Benzodiazepiny - Koszmary senne na odstawieniu

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Posty: 4 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2015
  • 1262 / 150 / 0


Zakładam ten wątek z czystej ciekawości i chęci by włączyć was do dyskusji.
Nie jestem stałym użytkownikiem benzo. Doświadczenie parę razy w roku, Próbowałem alpra, Bromek, Clonazepam, eti.
alpra na tyle mi się zawsze podobała, że leciałem w cugi tygodniowe i potem na odstawce tak krótkiego czasu przeżywałem nieproporcjonalne piekło :alergia:
Pominę podstawowe objawy. Te wcale nie były takie tragiczne.

Ale sny, które się odtwarzały w nocy w trakcie odstawienia.... tak rysujące banie inscenizacje... ujawnienie prawdziwej problematyki osobowości, paskudnych cech, najokrutniejszych słabości, niekiedy scen odgrywanych przez projekcje znające nas od podszewki, wcale bym nie przejaskrawił nazywając je po prostu diabłem podszywającym się pod członków rodzin, bliskich osób, czy innych sytuacji pobudzających głęboko skryte instynkty własnej osobistości :ojeju:

Jakie macie wspomnienia z takich snów?
Czy zmieniły one stosunek do pewnych osób? Zrozumienie problemów z nimi związanymi? Zostawiły ślady w psychice? U mnie tak.
Źle się z tym czuję, ale wiem, że zaraz to przejdzie, zaraz znowu to zakryję, zapomnę, to tylko chwilowe emocje, ale sny wyjątkowo ochydne w kwestii psychologicznej i tego jak ujawniają nasze lęki, które nacodzień niby nie istnieją, ale pod wpływem impulsu jednak wychodzą na światło dzienne i tworza niezłą siekę :świnia:
Rejestracja: 2014
  • 1596 / 301 / 0


Ujawnianie największych moich słabości, lęków, kompleksów w 4K full hd. Trzeba oddać tym snom zaawansowane efekty specjalne i dopracowany scenariusz.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Międzynarodowa akcja służb. Poszukują barona, który „jest w tej samej lidze co El Chapo

Baron narkotykowy Tse Chi Lop jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców na świecie. Operacji nadano kryptonim Kungur.
Rejestracja: 2015
  • 1262 / 150 / 0


Ja bym kilku przyznał oskara za rozpierdolenie mnie i zgnojenie bardziej niż niejeden wróg by się nie powstydził.
Nie wiem, czy bym długo przetrwał przeżywając takie sny tygodniami %-D
Rejestracja: 2018
  • 452 / 48 / 0


Długie, pełne najbardziej chorych snów noce - miałem ich mnóstwo. Czasem się zastanawiałem co jest prawdą a co fikcją, tak wyglądała delirka po odstwce benzo. Czasem część dalsza tego samego koszmaru była kolejnej nocy. Czasem wiedziałem, że to sen, a ktoś mi mówił, że to piekło i nigdy się nie obudzę. Czasem się budziłem i byłem dalej w śnie. Czasem bałem się kłaść spać.
Posty: 4 Strona 1 z 1
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: guadelupe, michass90 i 7 gości