Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 1109 • Strona 19 z 111
  • 353 / 1 / 0
jakies pomysly na sensowny mix z MeOPP?
  • 3448 / 113 / 8
dawajrowa pisze:
Nie wszyscy w nos to pakują czy doustnie , niektórzy walą to po kablach i co wtedy ? :huh: No właśnie :moody:
Różnica w toksyczności bromopochodnej podanej doustnie i dożylnie zapewne jest kilkukrotna, ale mimo wszystko to są na tyle toksyczne związki, że wpierdalając w konwencjonalny sposób i tak robisz sobie znaczącą krzywdę, jeśli jest jej tam 10 czy nawet 20%.
  • 326 / 3 / 0
Dzisiaj próba numero uno z topikowego produktu (wersja bielsza od śniegu), ~270mg Brefa + 70mg MeOPP per os - miło było ale strasznie słabiutko, euforią bym tego nie nazwał, co najwyżej poprawą nastroju połączoną z towarzyskością. Po godzinie 150mg sniffem, ponownie bez rewelacji, ale na plus to, że nie było czuć efektu natychmiastowej tolerancji. Zaznaczam, że dzień przed konsumpcja obejmowała 25D-NBOMe w ilości 2mg, możliwe, że to było podstawą wątłości efektów.
Osobiście nie radziłbym spożywać brązowawego brefa, a przynajmniej ja bym go nie wchłonął, bromo-zanieczyszczenia nie są ani miłe ani pluszowe.
Ostatnio zmieniony 14 lipca 2011 przez el borro, łącznie zmieniany 1 raz.
Non illegitimi carborundum.
  • 211 / 2 / 0
el borro pisze:
Dzisiaj próba numero uno z topikowego produktu (wersja bielsza od śniegu), ~270mg Brefa + 70mg MeOPP per os - miło było ale strasznie słabiutko, euforią bym tego nie nazwał, co najwyżej poprawą nastroju połączoną z towarzyskością. Po godzinie 150mg sniffem, ponownie bez rewelacji, ale na plus to, że nie było czuć efektu natychmiastowej tolerancji. Zaznaczam, że dzień przed konsumpcja obejmowała 25d-nbome w ilości 2mg, możliwe, że to było podstawą wątłości efektów.
Osobiście nie radziłbym spożywać brązowawego brefa, a przynajmniej ja bym go nie wchłonął, bromo-zanieczyszczenia nie są ani miłe ani pluszowe.
Problem w tym, że brefedron nigdy nie jest biały. Atom bromu mu na to nie pozwala. Zawsze ma lekkie zabarwienie. Testowałem sorty z różnych źródeł, bawiłem się w krystalizację i nawet po wielokrotnym oczyszczeniu miał ten sam kolor. Jestem nawet w posiadaniu dużych kryształów brefedronu o czystości 99,8% i też mają to zabarwienie. Więc el borro sądzę, że testowałeś coś innego niż brefedron.
  • 319 / 6 / 0
Czyli to, co ja dostałem z pewnego dość znanego tutaj sklepu również nie było brefedronem.

http://talk.hyperreal.info/brefedron-te ... ml#p853615 - surveilled
  • 347 / 6 / 0
I sami widzicie, "second opinion" się różni od tego co parę osób napisało. Radziłbym mówić o skutkach wedle własnej osoby. Ja się bawiłem brefedronem jak tylko pojawił się na rynku, więc trochę już czasu minęło i ani raz nie widziałem tej substancji w białym kolorze - zawsze lekko beżowym/miodowym. Tak samo nigdy nie miałem negatywnych objawów po przerwaniu dorzucania czy na drugi dzień, co zdarzało się m.in. po metedronie i mefedronie.

A o długotrwałych skutkach na nasze ciało możemy sobie zgadywać i szerzyć plotki.
  • 3448 / 113 / 8
A ja zawsze (czytaj jakieś 3 razy z różnych źródeł, niewykluczone jednak że sort ten sam) widziałem biały brefedron (krystalizował na przezroczysto), pachniał tak jak i inne ketony, działał z tego co widziałem tak jak opisujecie na tych co próbowali - czyli podobjnie do innych ketonów, ale jednak dużo bardziej subtelnie, bez rozpierdolu - mały nieogar i sporo euforii. Co to mogło być? Wyglądał bardzo podobnie jak na tym zdjęciu.

@Chemman
a to organiczne związki z atomem bromu nie mogą mieć barwy białej? :huh: Kontrprzykładem niech będzie choćby 2C-B, którego zdjęcie właśnie wrzuciłem.
Oznaczyłeś te kryształy na 99,8%? Jest w ogóle możliwe zrobienie czegokolwiek o takiej czystości, nawet w laboratoryjnych warunkach? Jak czystych odczynników należaloby użyć? 99,99%?
W jaki sposób to oczyszczałeś? Może istnieje lepsza metoda?

Sorry że się czepiam, na chemii organicznej się mało znam, ale jak ktoś mi mówi że ma cokolwiek o czystości 99,8% (a do tego jako argument podaje nieprawdziwą tezę, że związki bromu nie mogą być białe), to czuję się w obowiązku postawić na tym znak zapytania.
  • 248 / 2 / 0
2. próba z 4-BMC, 250mg MeOPP w bombce, po godzinie 250mg brefedronu podzielone na dwie ściechy, wchodzi w nos bez problemu (o dziwo). Efekt po 5min. lekkie nieogarnięcie, bardzo dobry odbiór muzyki, stymulacja dość spora, efekt się rozkręca i już myślałem, że będzie zajebiście, ale nic z tego efekt zaczyna słabnąć. Nigdy nie wysmarkałem tyliu chusteczek, nos zablokowany na amen (nie wiem jak można to dociągać!). Całość trwła krócej niż 1h, zasnąć nie mogłem przez dobre 7h. W skrócie jebać bmc, już do tego nie siadam.
  • 992 / 24 / 0
Przecież brefedronu się nie wciąga idioto ^^
  • 2428 / 83 / 0
Jak nie ? Nawet Chemman taką drogą podania badał i polecał...
Uwaga! Użytkownik Modyfikowany Bigos jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 1109 • Strona 19 z 111
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.