Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 1105 • Strona 1 z 111
  • 129 / 2 / 0
Pewien polski sklep ma około 15 czerwca wprowadzić do oferty Brefedron. Podobno substancja bardziej serotoninowa niż dopaminowa. Wie ktoś coś o niej więcej?

Brefedron w angielskiej Wikipedii
[ external image ]

1-(4-bromofenylo)-2-(metyloamino)-propan-1-on

Dodałem wzór strukturalny, nazwę systematyczną i link do angielskiej Wikipedii #czeslaw
Ostatnio zmieniony 23 maja 2010 przez Old Death, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 834 / 8 / 0
Nieprzeczytany post autor: Reez »
Źle się dzieje kochani... To wszystko zbyt szybko zmierza ku zagładzie... Jak tak dalej będzie to będziemy mieli prawo odnośnie ketonów podobne jak w UK. Dla mnie to źle tylko z jednego powodu. Bynajmniej nie będę płakał za tego typu narkotykami. Niebezpiecznymi do tego. Brefedron nie przypadnie do gustu typowemu dopaminowemu rzeźnikowi. Tyle ode mnie. Poza tym substancja bardzo przyjemna, ale też będzie dosyć droga. Podejrzewam, że im keton bezpieczniejszy, tym cena będzie wyższa. Szacuję, że będzie cenowo w okolicach metylonu.
To, powyżej, to tylko fikcja. Tak! Zmyśliłem wszystko! Wszystko! Pewnego dnia się obudzisz i będziesz prosił Boga, żeby to był nadal sen (zaboli dusza). Jesteś uczuciowym dnem. Znikniesz,, w swoim obleśnym umyśle, jako przykład psychopaty.
  • 321 / 6 / 0
Mam pytanie do M-B: Co oznacza, że substancja ta jest norepinephrine reuptake inhibitor?
  • 131 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: brtmsk »
blokuje wychwyt zwrotny noradrenaliny
  • 2814 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: PcP »
pilotpete pisze:
Tak nawiasem mówiąc to M-B chyba zrobił sobie małe wakacje od hypera więc pewnie długo byś czekał na odpowiedź
Nie chyba,napewno: http://twitter.com/hyperMurtibing/status/14612931104
p4g4y0zzz(X) pisze:
Niedługo curwa wejdzie kutasofedron 4-murzynospermometkatynon.
Wątpie,aby wszedł taki beta-keton.Nazwa wydaje mi się niezbyt poprawna chemicznie.
Flashback pisze:
Dobrze ,dobrze w razie naglej i rychlej delegalizacji.
W Polsce nie może być przeprowadzona rychła delegalizacja.Prawo nie daje takiej możliwości,chociaż Ewa Kopacz pracuje nad ustawą dającą taką możliwość,ale jeszcze jej nie ma.
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2010 przez PcP, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: poprawka bbcode
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 104 / / 0
Według ubogiego opisu na http://en.wikipedia.org/wiki/4-Bromomethcathinone Brefedron działa bardzej jako antydepresant niż stymulant. Była na forum krótka wymiana informacji na jego temat, o tu http://talk.hyperreal.info/nowo-wiata-d ... ml#p542596

Na Bluelight'cie i wiki są niepotwierdzone domysły, jakoby "4-Bromomethcathinone" może(choć nie musi) być silnie neurotoksyczne podobnie jak "4-Bromoamphetamine".

http://www.bluelight.ru/vb/archive/inde ... 44907.html
http://en.wikipedia.org/wiki/4-Bromomethcathinone
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2010 przez arakon, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1951 / 13 / 0
a jak z dawkowaniem, bo nie pisze?
  • 56 / / 0
jkas godzine temu wzialem do badan 85mg ktore poszlo sniffem i w wyniku badan jest lekki speed. Przy 50mg oralnie rowniez lekki speed. Nie wiem czy to ze wzgledu na tolerke na inne betaketony czy sniff jak w metedronie nie dziala. Odczekam jeszcze z godzinke i pujdzie oral.

brefedron podobno jest bardzo euforyczny ale niestety mnie to nie spotkalo.

Ponowie badanie z oralem i dam znac albo jeszcze tej nocy albo jutro w dzien (jesli nie to znaczy ze przecholowalem z dawka ;p )

=======================po dluzszej godzinie====================================

Po 120mg oralnie badany obiekt zasnal na siedzaco przed klawiatura kompuera. Z mala dawka czy za duza ?! Mozna tstowac 120 i wiecej mg - podczas testu nie dalo sie zauwazyc skutkow ubocznych (nawet zrenice w normie).

Zrobie sobie przerwe z 2 tygodnie od badan i sprobuje jeszcze raz moze tolerka na inne betaketony uniemozliwia osiagniecie euforycznego wyniku badan.
  • 56 / / 0
niestety nie mogę edytować mojego poprzedniego posta...

Hmmm sniff 180mg zero efektów i na koniec 250mg oral i nareszcie coś... Nie wiem czego się miałem spodziewać. Lekka stymulacja, stanowcza poprawa humoru (jako antydepresant się nadaje). Od taki środek na umilenie sobie dnia.

serce w normie
równowaga w normie
koncentracja w normie
refleks w normie
źrenice nie powiększone

Niby ma to być środek silnie euforyzujący ale moje badania tego nie potwierdzają... Niech to ktoś jeszcze przetestuje z mniejszą tolrka na betaketony niż ja
  • 1234 / 8 / 0
Murti-Bing ubiegłego roku w zimę testował 80 mg oralem. Już gdzieś wspominał o tym na forum. Czuł coś znacznie bardziej wyraźniejszego niż zwykła poprawa samopoczucia no i empatię. Specjalnie nie zauważył jakiegoś wybitnie mocnego działania stymulującego substancji.
ODPOWIEDZ
Posty: 1105 • Strona 1 z 111
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.