Bad Trip po MDMA ?

Moderator: Stymulanty

Posty: 22 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2010
  • 359 / 19 / 0


Czego się spodziewałeś?Tak człowiek wygląda po emce.Trzeba brac to pod uwagę zażywając wśród ludzi.
Rejestracja: 2017
  • 24 / 3 / 0


przez pierwsze pół godziny od wejścia, gdzie jeszcze czułem bodyload, mimo, że czułem się wspaniale, to czułem duży dyskomfort fizyczny, jak i lekkie wkurwienie, ze względu na to, że brałem na dworzu, w zimę, a mialem tylko koszulę i kurtkę. Doszło do tego, że trzeba było mi pożyczyć bluzę na 40 minut, zanim zaburzenia termoregulacji nie zejdą. Generalnie wyobrażam sobie bad tripa po MDMA, ale trzeba by było być całkiem mocno wrażliwym imo. Co do dawek - tylko dwa razy brałem niską dawkę MDMA (raz 130mg, a raz 60mg) i wcale nie czułem żadnego dyskomfortu. Fizyczne uboki praktycznie nie występowały, w porównaniu do większych dawek i było ogólnie, no, słabiej - nie nazwałbym tego euforią, tylko serotoninowym poprawieniem humoru.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Marihuana coraz mocniejsza (i groźniejsza?)

Marihuana i haszysz sprzedawane w Europie mają coraz większą moc i coraz wyższą cenę. Badania, których wyniki opublikowano w piśmie Addiction, zostały przeprowadzone przez naukowców z University of Bath i King's College London.
Posty: 22 Strona 3 z 3
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości