Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Użytkownik zbanowany
  • 48 / 5 / 0

No zgadza się, jestem śpiący. Chyba zacznę kroić tabletki na pół.
Wolałem 2 mg, bo wcale nie czułem się mocno naćpany a "trzymało" przez cały dzień (nawet dwa: drugiego dnia dalej wyraźnie podniesiony nastrój).
To naprawdę wizualnie poraża, osoba postronna by chyba na SOR zadzwoniła, za same oczy.
  • 7241 / 732 / 0

11 sierpnia 2018prz3gladark4 pisze:
za same oczy.
Mi nie siada tak na oczy, biorę 2 mg klona .Czasem tylko domownicy mówią ze trochę dziwnie wyglądam i ze pewnie nie dawno spałem .

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Są nowe narkotesty. Potrafią wykryć narkotyki których dotychczas nie wykrywały

Nowy test pozwala wykrywać obecność heroiny i innych opioidów w wydychanym powietrzu – informuje "Journal of Breath Research”.
Użytkownik zbanowany
  • 48 / 5 / 0

No ja mam dwa objawy po klonazepamie, które są wyraźnie widoczne.
Opadnięte powieki i spowolniona mowa (to drugie można jeszcze jakoś kontrolować, o ile się pamięta, z powiekami gorzej).
Kupiłem dziś visiny, oko wyraźnie wybielało, poza tym powieki pozostały w tym samym miejscu (zakroplone po 4 mg klona).
  • 7241 / 732 / 0

@prz3gladark4
Najlepsza wymówką jest to, ze się obudziliśmy nie dawno i jesteśmy zamuleni.
Na opadnięte powieki tez trochę pomaga obmyć twarz w zimnej wodzie.
  • 18 / / 0

Od paru dni Jestem w posiadaniu Afobamu, nie bralem nigdy benzo wiec tolerka 0 ale tolera na alkohol w miare wysoka, zeby cos poczuc musze z 3setke conajmniej lupnac choc nie wiem czy to ma tutaj wieksze znaczenie. Moje pytanie ile na pierwszy raz lyknac zeby poczuc wyrazne dzialanie, ale zeby nie uwalilo do snu ? I poniewaz bardzo zalezy mi na dosyc "szybkim" i w miare dynamicznym rozpoczeciu dzialania (glownie chodzi mi o to zeby jak naintesywniej poczuc ze zaczelo dzialac, w sensie najsilniej i mozliwie najszybciej po zazyciu moc poczuc dzialanie przeciwlekowe i wszystkie inne i podobne aspekty fizyczne i psychiczne dzialania benzo ) czy zarzucenie pod jezyk odrazu na pierwszy raz jest ok? o podanie donosowe nie bede juz meczyl bo ile ludzi tyle opinii a i tak na peirwszy raz nie bede w taki sposob probowal. I ostatnie o co moglbym zapytac zarzucic bede chcial popoludniu, i moje pytanie brzmi czy to ze trzeba brac na czczo to jest takie na czczo ze mam miec pusty zoladek czy ze mam nie jesc ostatnie 1h? Poniewaz dziennie spozywam ogromne ilosci jedzenia praktycznie nie ma umnie okresu gdzie moj zoladek jest rzeczywiscie pusty i zastanawiam sie czy to bedzie problem przy zwyklym lyknieciu.
  • 1194 / 95 / 0

Nie ma znaczenia czy zarzucisz na pusty żołądek czy na pełny alprazolamu. Nie wiem też czy to dawanie benzo pod język coś daje, ja przez 20lat łykałem normalnie popijając wodą klono.
  • 4961 / 789 / 2

[mention]wnc1964[/mention] wiesz ktore enzymy cyp rozkladaja benzo i inne psychotropy?
Wiesz tez, ze jeden pokarm blokuje(inhibituje) te enzymy a inny je indukuje?
Wiec podsumowujac- moze i niee ma znaczenia czy pelny zoladek, ale juz znaczenie ma co jesz.

A na cyp3a4 ma wplyw np nikotyamin (niacyna).

Tak samo jest z innymi dropsami.
  • 744 / 29 / 0

Co do oczu to tylko po rolkach oczy się same zamykają jak przesadze, to mam takie mocno zaamkniete i prxymulone bez emocji a po klono oczy jak morderca

Kolego wyżej relanium indukuje czy inhibituje P cyp26d? Lub inaczej zadam pytanie zjedzone p.o rolki i tramal wpływają jakoś na siebie?
  • 1194 / 95 / 0

Ja nie miałem takich objawów po benzo ja były to nie wielkie otoczenie nic mi o tym nie wspominało.
Zamykające się powieki mam po kwetiapinie.
  • 983 / 140 / 0

Załatwiłem sobie paczkę CLORANXENU 10mg (korazepat) i po 4 tabletkach czuję odprężający relaks, z tym że jestem od rana sam na chacie, lodówka pełna kawa, tabaka i zioła są, nikt mi nie zawraca gitary, odtwarzacz mp3 ze spokojną muzyką naładowany więc dlatego chyba czuję mocniejsze działanie niż kiedyś po kilkunastu sztukach, gdzie wtedy praktycznie nic nie poczułem. Benzo najlepiej działa jak się odpoczywa bezstresowo, bo jak jest się zmuszonym do aktywności fizyczno umysłowej działanie się rozprasza.
Z mocniejszych benzo to jadłem tylko RELANIUM (diazepam) i było podobnie. Jednorazowo miałem 2 dni ciągłego działania po relanium jednej paczce w kilka godzin i popijaniu tabletek małymi energetykami mojito. W jeden dzień to skonsumowałem, poszedłem spać i po obudzeniu jeszcze czułem działanie kilka godzin. Ale innym razem też po całej paczce nic już praktycznie nie poczułem. Do fazowania na BENZO moim zdaniem jest potrzebny spokój i warunki do relaksu bo inaczej działanie się rozprasza jak się nie skupia uwagi na efektach spożycia. Nie wiem jak alprazolam i klonazepam bo nie mam dojścia, ale mam ochotę sprawdzić i porównać. Jeszcze będzie czas.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 142 uczestników Wejdź na czata