3-CMC; Metaklefedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 4 / / 0

Czy można mieszać 3mmc z 3 cmc? Sytuacja wygląda tak że będę miał dostępne 3mmc, którego nigdy nie próbowałem i nie wiem czy mi się spodoba, na początek chcę zarzucić sniffa 3mmc. Czy po pierwszej kresce jak się nie spodoba mogę dorzucić po 1h krechę 3cmc? Czy się pogryzą? Doświadczenie tylko z 3cmc raz na miesiąc od roku, teraz 4 tygodnie przerwy, będzie badane w weekend.
  • 121 / 19 / 0

3mmc bierze się oralnie. I nie można go łączyć z 3cmc, ponieważ to grzech gorszy niż zabicie drugiej osoby.

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Odkryto mechanizm syntezy związków przeciwbólowych przez konopie!

Zespół naukowców z Uniwersytetu w Guelph w Ontario jako pierwszy odkrył mechanizm syntezy dwóch flawonoidów przez konopie: kannaflawiny A i B. Obydwa związki posiadają naturalne właściwości antyzapalne i przeciwbólowe, silniejsze 30 razy od zwykłej aspiryny.
  • 143 / 52 / 0

@up co za pierdolenie

nagrzeszyłem tyle że ociechuj

mieszaj sobie, nic ci nie będzie, SYNERGIA I BRAK RYZYKA
  • 4 / / 0

12 grudnia 2018szpalek1 pisze:
3mmc bierze się oralnie. I nie można go łączyć z 3cmc, ponieważ to grzech gorszy niż zabicie drugiej osoby.
Po za tym że to grzech... czy może to jakoś negatywnie wpłynąć na zdrowie po podaniu jedno po drugim?
  • 734 / 77 / 0

Jebnij bombke z mmc a jak zacznie wchodzić sniff cmc. Ryzyko żadne przy odpowiednim dawkowaniu i towarze.

Tylko cmc laduj po odrobinie, żeby nie przebiło a wzmocnilo mmc.
Użytkownik nieaktywny
  • 1251 / 148 / 0

Ale uważaj z dawkami cmc bo będzie mocny wjazd na serce jak przesadzisz.
  • 146 / 4 / 0

Bombki są beee!!! Szkoda zolądka, przy sniffie i tak Ci troche pojdzie w zolądek, ja bym zajebal 3mmc sobie lotke np. 5 sniffy co 30min i jak, by juz byla tolerka na mmc, zajadal sie trojka. Czynnosc mozna powtorzyc kilkakrotnie, bedziesz mial pare rozdzialow, w tym wypadku dwa, naprzemiennie :D
  • 734 / 77 / 0

UP
Gówno prawda, nie wprowadzaj w błąd.
  • 143 / 52 / 0

kwestia subiektywna, dla mnie bombki są ble i chuj

#teamkinol
  • 734 / 77 / 0

Nie subiektywna tylko obiektywny fakt. Różne substancje maja różne preferowane roa. Serotoniki lepiej działają oralnie, koniec.
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata