edit:do dyspozycji mam jeszcze loratydynę, jutro spróbuję.
Zwłaszcza, że Ci nie pomaga, a kurwa szkodzi.
Mi już pierwsza tabletka pomogła na alergię. Senność też była (ale nie otępienie!), wziąłem rano i na zajęciach nie mogłem się ogarnąć :D. Potem brałem na noc i pomagała mi jednocześnie na alergie i moją pierdoloną przewlekłą bezsenność. Ale niestety tylko przez miesiąc, potem już nawet po półrocznej przerwie nie działało nasennie.
Od cetyryzyny są lepsze środki na alergię: Allegra(fenofexadyna) czy loratadyna chociażby, jednak leki z cetyryzyną są najtańsze, cetka czasem wywołuje efekty uboczne, właśnie wywołuje czasem katar, suchość w ustach i inne(może dlatego ci leci z nosa). Lewocetyryzyna rozpada się do cetyryzyny, więc w sumie dziwne że ona działała na ciebie dobrze a cetyryzyna już nie.
Co się stanie po Dextrometorfanie?
Ona jedyna, wierna dziewczyna - amfetamina buprenorfina
Co się stanie po Dextrometorfanie?
Ona jedyna, wierna dziewczyna - amfetamina buprenorfina
http://www.mededu.home.pl/linki/MF4-201 ... astyne.pdf
O recke pytają tylko służbiści. 5% przypadków. Tylko omijajcie apteki sieciowe. Ale tak czy siak 1 listek ma obowiązek wydać. Nie dygać się, to jest lek pierwszej potrzeby, a nie żaden psychotrop. U mnie w aptekach nie znają w ogóle bilastyny, bo 2010 produkcja. Mówcie po nazwie handlowej Bilaxten/Clatra.
Dzięki Cetyryzynie zostałem na 30 dni uwolniony od choroby, która każdej nocy nie daję mi odpocząć już latami. Dzięki tej wspaniałej substancji, przez 30 dni z rzędu spałem w idealnych godzinach i budziłem się wypoczęty. Niesamowita, niespodziewana ulga, ponieważ kupiłem Amertil na uczulenie, i w tym przypadku również spisał się wzorcowo!
Niestety po miesiącu wyczerpałem jego moc, i nawet kilkumiesięczny przerwy w ogóle nie zmniejszały tolerancji.
Oczywiście antyhistaminy możesz brać nadal. Cetyryzyna działała tylko miesiąc, bo jest nicz nie warta. Kup Bilastynę.
ps. mnie ta historia nie dziwi ani trochę, istnieje nawet odmiana schizofrenii - histadelia.
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Przebrały drona za ptaka, by przemycać narkotyki do więzienia
Policja aresztowała dwie kobiety, po tym, jak użyły drona przebranego za plastikową wronę do przemytu narkotyków, tytoniu i telefonów komórkowych. Kobiety w ten sposób próbowały szmuglować przez mury więzienia w Luizjanie.
Norwegia wśród liderów Europy. Wszystko wyjawiły... dane z kanalizy
Norwegia pozostaje w europejskiej czołówce pod względem używania narkotyków. Najnowsze analizy ścieków pokazują jednocześnie spadek używania konopii w Oslo. Dane wskazują też na rosnące znaczenie innych substancji.
Rekiny na „bombie”. Przechodzą pozytywnie testy na narkotyki i kofeinę
Rekiny pod wpływem kokainy? To brzmi jak przepis na absurdalny horror. Niestety, to nasza ziemska rzeczywistość. U drapieżnych ryb żyjących w rajskich wodach Bahamów wykryto obecność narkotyków, leków i kofeiny. To nie oznacza jednak, że rekiny zmieniły styl życia na „imprezowy” – to my zmuszamy je do udziału w niebezpiecznym eksperymencie chemicznym.

