Bezsenność na opio.

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 723 / 1 / 0

Mi też się dobrze śpi :-) Szczególnie po PST, kołderka, duża poduszka, ciepło, gorąco wręcz %-D Na lajcie mogę spać nawet 12-15h :-)
Użytkownik nieaktywny
  • 128 / 5 / 0

Ja nie zasnę jeśli wezmę za dużo trampa. tzn mnie aktywizuje do działania i pobudza, ale wczoraj do snu oprócz mianseryny(Lerivon,Mianseck) wziąłem tylko setkę co by lepiej spać i szybciej zasnąć. Dało radę zasnąłem szybciej.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Trawka przed meczem? W Holandii to nic dziwnego

Holandia słynie z tolerancji, jeśli idzie o tzw. miękkie narkotyki, w tym marihuanę. Korzystają na tym między innymi... piłkarze. Joint na kilka godzin przed meczem? Norma.
  • 17 / 2 / 0

Do tej pory myślałam, że po opio nie da się nie być śpiącym, zmieniłam zdanie po ostatnim trzydniowym kodeinowym ciągu xD Udało mi się normalnie zasnąć dopiero jak ze mnie zeszło.
Użytkownik nieaktywny
  • 128 / 5 / 0

trampek pobudza(gonitwa myśli) to jak tu zasnąć?
  • 5495 / 408 / 0

@up
Midazolam, estazolam,
  • 174 / 9 / 0

Jak można marnować fazę na sen? Jak schodzi weź jedną dodatkową tabletkę.
Wtedy zaśniesz.
  • 173 / 9 / 0

ale że bezsenność po opioidach utrzymuje się dłużej niż faza to ty wiedz
  • 248 / 18 / 0

Często nie mogę zasnąć jak sobie załaduję kodę i już ewidentnie ze mnie schodzi. Apap noc (dodatkowo po nim się nie drapię) albo alpra/diazepam załatwiają sprawę.
  • 5495 / 408 / 0

07 lutego 2018Friedrich pisze:
albo alpra/diazepam załatwiają sprawę.
Lepiej nada sie typowe benzo nasenne, >>>midazolam, estazolam.Zreszto wyzej pisalem o tym. ;-)
  • 711 / 64 / 0

Bezsennosc po trampolinie jeszcze rozumiem - jest on SRI, no i jego metabolit O-DT to NRI (pamietaj cpaku - noradrenalina jest wrogiem twojego snu!). Ale bezsennosc po kodzie? Nie wierze
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata