Chlorprotiksen - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 478 / 33 / 0

Chlorprotixen to lipa moim zdaniem, zawroty głowy, mdłości i marne działanie, może za pierwszym razem zmuli ale sen po nim to męczarnia

Nasennie dobra jest amitryptylina ale nie łączy sie jej z trazodonem
  • 1289 / 182 / 0

przy stanach depresyjnych chlorprotiksen jest kiepskim wyborem, bo obniża bardzo nastrój. przynajmniej u mnie. pominę masę innych skutków ubocznych.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Illinois: Medyczna marihuana coraz łatwiej dostępna

Gubernator J.B. Pritzker podpisał ustawy, które rozszerzają stanowy program medycznej marihuany.
  • 1506 / 162 / 0

ile trzeba tego zjeść by utyć sięjak świnia i urosły kobiece piersi ?
bo w ulotce pisze że to efekt uboczny
  • 478 / 33 / 0

@przodownik , Dokładnie, chlor to porażka, jeden z gorszych lekow, gorszy chyba tylko rysperydon. Te dwa leki strasznie obniżają nastrój i chęci do czegokolwiek
  • 327 / 6 / 0

opiate warrior pisze:
Koliber pisze:
Moi sasiedzi biora to na zejscie po bialym mowia ze pomoga :)
Bardzo dobrze działa. To jest jakby taki "pstryczek-elektryczek". Wystarczy wziąć i nie ma śladu po fazie amfetaminowej, tudzież po zejściu.

Co do reszty, powtórzę cytat jeszcze ze starego forum: "neuroleptyki nie są do ćpania!".
lepsze niż benzo?
  • 615 / 30 / 0

Benzo bardziej rekreacyjnie a neurosy nie są do ćpania jak kolega wyżej napisał. Ale chlor daję ten wyjebanizm co po klonach.
  • 1289 / 182 / 0

działanie kiepskie, a do tego masa denerwujących skutków ubocznych. dla mnie neuroleptyki nie mają nic wspólnego z benzodiazepinami.
  • 1653 / 151 / 1

Narzekajacy- Nie wiecie co gadacie. Pewnie cpacie w międzyczasie jak się leczycie, bierzecie na zwale po fecie albo raz alko raz chlora, żeby się ujebac "jak benzo, jak alko". Albo zmiksować.
Jeśli lekarz zna was dlugo/ dobrze i dobierze chlor to nie po to, żeby skutki uboczne przewyzszaly korzyści. Więc albo macie złych lekarzy albo wkrecacie sobie na siłę urojone dolegliwości, podświadomie licząc na narkotyki.

Owszem, chlor obniża ciśnienie ortostatyczne, wysusza śluzowe i bez tolerki warzywizuje. Ale to koniec, uboki maleją albo znikają przy regularnym braniu. Mnie kiedyś 15 kladla a później kupiłem na próbę dawkę 50 i o dziwo nie było wystrzalu. Mogłem w dzień to brać. Oferuje stan dla niektórych przyjemnego wyje Ania z pustka w głowie. Mi to pasuje, bo mnie na trzeźwo zabijały wkręty, domysły, poczworne analizy i 95 ludzi którzy mnie mijali, widzieli, ale co myśleli, o kurde... Jestem impulsywny, zapłonowy, pobudliwy a po chórze głupieje do poziomu średniej :D więc w ten sposób można.

• 440 / 68 / 0

Nie wiem, w którym wątku to przeczytałem, ale na 100% na tym forum, że chlor jest skuteczny w odstawce od baklo. Nie wiem, dlaczego ten lek akurat i jaki jest mechanizm działania w tej odstawce. Co do leku, to u mnie nie sprawdził się ani jako lek uspokajający w dawce 15 mg, ani nasenny w dawce 50 mg.
  • 1653 / 151 / 1

Bo to są opcje poboczne. W sensie to uspokojenie i senność jako mniejsze ubOki działania przeciwpsychotycznego.
Niestety, chlor nie był projektowany stricte na sen albo na uspokojenie bez senności...
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata