w zeszły piątek brałem z 4 ziomkami kryształ który jeden z nich załatwił hurtowo po taniości . Poszaleliśmy i na kozaka każdy z nas wzioł kreske z około 600mlg .
Natychmiastowo po zażyciu pojawiła się niesamowicie mocna erekcja na tyle że nie dalo się zbytnio jej schować , obraz stał się bardzo nie wyraźny i w ciągu okolo 5 min wchodziła coraz bardziej niewyobrażalna przyjemność fizyczna/sexualna na tyle mocna że nikt nie był w stanie się zbytnio kontrolować i bylo slychać pojękiwania z każdej strony , nawiązanie sensownej rozmowy było praktycznie nie możliwe i siedzieliśmy tacy wypierdoleni z akcji , ale każdemu się to tak spodobalo ze jeblismy jeszcze każdy z 400mlg od tego momentu nie pamiętam już dokładnie wszystkiego ale przyjemność fizyczna była na tyle wypierdolona i nienormalna że 3 z nas pociekła nie wiem nawet jak to nazwac doszla czy prawie doszła , poprostu pociekła sperma w gacie , przyjemność kurwa niewyobrażlna po tym krysztale , ale moralniak następnego dnia za swój stan jakieś wzdychanie jęczenie i jakieś odruchy jeszcze przy ziomkach XDDD jakieś pojebane posiedzenie przez to wyszło
03 czerwca 2022blokowiska666 pisze: Przypomniał mi się temat typa co po koksie zrobił laskę ziomkowi, znajdzie to ktoś?![]()
EDIT - 10 sekund szukania kokaina-tek-ogolny-t196-2920.html?hilit=loda%20kokaina (jest na tej stronie).
No beka jest przeogromna z tego, anty-tęczowy nie jestem w żadnym razie ale chłopaki no homo pewnie, syp syp byku, <sniff> auuu ale dobry kokos wariacie co, no jest SZTYWNIUTKO.... <odgłosy sexu oralnego>
"Ciekawe, czy potem dalej byli ziomkami"
To oraz dużo więcej innych pytań, chciałbym móc zadać panom
p.s. jakby to się w moim towarzystwie stało i by wyszło na jaw, to bym do końca świata kręcił beczki z chłopaków, typu siedzimy przy piwie, po godzinie ja: EJ MORDECZKI DAWAJCIE KOX WEŹMIEMY CO
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaheart.jpg)
Marihuana zwiększa ryzyko rozwoju chorób serca
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kierowcyhiszpanscy.jpg)
Hiszpania: obowiązkowe testy na alkohol i narkotyki dla kierowców zawodowych?
Hiszpańska scena polityczna podzieliła się wokół nowej propozycji Partii Ludowej (Partido Popular), która chce wprowadzenia obowiązkowych corocznych testów na obecność alkoholu i narkotyków dla kierowców zawodowych. Projekt ustawy zmieniający hiszpańskie prawo o ruchu drogowym, zgłoszony kilka tygodni temu, trafił już pod obrady Kongresu Deputowanych, wywołując ostry spór między rządem a opozycją.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/129-271054.jpg)
Wysokie Mazowieckie: Matka znalazła narkotyki u 39-letniego syna i powiadomiła policję
67-letnia mieszkanka powiatu wysokomazowieckiego zawiadomiła policję o znalezieniu podejrzanych substancji w pokoju i ubraniach swojego 39-letniego syna. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego zabezpieczyli narkotyki i przedstawili mężczyźnie zarzuty.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mystery-fungus-bp-corinne-hazel-1100x734.jpg)
Nowy gatunek grzyba produkującego alkaloidy sporyszu zidentyfikowany na WVU
Studentka mikrobiologii z Uniwersytetu Zachodniej Wirginii (WVU) dokonała przełomowego odkrycia, które może zrewolucjonizować rozwój farmaceutyków. Corinne Hazel, stypendystka programu Goldwater i specjalistka mikrobiologii środowiskowej, zidentyfikowała nieznany wcześniej gatunek grzyba, który produkuje związki chemiczne o działaniu zbliżonym do LSD – substancji wykorzystywanej w terapii depresji, zespołu stresu pourazowego (PTSD) i uzależnień.