BDF; Bromo-DragonFLY

Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1592 / 258 / 0

trydzyk pisze:
Na necie możesz znaleźć zdjęcia kolesia ze Szwecji, który przeżył tripa. Musieli mu usunąć parę palców i część dłoni. To nie był odosobniony przypadek po bromoważce
Tylko , że według nieoficjalnego raportu dla erowida do tego incydentu doszło poprzez to, że mężczyźni odmierzali substancję na oko. Umoczyli palec w worku i oblizali go przyjmując bliżej nie określoną ilość. Tripowali we dwójkę jeden zmarł, a drugiego udało się uratować chociaż wymagał wspomnianych amputacji.

Sporo zatruć bromo-DragonFLY było też spowodowanych przez to, że była ona błędnie sprzedawana jako 2c-b-fly. Co prowadziło do tragicznych w skutkach przedawkowań.
  • 1232 / 150 / 0

Jest też raport o dziewczynie, która wzięła dwa kartony i ledwo ją odratowali...

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Praca szuka człowieka. Dystrybutor konopi szuka osoby do robienia idealnych skrętów

"Szukamy crème de la crème wśród osób potrafiących zrobić dobrego skręta. Jeśli potrafisz skręcić idealnego ziołowego papierosa w mniej niż pięć minut, to przyjdź na casting do Hemp Earth. Dostaniesz u nas pracę, ale pod warunkiem, że twoje skręty będą perfekcyjne"
  • 34 / 4 / 0

Witam

Wiecie jak jest teraz z dostępnością? Szukałem w necie (w polskim i zagranicznym) i ni chuja, nic nie znalazłem. Legalne to jest jeszcze dalej w ogóle? Też o tym informacji nie ma za bardzo...
  • 4843 / 235 / 0

Z tego co wiem substancja jest w Polsce legalna, ale nie zmienia to faktu że kupienie jej zawsze było i dalej jest problematyczne.
  • 797 / 34 / 0

[mention]TheLight[/mention]

To trza zacząć sprowadzać :P ( na własne potrzeby ofkorst )

Miałem okazję kilka razy testować. Ogólnie 4-HO- mipty i pochodne - bardziej mi pasowały , łacznie z 2cb :heart:
Ale ważka miała ten swój urok. Jeśli nikt się nie bał 12h + tripu rodem z piekieł :) Jak najbardziej :diabolic:
  • 8 / / 0

https://doi.org/10.1016/j.toxlet.2018.07.018

Otwórzcie sobie na sci-hub.tw , Br-Dragonfly jest prawdopodobnie inhibitorem MAO-A. ważka nie jest również metabolizowana w wątrobie.
  • 332 / 18 / 0

ważka, ważeczka... mialam znajomą, która miala wszystkie RC-ki, odczynniki i inne fajne rzeczy to sie jezdzilo testowac :P nie powiem co teraz robi oprocz tego ze kosi hajs na swojej fazie bo wyjdzie kto to, ale psychodeliki niezle na leb siadly dziewczynie, gratulacje ze zrobila z tego maszynke do hajsu można? można! :)

nie mowilo sie wtedy o amputacjach i przedawkowaniach to byly czasy tuz po delegalizacji mefa, gdzie motylek (metylon) jeszcze na legalu byl chyba bo jako odczynnik latał, z metedronem do spóły po ktorym prawie umarlam, ah ta neurotoksycznosc. MDPV bralo sie zamiast fety a ważki i homety zamiast kwasiora wlasnie...
i powiem Wam, ze naprawde piekne chwile przezylam na bromo... mam piekny trip raport z tego... naprawde zadny psychodel mnie nie trzymal tyle godzin wieczor noc i nastepnego dnia do poludnia jeszcze cos nie bylo normalnie, nie poszlam do pracy w stanie nie bylam.. nie opowiem tego bo sie nie da, raczej namaluje kiedys wspomnienia... chetnie powtorzylabym trip wazkowy ... ale tez nie wiem ani skąd ani z kim :) heh
  • 346 / 2 / 0

Oj mówiło, mówiło - kiedy był bum na mefa i generalnie sklepy stacjonarne oraz łatwy dostęp do RC, jeszcze w tych czasach odszedł Jon i kilka innych osób - niektóre z niewiedzy, niektóre na własne życzenie.

Co do samego B-Df - próbowałem obu izomerów (choć S tylko jeden raz i muszę powiedzieć, że jest lepszy - mniej spidujący i bardziej psychodeliczny w "jasną", nie "mroczną" stronę). jakoś chyba najwięcej między 2008 a 2011 i co dla niektórych może być ciekawe mam przyjemne doświadczenia z tą substancją, choć moja tolerka sięgała już 3-5mg na raz. Bardzo fajnie ważka miksuje się z DOI/DOC, swego czasu spędziłem jednego z lepszych sylwestrów w moim życiu na podkładzie 3mg BDF i ok 4 DOI. Podczas żadnego z moich ważkowych tripów nie miałem nigdy jakichś koszmarnych wizji (choć wiele osób wspominało o takim dziwnym uczuciu, wrażeniu rozkładu mięsa - generalnie mocno turpistyczne obrazy) ani też nie miałem większych problemów ze snem lub z za długim, męczącym tripem (po prostu jadłem klonazepam i dobranoc). Chyba bardziej w tej dziedzinie pozamiatało mnie 2C-P (zwłaszcza przy podawaniu sobie 30mg iv) ale nawet i standardowe, zalecane przez większość "10-12mg p.o" powodowało dosyć nieprzyjemny bodyload i podobne do ważkowych, choć znacznie zintensyfikowane wizualizacje. Dfa wspominam jako takiego mniej groźnego kuzynka 2C-P, który nie ma samym sobą zbyt wiele do zaoferowania ale w miksach potrafił działać bardzo przyjemnie. Tak czy srak obecnie ani jednego ani drugiego bym nie tknął - czasy eksperymentów i posiadania kilkuset blotterów w lodówce mam już daawno za sobą, z opio została jedynie rekreacyjna bupra a jeżeli chodzi o psychodeliki to wróciłem do ayahuaski, Grzybów oraz changi. I dobrze mi z tym - nawet do LSD mnie specjalnie nie ciągnie - bo w sumie po co jeżeli ma się medycynkę w kieszeni? ;)
  • 1232 / 150 / 0

Na te wizje wymyśliliśmy nawet termin: "mięsna faza".
  • 180 / 13 / 0

Fajna zabawka musi być, jesz sajko a tu zdychasz XD Ładne zdziwko
Wróć do „3C-x, DOx, TMA-x”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata