Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 7241 / 726 / 0

@Demis
Detox detoxem, ważne ze opio nie poszło w ruch. :D
  • 223 / 8 / 0

Zjadłem dwa gramy alpry wieczorem+dwa grejpfruty, bo schodzę z dawek.Rano cały jestem w czerwonych kropkach z piekącą skórą na ciele.alpra ma jakiś skutek uboczny, powodujący zmiany skórne, całe ciało mam w zmianach skórnych oprócz twarzy.Solo też tak robi.Co o tym myślicie? :#:

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

O co chodzi z aferą wokół LimeBands? Ofeminin pyta eksperta ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki.

Jerzy Afanasjew ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki zaalarmował, że informacja na stronie dystrybutora daje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Na czym dokładnie polega problem?
  • 7241 / 726 / 0

28 lipca 2018stuk pisze:
Co o tym myślicie? :#:
Wyrzut histaminy.Polecam Cetyryzyne

Scalono. | STR88

2 mg klona o 19:00 i do tego muzyka ze Skyrima :
https://www.youtube.com/watch?v=s_R8N70nqBE :listen:

P.S. Prosze o scalenie posta.
  • 2581 / 377 / 3

Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata