Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 97 • Strona 10 z 10
  • 9419 / 1845 / 2
Spoko.
To teraz oceń subiektywnie jakie zmiany wywołał ten mix.
Nie da rady?
Ojoj.
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 616 / 113 / 0
Ja zawsze po zabawie z b-k mam zestaw do spania: Nebivol, Prestarium jakieś benzo i mirtazapina. Od dłuższego czasu działa niezawodnie. Nebivol z tego co wiem to chyba najbardziej selektywny ze wszystkich beta blokerów co czyni go dobrym w tym wypadku. Dodam też ze nigdy nie dorzucałem go podczas maratnu, tylko na koniec, do spania itp
:tabletki:
  • 229 / 12 / 0
Nie Ketony a co z używkami co działają stymulujacą.
Wezmy propranolol. Co w sytuacji gdy ostro przedawkujemy zwykła Kawe, pomoże czy zaszkodzi?

Myślę czy Propranolol pomógłby mi przy kavie kavie. Na początku picia mam mocno podwyższone ciśnienie w okolicach 150 a czasami pewnie i moze wiecej, tętno okolicach 115, a i wazokonstrykcje wyczuwam wyrazną, chyba pzrez nia sie tak zle czuje. Pozniej już jest miło i bardziej chillowo.
Ale czy w tej sytuacji jakbym wziął Propranolol bardziej bym sobie nie zaszkodził?
  • 2196 / 366 / 0
Brałem różne ketony, również fetę i inne stimy z B-B, jednorazowo i w ciągach, nie zaobserwowałem niczego niepokojącego.
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
  • 304 / 19 / 0
Mam lek trittace i mam kilka pytan do niego.
Zaczne od tego ze piszczy mi w glowie (lekarze nie wiedza czemu) moja teoria: zwiekszone cisnienie srodczaszkowe spowodowane braniem glikosterydow
Cana noc do rana furalem i mam teraz jakies schizy zwiazane z serduchem.
Mam taki lek jak trittace 10 mg, warro zarzucic taka jedna tabletke zeby uspokoila troche to serducho ltore tak z wlasnwgo odczucia bije troche szybciej. Cisnienie niestety zmierzyc nie moge bo nie mam baterii ... Lecz z cisnieniem nigdy problemow nie mialem
Ostatni nos byl dzis chyba kolo 10
Czy obnizone cisnienie sprawi ze pisk w glowie sie zmniejszy? Czy bezpiecznie jest brac taki lek bedac jeszcze pod wplywen?
Ponad to mam 3 piwa ktore prawdopodobnie spozyje
  • 1878 / 195 / 0
17 marca 2015sortis pisze:
Fajnie, że ktoś tu poleca captopril bez mierzenia wcześniej ciśnienia. I w dodatku ma status kometentnego. Czekamy aż kogoś zabijesz. Może od razu przy szuraniu niech wcześniej jeszcze pukną furosemid i.v, ciekawe co ich pierwsze zabije, hipowolemia czy hipotensja
/cut/, pewnie tego już nigdy nie przeczytasz ale /cut/ za takie gadanie. Wziąłem Captopril a potem czytam takie głupoty i się człowiek nakręca tylko niepotrzebnie

Walenie fety, ból w klatce piersiowej, pisk w uszach, pulsowanie głowy, więc coś na zbicie ciśnienia chociaż zarzuciłem. Jak widać, żyję. Niestety nie mam swojego Prestilolu, w domu jest tylko Propranolol. Zarzuciłbym chociaż się trochę cykam, a pewnie by pomógł po prostu dojść do siebie

Od siebie powiem, że prewencyjnie stosowałem na podkład wcześniej wspomniany Prestilol i Amlodypine. Nie narzekałem na żadne dolegliwości układu krążenia. Niestety już mi się skończyły ;_;
 ! Ostrzeżenie słowne!
Nie używamy obraźliwych słów i nie wyzywamy nikogo. Jedyny temat, w którym można to robić to Tasiemiec.
Następnym razem warn do licznika. /909
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 2 / / 0
Hej, jest tu ktoś jeszcze? Mamy 2024 i może są nowsze badania na temat? Ja mam kłopot osobliwy, bo nie wysokie ciśnienie po atomach mi dokucza a puls rzędu 140. Czy jest jakiś bb działający głównie na tętno i jest w miarę bezpieczny ze atomami wszelakimi?
ODPOWIEDZ
Posty: 97 • Strona 10 z 10
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Przepisy miały ukrócić rekreacyjne stosowanie medycznych konopi. W sieci można je obejść

Jest drożej, niż przed wejściem w życie przepisów ograniczających nadużycia przy kupowaniu medycznej marihuany, ale wystawianie recept online, bez wizyty u lekarza wciąż jest możliwe. W sieci załatwienie "trawki" na "legalu" trwa kilka minut.

[img]
Jednorazowa dawka leku psychodelicznego zmniejsza objawy zespołu lęku uogólnionego

W prestiżowym czasopiśmie JAMA opublikowano wyniki badania klinicznego fazy 2b, które rzucają nowe światło na leczenie zespołu lęku uogólnionego (GAD – generalized anxiety disorder).

[img]
Holenderska władza kontra zapach jointa: rekordowa kara dla plantacji!

Witajcie w kraju, gdzie marihuana jest legalna… pod warunkiem, że jej nie widać, nie słychać i – broń Boże – nie pachnie. W Hellevoetsluis, malowniczej miejscowości pachnącej dotąd głównie morzem i smażonymi frytkami, sąsiedzi od dwóch lat żyją w aromatycznej chmurze z największej w kraju plantacji konopi. Teraz sąd wziął głęboki wdech i wydał wyrok: tydzień na zamontowanie filtrów albo kara, która zaboli nawet tak wielką firmę jak CanAdelaar. Czy holenderski eksperyment z legalną trawką właśnie zamienia się w dym?