Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 744 / 27 / 0

Dlaczego ten czas biegnie tak wolno ustalilem sobie ze Max 3 ddorzutkie słowa
W ogóle chciałem iść do toalety zapomniałem ze tam sa drzwi I i zajebalem głową w te dzwi haloperidol juz się ustabilizowalll śpię Góra 2h dzień z akinetonem w ogóle nic nie czuję
Ale dobre są misy z halo
  • 1174 / 46 / 0

Poszło 12mg klona + 3 piwa. Dorzucę 5mg eti i kładę się do łóżka nim mi się film urwie. I koniec. Detoks totalny :)

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Po raz czwarty nie udało się rozpocząć procesu szóstki przemytników

Z powodu choroby jednego z obrońców nie udało się rozpocząć procesu w sprawie przemytu kokainy z Ekwadoru i Brazylii.
  • 5495 / 407 / 0

@Demis
Detox detoxem, ważne ze opio nie poszło w ruch. :D
  • 223 / 8 / 0

Zjadłem dwa gramy alpry wieczorem+dwa grejpfruty, bo schodzę z dawek.Rano cały jestem w czerwonych kropkach z piekącą skórą na ciele.alpra ma jakiś skutek uboczny, powodujący zmiany skórne, całe ciało mam w zmianach skórnych oprócz twarzy.Solo też tak robi.Co o tym myślicie? :#:
  • 5495 / 407 / 0

28 lipca 2018stuk pisze:
Co o tym myślicie? :#:
Wyrzut histaminy.Polecam Cetyryzyne

Scalono. | STR88

2 mg klona o 19:00 i do tego muzyka ze Skyrima :
https://www.youtube.com/watch?v=s_R8N70nqBE :listen:

P.S. Prosze o scalenie posta.
  • 2140 / 268 / 3

Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata