Bezsenność na opio.

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 62 Strona 4 z 7
Rejestracja: 2006
  • 3490 / 34 / 0

Podziękuję. Dzisiaj kończy mi się mak i to koniec mojej przygody z PST na dłuższy czas, prawdopodobnie na zawsze.
Ostatnio zmieniony 14 grudnia 2012 przez Kurwik, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2011
  • 603 / 14 / 0

No właśnie.. Co organizm, to reakcja. Ja z kolei mam całkiem na odwrót; buprenorfina, makiwara/PST etc. -> bezsennosc, natomiast np. po majce, Tramalu, kodeinie (wszystko iv procz tego ostatniego) zawsze powoduje u mnie sennosc. Duży wplyw ma tu droga podania, prawdopodobnie wylacznie ze wzgledu na czynnik psychologiczny. ale te same opiaty podane w rozny sposob, roznie dzialaja - i to bynajmniej nie ze wzgledu na BA (rozwazalem tez mozliwosc wystapienia wiekszej sennosci ze wzgledu na wieksza dawke, ale czesto przyjemnym doznaniom towarzyszy tez rozdraznienie w przypadku niektorych opiatow).

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Paczka w nocy przeleciała przez więzienny mur i wylądowała na spacerniaku. Adresata nie było

Biała substancja owinięta taśmą klejącą i umieszczona w siatce po owocach - taką paczkę znalazł funkcjonariusz służby więziennej na jednym ze spacerniaków więzienia w Strzelcach Opolskich. Okazało się, że była to amfetamina. Próbę przemytu narkotyków wyjaśnia policja.
Rejestracja: 2010
  • 1518 / 11 / 0

Ja z kolei mam całkiem na odwrót; buprenorfina, makiwara/pst etc. -> bezsennosc, natomiast np. po majce, tramalu, kodeinie (wszystko iv procz tego ostatniego) zawsze powoduje u mnie sennosc
Senność to wiadomo, ale i tak mimo senności zasnąć nie można.
Kurwik pisze:
Wczoraj o 16stej wypiłem przepłuczkę z 500tki SG partia 1106. Nie pospałem tej nocy :/,
To wyobraź sobie że ja nawet jak piłem o 9 rano to w nocy oka nie zmrużyłem
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 195 / / 0

Kiedyś po kodzie wpadałam zawsze w kojący pół-sen, aż w końcu zasypiałam. wyjątkiem był stan, kiedy byłam w półśnie po Tramalu. po tym zasypiałam, jak już musiałam wstać, czyli 7-8, 8-9 i zazwyczaj spałam do 14-15. po H spać nie umiem wcale. leże i balansuje na granicy snu i jawy, ale nie jest to typowy sen ani nood. bywało, że w ciągach byłam zjebana jak koń po westernie i za dnia spałam w pracy. strasznie mnie to wkurwialo i rozregulowywało. najgorsze dni mialam w pracy, kiedy zasypialam na stojąco, albo pod stolem :wall: najgorsze były popołudnia, po zażyciu byłam świeża jak szczypiorek i nie dało rady spać.
Rejestracja: 2010
  • 1518 / 11 / 0

Rozpierdala mnie już to. Przyjebać lajtową przepłuczkę z rana, i nie spać przez 2 noce, no kurwa :wall:
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 62 / 1 / 0

Powiem tak każde opio które brałem działało nasennie w odpowiednio małej dawce gdy tylko przekroczyłem dawkę nasenną po mimo zwiększonej dawki która powinna teoretycznie działać bardziej nasennie zaczynała się bezsenność koda powyżej 300 mg oxy powyżej 80mg i od niedawna nawet niewielkie dawki diamorphine po przejściu błogostanu bezsenność i chuj wie o co chodzi lecz gdy tylko zmniejszyć dawki śpię jak dziecko
Rejestracja: 2011
  • 668 / 5 / 0

Obecnie biorę w zasadzie tylko oksykodon i morfinę ew. heroinę. Bezsenność występuje u mnie zawsze po zabraniu nawet setki tramadolu. Co najciekawsze - Hydrokodon brałem kilkanaście razy i też Morfeusz mnie nie chciał tej nocy. Oksy, morfina i hel nie powodują u mnie problemów z zasypianiem.
Rejestracja: 2012
Użytkownik zbanowany
  • 2679 / 369 / 0

rzadko mi sie zdarza, że nie moge zasnąć po opio ale jednak czasem do tego dochodzi, najczęściej przy dużej dawce ale jest to spowodowane uczuciem bardzo silnego ujebania i pojawia się w mojej głowie coś w rodzaju gęstego budyniu, który samoistnie sie miesza i tak dziwnie sie z tym czuje, do tego jak dojdzie depresja oddechowa to juz w ogole nie moge zasnać ale tak jak mówiłam - bardzo rzadko.
Rejestracja: 2006
  • 575 / 7 / 0

Ja po PST za chuj nie moge usmąć właśnie mam nieprzespaną nockę :P
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 1189 / 2 / 0

A mi zawsze tak dobrze się śpi po opio, potrafię przespać kilkanaście godzin bez budzenie się. Za to gdy odstawię pojawia się okrutna bezsenność.
Posty: 62 Strona 4 z 7
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość