Bufedron - działanie

Bufedron i substancje będące jego pochodnymi.
Więcej informacji: Bufedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 162 Strona 14 z 17
Rejestracja: 2009
  • 2354 / 7 / 0

Z tego co wyczytalem najbardziej skuteczny jest oral?
Rejestracja: 2010
  • 195 / 2 / 0

Ten keton bardzo dobrze działa podany sniffem i taką metodę administracji polecam ;-) . Oralnie efekty mogą być słabsze i będzie trzeba zużyć więcej materiału. Po za tym cała magia proszków tkwi w robieniu ścieżek, podziwianiu ich i w końcu nadchodzi ten moment kiedy puszczasz je w nos :rolleyes: Przy bombkach nie ma tej magii. Zdarzyło mi się z 2 razy siedzieć po 100mg bufa na wykładzie i nikt się nie połapał. Noga lekko latała, ale kto by na to zwracał uwagę ;-)

A jednak wolno palić marihuanę?

O jednolitości orzecznictwa, zapomnianej wyjaśnionej już rozbieżności i o tym, jak nie pisać kasacji…

Pijany kierowca pokryje koszty leczenia ofiar wypadku? Projekt już w Sejmie

Posłowie partii Kukiz'15 złożyli w Sejmie nowy projekt, z którego wynika, że kierowcy, którzy spowodują wypadek pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, będą z własnej kieszeni płacić za leczenie i rehabilitację ofiar zdarzenia. Zmiana ma pozwolić na odciążenie budżetu NFZ.
Rejestracja: 2013
  • 3 / / 0

jak bufedron wypada na tle etylofenidatu ?
Rejestracja: 2010
  • 195 / 2 / 0

EPH: przeważa stymulacja umysłowa, polepszenie koncentracji i zdolności zapamiętywania. Człowiek skupia się na wykonywanej czynności i odczuwa przyjemność z działania.
bufedron: stymulacja fizyczna, ciężko się skupić na jednej czynności, zwiększenie motywacji taka nieukierunkowana chęć działania.
Takie podstawy. Wiadomo, że profil działania u każdego się różni. Wpływ na efekty ma też sposób podania. Poczytaj trochę na ten temat to będziesz wiedział czego się spodziewać.
Rejestracja: 2010
  • 195 / 2 / 0

Podczas zjazdu po bufedronie strasznie bolą mnie dziąsła. Nie zdarzyło mi się to przy żadnym innym stymulancie. Nie wcieram go w dziąsła, zawsze idzie sniff, ból jest naprawdę irytujący zwłaszcza na kiedy wszystko wokół cie denerwuje. Miał ktoś podobny problem, albo wie z czego to wynika? Podczas samego działania substancji nie mielę szczęką, ani nie zaciskam zębów, czy nimi zgrzytam.
Rejestracja: 2010
  • 648 / / 0

bufedron nadaje się to takich rzeczy jak nauka, przygotowanie przed sesją? Czy raczej odpada ?
Rejestracja: 2010
  • 195 / 2 / 0

Moim zdaniem odpada. Ciężko się skupić i wyciszyć, ja przynajmniej jestem dość mocno roztrzęsiony po bufedronie i w głowie mam mętlik. Do pisania sprawozdań, czy kończenia jakiś projektów nadaje się już bardziej. Byle to nie było nic zawiłego.
Rejestracja: 2010
  • 648 / / 0

Może ktoś mi pomoże, bo mam taki problem: wczoraj brałam kodę, DXM, 4-HO-MET i dilkazepam w małych ilościach. DXM i homet też w takich średnich.

Dzisiaj skonsumowałam trochę bufedronu i bardzo, bardzo słabo działa. Praktycznie wcale - lekka stymulacja. Czy przyczyną może być ten DXM i homet wczoraj ?
Rejestracja: 2009
  • 2354 / 7 / 0

Imo buff najlepiej dziala w ciagach.
Niesamowity "klimat" nadaje. A z gblem to juz wgl.

Nigdy nie zapomne tego okresu w moim zyciu. :-D

Dla mnie jedna z lepszych substancji.
Rejestracja: 2014
  • 87 / 1 / 0

Parę godzin temu zarzuciłem z dość umiarkowaną spinką bo NIE MOGŁO być po mnie widać, że jestem pod wpływem a z bufkiem to mój pierwszy raz.
Na pierwszy rzut 60, mała chaos w głowie, ale w sumie brak ciekawszych efektów.
Po godzince 90, stymulacja jaka była taka jest. W głowie trochę przejaśniało. Ogólnie przyjemnie :-) . Tyle tylko, że nie miałem dostępu do niczego do picia, co w połączeniu z wysychającą jamą ustną stanowiło mały dyskomfort oraz problemy w komunikacji. Ale całość do ogarnięcia przed niewtajemniczoną "publicznością".
Jedno co nie to to, że przez chwile mi dość płuca(A to dziwne, troche jak po opio) dawały o sobie znać, i to samo żołądek (co dziwne - po sniffie - nerwobule? eh)
Jakby się komuś chciało odpowiedzieć jak się ma wydajność podjęzykowa do... nosowej (słowo mi uciekło) i jak dorzucaliście... ciśnienia na to nie mam, ale dorzucić chętnie bym dorzucił.

scalono - surv

Śladowe ilości (z 5mg) tak bez większego celu wrzuciłem oralnie, i zastanawiam się czy to to na pewno jest to? Już taka ilość ładnie mi znieczuliła usta.
Dodam jeszcze tylko. Gadatliwość poszła w górę, ale niewiele, muzyka raz wchodzi wyjątkowo głęboko raz płyciutko zależy od muzyki. U mnie przynajmniej tak dziala ;).
Posty: 162 Strona 14 z 17
Wróć do „Maślanofenony”
Na czacie siedzi 446 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości