Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
  • 176 / 2 / 0
witam. przeglądając wątek ogólny, wyraźnie widać, że ekstrakcja wodna sprawia najwięcej problemów użytkownikom powoju i często trip po niej w ogóle nie startuje. proponuję zatem, aby ludzie, którym się udało i u których naprawdę poskutkował ten sposób spożycia wyjaśnili te kwestie:

- ile czasu trzymać zmielone nasiona w wodzie?
- czy ma to być woda gorąca/letnia/zimna?
- jak z dawkowaniem - ile g nasion zmielić, żeby trip miał intensywność przynajmniej jak po 10g jedzonych?
  • 2451 / 78 / 0
w FAQ jest o tym...
"- Ekstrakcja woda. Ta metoda polega na zalaniu chłodną wodą dokładnie zmielonych nasion ( dobry do tego celu jest zwykły młynek do kawy). Trzymamy wszystko minimum 30 minut ( nie dłużej jednak niż dwie godziny ), następnie filtrujemy i zielonkawy płyn o posmaku grzybów- pijemy. Metoda ta nie likwiduje całkowicie mdłości, aczkolwiek ogranicza je dość skutecznie."

Ilość zależy od tego jakie to nasiona i na co liczysz ? Jeśli na to co opisują Trip Raportach to chyba bez conajmniej 20g sie nie obejdzie :P albo i więcej ^_^
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 176 / 2 / 0
Widziałem ten opis z faq, ale w wątku głównym były też omawiane jakieś inne metody (wstawianie do lodówki??) i inny czas odstawienia. Dlatego od samych użytkowników przydałyby się rady, który sposób okazał się najskuteczniejszy ;>

W sumie podejrzewam, że u tych, którzy narzekali na działanie, przyczyną mogła być rzeczywiście zbyt niska dawka ;> dlatego w przyszłości przy ekstrakcji wodnej nie zejdę poniżej 20g
  • 2451 / 78 / 0
inne metody to ekstrakcja benzyom , ja nie próbowałem i raczej nie mam zamiaru :)
no i na pewno to była dawka mnie jakieś 12g słabo porobiło :( nastepnym razem zrobie gdzieś z 25-30minimum
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 3 / / 0
Witam jestem świeżo po zejściu LSA (co za dzień :) )

15 gram nasion Ipomoea violacea Heavenly Blue

drobno zmielone w pył w młynku elektrycznym. Taki proszek zalany normalną wodą zimną gdzieś na oko 0,3 litra. Wyszła z jedna szklanka.


oczywiście można zalać większą ilością wody ja użyłem tylko 300 ml, trzymałem zmielona nasiona w tej wodzie około 1,5h godziny mieszając co jakiś czas.


wypiłem płyną zawartość a resztę nasion i oleistej zawiesiny wodnej wylałem do kibla. Chyba nie byłem wstanie się zmusić do połknięcia tej papki.Niewiem jak działa dobre LSA w sposób np. zjedzony ale ekstrakcja wodna chyba jest mało efektywna.


Masa weszła gdzieś po godzinie, peak po 3-4 godzinach od zażycia, schodzi po około 7 godzin. To dawka tylko 300 ml 15 g zmielonych nasion:)

Działania podobne do LSD ale dużo gorsze, CEVY były dobre ale mało realne i tylko momentami HD, tylko momentami mogłem wejść w Swoje halucynacje w 3D jakbym naprawdę doświadczał tego wszystkiego :) minimalne OEVY kolory wyostrzone , falowanie obrazu, rozmywanie się, wszystko zaczyna żyć swoim życiem i nabiera 3D wymiaru i "życia" szczególnie dobrej jakości grafiki HD.Oglądałem film w 320p :) to co widziałem można porównać z jakimś bardzo dobrym HD. Nie wiem czy miałem tak dobry wzrok po LSA czy film był tak dobrze nakręcony hehe ale raczej to 1.


Ogólnie spodziewałem się dużo mocniejszego działania i przyjęcie 300 ml wodnego roztworu z 15 gram nasion porównuje do działania 1-2 kartonów LSD czyli gdzieś około 100-200 mikrogramów. Nie ma fajerwerków dla kogoś obeznanego z psychodelikami. Dla normalnej osoby wizje mogą być jednak zadowalające dla mnie był zbyt małe realne.
Nie mogłem się z Nimi utożsamić jakby to się działo naprawdę i przeżywać tego w Swoim wewnętrznym świecie umysłu, dokuczało Mi to przez cały tri , że jest to tylko iluzja, marzenia i daleko mi od ich spełnienia :)


ogólnie psychodelik bardzo dobry widzę duże zastosowanie w rozwoju i w celach mistycznych ale gorszy niż LSD i na organizm dziwnie mi siada.


Czuje jakbym miał żył zatkane w nogach i mam problem z chodzeniem, mózg po podróży 6 godzinnej całkiem zombie :) ciało zmęczone spragnione i wyczerpane nie to co po LSD :( takie tak sobie
  • 382 / 6 / 0
Czy myślicie, że niższa dawka - rzędu 8-9 g i oczywiście z ekstrakcją - jest bezpieczna dla osoby o i tak zwiększonej skłonności do zakrzepów? Czytałam o tym działaniu zwężającym naczynia, ale ja już mam lekkie żylaki i ok 90 kg żywej wagi...
  • 576 / 10 / 0
Lepiej odpuść sobie psychodeliki mocno zwężające naczynia i zwiększające ciśnienie jak powój, wszelkie dragonfly, amfetaminowe, czy nawet LSD i przerzuć się na tryptaminy, które nie mają tak silnego efektu w tą stronę np. 4-HO-MET, 4-AcO-DMT, czy psylocyna (nie jestem pewien, czy 4-HO-MET też). Ogólnie tryptaminy z podstawioną grupą hydroksylową 4 pozycją na pierścieniu benzenowym (4-HO-XXT) powinny być dla ciebie odpowiedniejsze ;-).
Uwaga! Użytkownik howlman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 24 / / 0
Modyfikowany Bigos pisze:
inne metody to ekstrakcja benzyom , ja nie próbowałem i raczej nie mam zamiaru :)
Czemu, czyżby przy tej metodzie w uzyskanym produkcie końcowym zostaje jakiś syf po benzynie ekstakcyjnej?
  • 3870 / 198 / 13
@up: czemu nie założyłeś, że modyfikowany bigos jest poprostu leniwy albo brak mu wiedzy how to do it, tylko pytasz czy z metodą jest coś nie tak... ludzie są asekurantami i nie lubią podejmować działań nowych, których nie znają.

Odpowiadająć: ekstrakcja zanieczyszczeń i dalsza ekstrakcja alkaloidów to normalna metoda postępowania.
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
  • 24 / / 0
Parathormon pisze:
ludzie są asekurantami i nie lubią podejmować działań nowych, których nie znają.
Dlatego właśnie pytam :)
Parathormon pisze:
Odpowiadająć: ekstrakcja zanieczyszczeń i dalsza ekstrakcja alkaloidów to normalna metoda postępowania.
Dziękuję.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.