Benzodiazepiny + Stymulanty

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 210 Strona 1 z 21
Rejestracja: 2015
 • 64 / 2 / 0

Ktoś próbował takiego mixu? Jakie działanie i odczucia?
Rejestracja: 2009
 • 5201 / 264 / 10

Poprawiłem brzmienie tematu. Tu są wątki, które także traktują o bzd+stymulantach, w których możesz znaleźć interesujące Cię informacje:
speedball-t20255.html
benzodiazepiny-tek-ogolny-t14025.html

Nie za wiele.

Generalnie, reguła wygląda tak, że benzodiazepiny znoszą działanie stymulantów. Wyhamowują neurotransmisję katecholaminergiczną (dopaminową i noradrenalinową), w konsekwencji zmniejszając pobudzenie organizmu. Stąd są idealnym rozwiązaniem, gdy łapie nas paranoja, lub zmęczenie fazą.

Benzodiazepiny nie są natomiast antagonistami serotoniny, więc gdy dosięga nas zespół serotoninowy, to benzo niewiele w takim przypadku poradzą.

Jeśli przyjąć, że bierzemy obie substancje naraz i nic nie jest źle, to faza przypomina supertrzeźwość. Jest podbite poczucie własnej wartości, jest energia do działania i objawy się nie pojawiają. Jeśli nie przesadzimy z dawkami, to raczej nie ma odjazdu w stylu godnym pożałowania, ani amnezji.

Miks generalnie bezpieczny, ale jeśli nie jest stosowany w celu zniesienia nieprzyjemnych efektów, to nie jest zalecany dla osób nie mających doświadczenia z benzodiazepinami.

Psychoterapia z użyciem MDMA. Jak to działa?

Maciej Lorenc rozmawia z Peterem Oehenem, psychiatrą, psychoterapeutą i członkiem Szwajcarskiego Towarzystwa na rzecz Terapii Psycholitycznej. Oehen przeprowadził jedno z pierwszych badań klinicznych dotyczących wpływu MDMA na pacjentów cierpiących na zespół stresu pourazowego i uzyskał od szwajcarskiego rządu pozwolenie na stosowanie tej substancji w ramach prywatnej praktyki terapeutycznej.

Francuski piłkarz ręczny hodował marihuanę. Wpadł przez zakupy w Internecie

Grający na co dzień w Rumunii francuski piłkarz ręczny Pierre-Yves Ragot znalazł się w poważnych tarapatach. 34-latek został zatrzymany w związku z nielegalną uprawą marihuany. Wpadł w ręce policji przez zakupy w Internecie.
Rejestracja: 2013
 • 656 / 52 / 0

885 chyba leciał długo na takich miksach, nie? Mógłby się wypowiedzieć, szkoda że siedzi.
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
 • 226 / 17 / 0

Ja obecnie jestem na takim miksie, tolerancja na benzo mała, jednak po wrzuceniu do stima benzo w postaci lorazepamu i alpry + 100mg hydroksyzyny działanie ich jest wręcz niewyczuwalne.
Rejestracja: 2012
 • 2804 / 251 / 0

jako osoba uzależniona od benzo muszę ;d
czasami ma sens, niektóre benzo dodają pewności siebie czy motywacji (dla mnie flubromazolaam w ilościach 1/4-1/2 dawki nasennej robi cuda) i ładnie to się łączy z takim EPH czy 4f-MPH do roboty

ale pamięć to jakaś patologia przy takim miksie, do dupy, rekreacyjnie jednak widzę sens. No i na zejście benzo najlepsze.

Ale ogólnie najlepiej nie brać żadnych benzo.
Rejestracja: 2010
 • 1451 / 11 / 0

Raz zmiksowałem alprazolam i fetę i powiem, że coś wspaniałego.

Korci mnie jeszcze miks feta + klon oraz feta + relanium.
Rejestracja: 2016
 • 554 / 3 / 0

A nie lepszy by był metylofenidat zamiast fety? Apteczny, ale działanie podobne i skutków ubocznych mniej.
Rejestracja: 2015
 • 12 / 1 / 0

alprazolam + MDMA tragedia, może przesadziłem z ilością bo około 10 mg alpry i 250 M ale odrealnienie było tragiczne. Wstyd mi za wszystko co zrobiłem będąc pod wpływem tego miksu
Rejestracja: 2010
 • 3661 / 452 / 0

Apiht na podkladzie z benzo flubro bardzo ladnie zadzialal. Najlepierw benzo a gdy juz wtopi sie jego dzialanie w nas . To stymulant . Inaczej to jedno stlumi drugie. Stymulantu imo wiecej niz jak sologo walim
Rejestracja: 2009
 • 635 / 32 / 0

klon 8mg w 2 dawach i 2 krechy amfy tak samo robią dobrze. Niema szału ale taka fazka na moją tolerke robi przyjemnie.
Posty: 210 Strona 1 z 21
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1328 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości