Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 630 • Strona 56 z 63
  • 2 / / 0
Nikt już mi nie chce wypisać benzo, a poza lekarzami wychodzi bardzo drogo. O co mogę poprosić psycho żeby miało działanie podobne do benzo, ale bez takich efektow jak po chloro? Brałam dużo stymulantów plus mam adhd, ale nie wiem czy to może mieć związek z brakiem tolerki na chloro itp
  • 856 / 138 / 0
Z podobnych leków jest pregabalina, także baklofen. Masz jeszcze fenibut który dostaniesz legalnie w necie, mocno zbliżony do benzo, tylko trzeba brać go w określony sposób, robić przerwy, stosować się do dawkowania itd., wszystko jest w necie dokładnie opisane.
  • 171 / 26 / 0
23 lipca 2021sclero2014 pisze:
Chlorprotiksen to juz jest neuroleptyk więc działa silniej uspokajająco itp więc może dlatego ?
Niby neuroleptyk ale działanie posiada głównie anksjolityczne.
23 lipca 2021zburzony pisze:
Pełna zgoda z przedmówcami, możesz być szczególnie podatna na działania niepożądane tego szajsu, to lek nie dla ciebie absolutnie. Stare jak świat to dziadostwo, chociaż niektórym nawet pomaga ale jest mnóstwo lepszych, bezpieczniejszych leków.
Co się dziwić skoro to pierwsza generacja. Mi pomaga. Używam, aczkolwiek po zbyt krótkiej ilości snu bądź zbyt dużej dawce na raz potrafi mi błędnik wariować i chodzę jak najebany %-D .
Trzeba ostrożnie zażywać tymbardziej jak się ma na następny dzień do pracy.
Uwaga! Użytkownik Sk4Zii nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 856 / 138 / 0
To prawda wszystko, chociaż biorę równie prawie stary nauroleptyk, flupentiksol w niskiej dawce i bardzo sobie chwalę, od początku różnica na plus, działania niepożądane do wytrzymania i szybko przeszły, choć opinie są bardzo mieszane, niekiedy w cholerę negatywne.

nie cytuj posta który jest pierwszym postem nad Twoim. Cytat usunąłem {Demis}
  • 72 / 3 / 0
Widzę że dużo osób pisze że słaby ten lek dla was, mnie 50mg idealnie ujebie do spania a 15 to brałem nawet w dzień, co wam w nim nie pasowało ogólnie?
Uwaga! Użytkownik Siwyelo nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 299 / 47 / 0
To ze nie działał :D
:tabletki:
  • 3090 / 465 / 1
sucha sluzówka nosa/ zatkany
("w sumie to: >nie klepie!<") :D
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 1885 / 169 / 0
U mnie to samo co u przedmówcy. Czasami położył do snu, ale pamiętam, że na drugi dzień przez około połowę czułem się jak zombie. Jakby ktoś wyjął mi mózg i położył obok. Dzięki Ci Panie Boże za mianserynę. Ona rzadko zawodzi, dobrze się spi i czuję się dobrze po wstaniu
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 14 / 1 / 0
Po dłuższym czasie chloroproetiksen wyrabia tolerancję i z 15 mg można dojść spokojnie do 100 mg. Trzeba o tym pamietąć.

Pytanie jest takie, czy ktoś łączył chloro z lorazepamem, alprazolam, lub klonazepamem? :)
  • 299 / 47 / 0
Z alprą i bromazepamem łączyłem, nie czułem zbytnio różnicy od tego jakbym samą alpre zjadl
:tabletki:
ODPOWIEDZ
Posty: 630 • Strona 56 z 63
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.