Sałata jadowita / sałata kompasowa

Dział dotyczący roślin zawierających alkaloidy oddziałujące in vivo na receptory opioidowe, m.in. kratom i sałata jadowita.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 2941 / 281 / 0

Polski susz sprzedawany w zielarskich nie działa
zresztą tak jak Sałata jadowita w ogóle
  • 1 / / 0

:yay: Zebrałem ze 3 roślinki i zebrałem z nich mleczko nacinając łodyżkę co mniej więcej centymetr oraz w miejscu gdzie są liście i całym zebranym mleczkiem nasączyłem szluga. Faza po tym była jak po joincie z połowy mj. Jak ktoś ma zastój na ośce z ziołem polecam :D

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Dzięki żnińskim policjantom ponad 10 kg narkotyków nie trafi na rynek

W miniony piątek (6.09.19) sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu trzech mężczyzn z powiatu bydgoskiego i inowrocławskiego za uprawę oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków.
  • 70 / 5 / 0

ponacinałem z 3 roślinki i zebrałem suche mleczko wielkości główki od zapałki, spaliłem w lufie. W smaku jak kozia dupa, ale lekkie opiatowe ciepełko.
  • 18 / / 0

Witam :) Wie ktoś może, czy pogoda ma istotny wpływ na zawartość pożądanych substancji w roślinkach? Lepiej zbierać po ulewach czy po suszy?
  • 176 / 9 / 0

50g suszu to z ilu roślin może być? Zastanawiałem się, czy zrobić odwar jak by kupić ale chyba nie ma sensu po tym co tu czytam, z tego co widzę gotowego ekstraktu nikt nie sprzedaje w Polsce na dzień dzisiejszy już.
Wróć do „Opioidy naturalne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata