for its properties offering local anaesthetic and stimulant in vitro (outside living organism) effects, with approximately 50% potency of Cocaine. Comfetamine which makes up the other half is a close relative to the well-studied Fencamfamine which is known for its appetite suppressant qualities. Camfetamine being chemically similar may well have equal actions to Fencamfamine.
prawdopodobnie Kamfetamina ma podobne działanie do fenkamfaminy przez podobny skład- a właściwie identyczny produkt przemiany wątrobowej
http://www.bluelight.ru/vb/threads/619496-Camfetamine

Znalazłem małe co nieco na temat tej Dimetylokainy i Camfetaminy oto mój proszek [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ][ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ] a oto też dimetylokaina ze strony prawdopodobnie nieuczciwego vendora
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
oraz obraz kamfetaminy
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
ogólnie rzecz biorąc te dwa proszki zdają się być identyczne,nigdzie nie ma żadnej informacji o kolorze, można je pomylić bezproblemowo
oto mój raport
MÓJ STAN- jestem już 20 godzin po ostatniej działce 3mmc 160iv+ 70 p.o

SUBSTANCJA- puder,kolor biały, zbrylony, drobne kryształki widoczne bardzo dobrze, bez zapachu Chociaż sanchez z BL twierdzi inaczej a dostał paczkę z nieistniejącym, chińskim numerem CAS 52623-93-3
http://www.bluelight.ru/vb/threads/562792-Synthacaine

-smak-gorzki, natychmiast znieczula język

w ilościach 250mg (sniff)daje następującje wrażenia:
  • nie jest uciażliwy dla śluzówek
    daje uczucie szybkości myśli i lekkość
    T= +0:10 lekkie uczucie niepokoju nie wzmaga popędu seksualnego, ale z ogólnym zwężeniem naczyń krwionośnych obwodowych dłonie i stopy robią się chłodne
    T=+0:20 spływ nienachalny, coraz przyjemniej, chociaż powoli zmęczenie niespaniem bierze górę
    T=+0:35- wstalem, serce wali, nie chce się uspokoić, przestaje być mi miło
    T=+1.00 no i nic, poza przyspieszonym biciem serca

Chciałbym poprosić kogoś z dowolnej uczelni, która ma darmowy dostęp do baz danych ncbi, a przede wszystkim wileylibrary o ściągnięcie [abbr=]tego artykułu [/abbr]dla mnie, mój czas przyjaźni z BUJ się niestety zakończył
    A miło byłoby się dowiedzieć jak się tą małą ilością strułem, chociaż nie ma żadnych jak na razie toxicity excerptów na toxnecie. I wydaje się, że żaden hepatotoksyczny Coca-ethylene mi nie powstał -brak alkoholu w organizmie (przynajmniej 13 h od jedynego piwa dziś) i wydaje się że wszystkie pochodne norkokainy również nie miały jak się zsyntetyzować

http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1 ... 1/abstract
    i być może wartałoby jeszcze to
    http://www.ingentaconnect.com/content/g ... awler=true

Podziękował
Użytkownik nieaktywny
  • 477 / 70 / 0

Dzieje się coś tu? Jakies wariaty testuja nowe analogi?
  • 426 / 5 / 0

Przejrzyj chociaż ostatnie strony/pokrewne wątki. Od dobrych paru lat co jakiś czas zaglądam do wątków o legendarnym RTI czy innych dopaminergikach i to wciąż tylko bajkopisarstwo podkręcanie ciśnieniem na ćpanie taniego koksu. Prędzej pojawiły się benzosy RC i chyba prędzej wejdą opio na szerszą skalę niż pojawi się sensowny zamiennik koksu, skoro chociażby po mefedronie chyba nic już nie miało takiego ognia z dupy.

<dorzuca etylofenidatu>

Sensowną opcją byłaby przeróbka etylofenidatu na metylo... Nie mam pojęcia jak to może wyglądać w praktyce, trzeba by zapostować na syntezach, chociaż sama reakcja transestryfikacji (jak pamiętam) jest banalna (przynajmniej laicko sądząc po samym schemacie reakcji). Gdzieś coś w moich ostatnich postach może być. No i czysto hipotetycznie oczywiście, przecież nie będziemy łamać prawa :hug:
  • 34 / 1 / 0

Kurcze co polecacie dobrego z RC ?
Bo jest dostep do mega koksu tylko ceny zawrtone (350zl/g).
Cos potrzebuje w niewielkiej ilosci (250 - 500mg na test, chodzi o to ze pale sporo skuna do tego alpra, bupra i na sen wieczorem klony (chodz w ciagu dnia 2 razy zasypiam mimo ze wypije kawe to mi sie spac chce).
Przydałaby si jakas substancją ktora w niewielkich ilościach (tak na minimalne sniffy bo juz nie niucham (max do 50mg), zeby tylko nie czuc zmeczenia ale żeby nie było zadnych spinek miesni, wykrecenia jak po petedronie, etkacie, nie mowiac o 4/3mmc.
Zero serotoniny, najlepiej zeby dzialalo jak koks (bo fety tez nie chce, mimo ze po 40zl/1,2g i jest na tescie 74% czystosci - feta błeh, bo chuda juz jestem i nie potrzebuje jeszcze schudnac), potrzebne cos do pracy i po powrocie z pracy zeby do tej 20 "dotrzymac" a nie wstaje o 6:40 do pracy, koncze o 16:30 i przyjezdzam do domu padajac na gebe (no i wazne zeby tez widac nie było).

Pozdrawiam
  • 507 / 9 / 0

Ciężko znaleźć coś podobnego do koksu. Jednak jeśli chodzi Ci o samo pobudzenie to może zainteresuj się

http://hyperreal.info/talk/etylofenidat-t31743.html
http://hyperreal.info/talk/metiopropami ... 30377.html

szczególnie tym pierwszym.
  • 426 / 5 / 0

Trzeźwością się zainteresuj.
  • 3534 / 17 / 0

pitka pisze:
zeby tylko nie czuc zmeczenia ale żeby nie było zadnych spinek miesni, wykrecenia jak po petedronie, etkacie, nie mowiac o 4/3mmc.

Pozdrawiam
A co po 3 mmc miałeś takie przygody ? Według mnie właśnie 3 mmc w małych dawkach by ci pomogło.Jakie dawki stosowałeś?
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata