CF; CarFentanyl - PRZESTROGA!!!

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 255 / 9 / 0

Z tego co wiem to jest więc może klapac
Zwłaszcza że ma racje
  • 564 / 56 / 0

Mimo niskiego stężenia, to nie wiele zmienia w kwestii odtrucia.
Ludzie w końcu odkryli by co to za substancja, zmieniliby źródło i ciężko by się to sprzedawali potem.

Zresztą w tym przypadku martwiłbym się nie ostruciem tylko watroboą.
Wiadomo że jest hepa toksyczne ale nie ma badań jak bardzo.
Wątroba do wymiany po 6 miesiącach czy 6 latach?
Następna sprawa, napisałeś żeby zrobić maczanke. To nie jest takie proste jak się może wydawać.
Bez wyciągu, dobrej maski to nawet nie ma co podchodzić.
No i rękawiczki.
Pomyl się o 1ug i już może być problem.
Tania substancja i bardzo wydajna, jednak minus przeważają szale na stronę-nie zbliżaj się nawet.
Tak, aukcja była na DM.

Sprawdzone_info, nie podoba Ci się że ktoś się chwali. Kurcze, jesteś na forum dla ćpunów! 99% procent użytkowników ma jakieś zaburzenia, choroby czy "przećpany mózg". Czy po prostu inne poglądy i sposób myślenia.
Coś co dla innych jest w porządku, Ty nie musisz się zgadzać. Ja też nie rozumie i nie akceptuje zachowania sporej ilość osób ale wtedy to po prostu olewam lub nawet nie czytam.
A pisanie że przestaje czytać forum bo inni mnie wkurwiaja głupotą, jest mocną przesadą.

Ludzi nauczcie się olewać pewne sprawy i nie denerwować się.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Marihuana, która ma trafić do polskich aptek, jest jeszcze w Niemczech

Partia suszu - 7 kilogramów marihuany - nadal czeka na zgodę na eksport od niemieckiego odpowiednika polskiego inspektoratu farmaceutycznego.Kolejnym problemem z dostępnością może być jej wysoka cena.
  • 1902 / 110 / 0

16 listopada 2018skandal pisze:
Pomyl się o 1ug i już może być problem.
Dlatego tak niska cena i brak popytu zapewne (wnioskuję po cenie, nie muszę mieć racji). W USA wykrywano CF w próbkach heroiny, z USA był też ten CF co widziałem.

Co do maczanki, tak naprawdę nie wiecie co za opio palicie w maczankach i "hasanach", nie zdziwiłbym się gdyby ktoś używał CF. Niedawno doszły mnie słuchy od starego znajomego, że kilkanaście osób w tym kilku moich znajomych przekręciło się u nas od hasana, bo poszła partia z większą ilością FuFa. Podobno 7x więcej niż zwykle, ale nie interesowałem się skąd tak dokładnie wie ile i czego. CF jest dostępny, to kiedy sie pojawi w formie do palenia to kwestia czasu, jeśli już się gdzieś nie pojawił. No nie bądźcie naiwni, że to niby "niemożliwe".
  • 564 / 56 / 0

Osobiście, nigdy nie twierdziłem że to nie możliwe aby cf pojawił się w jakiś maczankach.
Powiem więcej, jestem pewien że ktoś zaryzykuje i zacznie to rozprowadzać.
Ja tylko pisałem że sam proces tworzenia maczanki będzie skomplikowanym procesem.

Dużo zależy od tego w jakiej formie będzie dystrybuowane. Jakiej będzie jakości i czy stężenie będzie stałe.
No i najważniejsze, jak szybko ludzie będą umierać, bo to że będą jest pewne.

Sytuacja podobna do GBL i GHB.
Do czasu aż ten drugi był łatwo dostępny, GBL był uważany za toksyczny i w ogóle gówno.
Jednak gdy GHB stał się trudniej dostępny, okazało się że GBL nie jest taki zły i można go pić.
Dlatego myślę że o cf jeszcze usłyszymy.
  • 1902 / 110 / 0

Nie taki trudny. Można się nawet nie naćpać przy tym. A homogenność zależy od wiedzy i procesu, proces od sprzętu jakim dysponujemy albo jakim możemy dysponować. Może być bardzo wysoka. A postać plasteliny, ulubiona w PL.

Co prawda nie brakuje pochodnych fnt na rynku, rynek może nie potrzebować kolejnej pochodnej, przynajmniej narazie.
  • 1585 / 202 / 2

Od tego są zawodowi chemicy, żeby wiedzieli jak zrobić "bezpieczną" maczanę na cf. Ja myślę, że nie tutaj tkwi problem małej popularności. To jednak jest serio mega niebezpieczne i vendorzy boją się odpowiedzialności.
Użytkownik zbanowany
  • 178 / 15 / 0

Ciężkie czasy dla opiatowców.
Moim zdaniem trzeba być mocno zdesperowanym, żeby u dilca zaopatrywać się w opiaty, skoro jak na srebrnej tacy widać faszerowanie heroiny / opiatów różnymi fentanylami.
W USA to już norma, kartele kontrolują średnią wieku heroinistów i innych opiatowców.
  • 5171 / 488 / 0

^
Co to znaczy "kontrolują średnią wieku heroinistów i innych opiatowców"? : )
Czy kartelom nie zależy bardziej na kasie, niż na regulowaniu średniej wieku swojej klyentely?
Użytkownik zbanowany
  • 178 / 15 / 0

Nie, że dosłownie :-) Ale skoro żenią cegły fentem to carfentanly też może być grany, lekką ręką. Nawet jak kilku się wyłoży, to dla reszty odbiorców będzie to dobry pijar więc popyt nie zmaleje, a podaż może podskoczyć.
  • 79 / 6 / 0

Podejście będzie takie jak teraz, za jak ktoś się przekręcił to albo miał dobry towar albo ktoś go załatwił. Wszyscy będą się skłaniac że towar jest prima sort. Niewiele osób sprawdzi co to faktycznie jest i nie jest ciekawych co biorą, ważne żeby robiło. I w tym wypadku będzie jak z innymi RC dostępnymi dla wszystkich. Czasy stają się coraz cięższe.
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata