Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 7085 / 668 / 0

07 lipca 2018Thermoc pisze:
wyjątkowo chÓdo... 100%
U @Anabolik nigdy nie będzie ''chÓdo'' on jest niezawodny .
  • 1774 / 258 / 2

W sumie to jedyna szansa dla Anabolika, musi sam z siebie mieć dość takich dawek. Chyba, że reakcją na przesyt będzie paradoksalnie dorzucanie jeszcze bardziej końskich dawek. No coż, z fartem Anaboliku

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Para emerytów z Australii otrzymała podejrzaną przesyłkę

Starsza para w Australii otrzymała źle zaadresowaną paczkę zawierającą metamfetaminę. Jej wartość oszacowano na 7 mln USD.
  • 702 / 52 / 0

07 lipca 2018UJebany pisze:
07 lipca 2018Thermoc pisze:
wyjątkowo chÓdo... 100%
U @Anabolik nigdy nie będzie ''chÓdo'' on jest niezawodny .
on może i jest niezawodny, ale sytuacje życiowe bywają zawodne hehehe
  • 3 / / 0

Dziś sobie zrobiłem ten cały królewski mix. Łącznie 4 mg klonazepamu do tego 2 mg Xanaxu.
Oczywiście z wiadrami :-D

Absolutne wyciszenie, totalny luz, lekkie zaburzenia koordynacji ruchów, miłe sedeacyjne odurzenie muszę przyznać, aczkolwiek niepolecam mixowania 2 najsilniejszych benzodiazepin nikomu, taka moja mała głupota- wiadomo, nieodpowiedzialna.
  • 1180 / 46 / 0

Jeszcze chyba eti dobiję :D
  • 3 / / 0

benzo ładnie, mocno trzyma. zapijam kakaem nesquick, taka zajawka mi weszła;)
  • 1180 / 46 / 0

Ja tam zrobiłem mix: 4 piwa + 2mg FluAlpry + 5mg etizolamu + Papieros + 2 energetyki. Jest git :D

W poniedziałek idę po kodę :D
  • 185 / 18 / 0

Czy naprawdę spożywanie alko przy benzo (np.alpra) jest naprawdę niebezpieczne? Ogólnie za kołnierz nie wylewam przy alprze i tak się zastanawiam czy to nie jest igranie z losem . Niby się nic nie dzieje, ale może kiedyś być cienko?
  • 744 / 28 / 0

Macie rację nudzi mnie już to cpanie tyle tabletek i tak efekty są hujowe seddacja noddy rozluznienie miesni i to wszystko
Wczoraj wiedziałem że zasne natychmiast i cel osiągnąłem ale nadal z obrzydzeniem luskalem te tabletki z listkow

Teraz biorę bo boję się skreta tak bym olall to wszystko i zostawił tylko klona 1św i tyle
kurwa niech przyjdzie w koncu jakieś pismo ze sądu chce już mieć to za sobą czy zk czy DOM
Ostatnio zmieniony 08 lipca 2018 przez Anabolik, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 744 / 28 / 0

07 lipca 2018guccilui pisze:
W sumie to jedyna szansa dla Anabolika, musi sam z siebie mieć dość takich dawek. Chyba, że reakcją na przesyt będzie paradoksalnie dorzucanie jeszcze bardziej końskich dawek. No coż, z fartem Anaboliku
Masz 100% racji :wall: ile można tolerancja rośnie w nieskończoność Tramalu dołożyłem kilka dni temu na bank nie starczy do następnej wizyty u magika jedynie jak matka ogarnie 50x100 to przetrwam

Żeby to była jakaś gruba bomba codziennie ale jest hujowizna muszę dopierdalac neuroleptykow żeby była mocna seddacja i jakieś tam zamknięcie oczka
Dziś dałem 100mg chloroprotixenu i musiałem wypić już dwie kawy bo jestem zajebany jak bonk i tak pewnie zasne zaraz
Dzięki neuroleptykom faza jest lepsza tzn takie mam odczucia
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 66 uczestników Wejdź na czata