Bezsenność na opio.

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 3491 / 22 / 0

Podziękuję. Dzisiaj kończy mi się mak i to koniec mojej przygody z PST na dłuższy czas, prawdopodobnie na zawsze.
Ostatnio zmieniony 14 grudnia 2012 przez Kurwik, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 603 / 11 / 0

No właśnie.. Co organizm, to reakcja. Ja z kolei mam całkiem na odwrót; buprenorfina, makiwara/PST etc. -> bezsennosc, natomiast np. po majce, Tramalu, kodeinie (wszystko iv procz tego ostatniego) zawsze powoduje u mnie sennosc. Duży wplyw ma tu droga podania, prawdopodobnie wylacznie ze wzgledu na czynnik psychologiczny. ale te same opiaty podane w rozny sposob, roznie dzialaja - i to bynajmniej nie ze wzgledu na BA (rozwazalem tez mozliwosc wystapienia wiekszej sennosci ze wzgledu na wieksza dawke, ale czesto przyjemnym doznaniom towarzyszy tez rozdraznienie w przypadku niektorych opiatow).

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Gdy odsprzedawca narkotyków rezygnuje i chce sprzedać swój biznes...

Sprzedaż firmy na pewno będzie wyzwaniem. Możesz sobie wyobrazić, że grono potencjalnych nabywców jest bardzo wąskie! Zresztą chodzi też o to, że nie chcę, aby biznes przejął po mnie jakiś osioł...
  • 1514 / 3 / 0

Ja z kolei mam całkiem na odwrót; buprenorfina, makiwara/pst etc. -> bezsennosc, natomiast np. po majce, tramalu, kodeinie (wszystko iv procz tego ostatniego) zawsze powoduje u mnie sennosc

Senność to wiadomo, ale i tak mimo senności zasnąć nie można.

Kurwik pisze :
Wczoraj o 16stej wypiłem przepłuczkę z 500tki SG partia 1106. Nie pospałem tej nocy :/,

To wyobraź sobie że ja nawet jak piłem o 9 rano to w nocy oka nie zmrużyłem
Użytkownik nieaktywny
  • 195 / / 0

Kiedyś po kodzie wpadałam zawsze w kojący pół-sen, aż w końcu zasypiałam. wyjątkiem był stan, kiedy byłam w półśnie po Tramalu. po tym zasypiałam, jak już musiałam wstać, czyli 7-8, 8-9 i zazwyczaj spałam do 14-15. po H spać nie umiem wcale. leże i balansuje na granicy snu i jawy, ale nie jest to typowy sen ani nood. bywało, że w ciągach byłam zjebana jak koń po westernie i za dnia spałam w pracy. strasznie mnie to wkurwialo i rozregulowywało. najgorsze dni mialam w pracy, kiedy zasypialam na stojąco, albo pod stolem :wall: najgorsze były popołudnia, po zażyciu byłam świeża jak szczypiorek i nie dało rady spać.
  • 1514 / 3 / 0

Rozpierdala mnie już to. Przyjebać lajtową przepłuczkę z rana, i nie spać przez 2 noce, no kurwa :wall:
Użytkownik nieaktywny
  • 62 / 1 / 0

Powiem tak każde opio które brałem działało nasennie w odpowiednio małej dawce gdy tylko przekroczyłem dawkę nasenną po mimo zwiększonej dawki która powinna teoretycznie działać bardziej nasennie zaczynała się bezsenność koda powyżej 300 mg oxy powyżej 80mg i od niedawna nawet niewielkie dawki diamorphine po przejściu błogostanu bezsenność i chuj wie o co chodzi lecz gdy tylko zmniejszyć dawki śpię jak dziecko
  • 668 / 3 / 0

Obecnie biorę w zasadzie tylko oksykodon i morfinę ew. heroinę. Bezsenność występuje u mnie zawsze po zabraniu nawet setki tramadolu. Co najciekawsze - Hydrokodon brałem kilkanaście razy i też Morfeusz mnie nie chciał tej nocy. Oksy, morfina i hel nie powodują u mnie problemów z zasypianiem.
Użytkownik zbanowany
  • 2679 / 355 / 0

rzadko mi sie zdarza, że nie moge zasnąć po opio ale jednak czasem do tego dochodzi, najczęściej przy dużej dawce ale jest to spowodowane uczuciem bardzo silnego ujebania i pojawia się w mojej głowie coś w rodzaju gęstego budyniu, który samoistnie sie miesza i tak dziwnie sie z tym czuje, do tego jak dojdzie depresja oddechowa to juz w ogole nie moge zasnać ale tak jak mówiłam - bardzo rzadko.
  • 575 / 4 / 0

Ja po PST za chuj nie moge usmąć właśnie mam nieprzespaną nockę :P
Użytkownik nieaktywny
  • 1189 / 1 / 0

A mi zawsze tak dobrze się śpi po opio, potrafię przespać kilkanaście godzin bez budzenie się. Za to gdy odstawię pojawia się okrutna bezsenność.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata