Benzodiazepiny - Koszmary senne na odstawieniu

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1239 / 143 / 0

Zakładam ten wątek z czystej ciekawości i chęci by włączyć was do dyskusji.
Nie jestem stałym użytkownikiem benzo. Doświadczenie parę razy w roku, Próbowałem alpra, Bromek, Clonazepam, eti.
alpra na tyle mi się zawsze podobała, że leciałem w cugi tygodniowe i potem na odstawce tak krótkiego czasu przeżywałem nieproporcjonalne piekło :alergia:
Pominę podstawowe objawy. Te wcale nie były takie tragiczne.

Ale sny, które się odtwarzały w nocy w trakcie odstawienia.... tak rysujące banie inscenizacje... ujawnienie prawdziwej problematyki osobowości, paskudnych cech, najokrutniejszych słabości, niekiedy scen odgrywanych przez projekcje znające nas od podszewki, wcale bym nie przejaskrawił nazywając je po prostu diabłem podszywającym się pod członków rodzin, bliskich osób, czy innych sytuacji pobudzających głęboko skryte instynkty własnej osobistości :ojeju:

Jakie macie wspomnienia z takich snów?
Czy zmieniły one stosunek do pewnych osób? Zrozumienie problemów z nimi związanymi? Zostawiły ślady w psychice? U mnie tak.
Źle się z tym czuję, ale wiem, że zaraz to przejdzie, zaraz znowu to zakryję, zapomnę, to tylko chwilowe emocje, ale sny wyjątkowo ochydne w kwestii psychologicznej i tego jak ujawniają nasze lęki, które nacodzień niby nie istnieją, ale pod wpływem impulsu jednak wychodzą na światło dzienne i tworza niezłą siekę :świnia:
  • 1507 / 209 / 0

Ujawnianie największych moich słabości, lęków, kompleksów w 4K full hd. Trzeba oddać tym snom zaawansowane efekty specjalne i dopracowany scenariusz.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Pod wpływem narkotyków zjechał po schodach na plażę. Obezwładniło go trzech policjantów

23-latek, kierujący audi zjechał po schodach z umocnień brzegowych rzeki San w Stalowej Woli. Auto wbiło się przodem w piach, a kierowca próbował uciec z miejsca zdarzenia.
  • 1239 / 143 / 0

Ja bym kilku przyznał oskara za rozpierdolenie mnie i zgnojenie bardziej niż niejeden wróg by się nie powstydził.
Nie wiem, czy bym długo przetrwał przeżywając takie sny tygodniami %-D
  • 281 / 26 / 0

Długie, pełne najbardziej chorych snów noce - miałem ich mnóstwo. Czasem się zastanawiałem co jest prawdą a co fikcją, tak wyglądała delirka po odstwce benzo. Czasem część dalsza tego samego koszmaru była kolejnej nocy. Czasem wiedziałem, że to sen, a ktoś mi mówił, że to piekło i nigdy się nie obudzę. Czasem się budziłem i byłem dalej w śnie. Czasem bałem się kłaść spać.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata