6-APDB

Moderator: Stymulanty

• 835 / 4 / 0

No ja zrobiłem sobie kartoniki po 5mg. teraz nie wiem czy cały, czy pół...
  • 1184 / 4 / 0

Nikt już tego nie żre?

Ja będę miał jutro to , ale i 3mmc też więc.. nie wiem jak to będzie...

Pewnie pójdzie trochę w klamę tak z 20mg na próbę uczuleniową.

Ktoś pisał, ze lubi 5-MAPB po troche pykć na "enhance day", ale troche obawiam się po małej dawce tylko uboków. I rzyganie nie jest dopuszczalne.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Nie lubił kolegi z pracy, więc podrzucił mu amfetaminę i powiadomił policję, że nią handluje

Konflikt z kolegą z pracy sprawił, że 43-latek podrzucił woreczek z amfetaminą do jego buta. N
  • 1184 / 4 / 0

Straszny puder to jest. aplikowałem to z 3mmc. które grało główna role.. Pod koniec dnia jak już 3mmc zaczął złabo grać to pod koniec jak wracałem z 30km oddalonego pleneru w lokalne rejony chociaż na poczatku wrzucałem trochę tego, ale działanie było niewyczuwalne,albo lekko nieznacznie. No więc jak już opuszczałem plener zapodałęm z 50mg tego 6-APDB. Te 30 km ruchliwą drogą to była więc przejechanie trasy był dosyć cięzke, najbardzije na mostach. To góvno jest halucynogenne więc łtwo można przypierdolić w najdjeżdzające auto, albo przchodni.

Jak dorzucałem w plenerze to tylko paranoje mi uaktywniało. Na 99% to nie nadaje się na imprezę.

Niebyło jeszcze wartściowych testow , ale raczej jest ot góvno (poza tym jest promocja, anikt nie sprzedaje ekstra sprzętu w promoscji.

A i momentami chciało mi się rzygać. tylko chciało.
  • 3831 / 140 / 13

Było w tym wątku wiele razy, że generalnie słaba substancja. Dawkowanie ma niższe niż inne, popularne benzofurany, ale faza jest beznadziejna, począwszy od grypowego bodyloadu właśnie po zbyt dużą psychodelę.

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

Parathormon pisze:
Było w tym wątku wiele razy, że generalnie słaba substancja. Dawkowanie ma niższe niż inne, popularne benzofurany, ale faza jest beznadziejna, począwszy od grypowego bodyloadu właśnie po zbyt dużą psychodelę.
ta psychodela jest właśnie esencją tej substancji. nie jest to zdecydowanie mefedron dla mas, ale substancja bez dwóch zdań ma swój target, swoją niszę. jak dla mnie to jedna z najciekawszych fenetyloamin.
  • 284 / 3 / 0

Skoro mówisz, że ta psychodela jest taka ciekawa. To podaj dawki i opisz działanie. Najlepiej gdybyś porównał do innych psychodelicznych substancji w takim razie a nie beznfuranów. Ciekawi mnie to dosyć. A może w jakiś mixach? ktoś próbował?

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

przejrzyj ten wątek, opisywałem tu parę swoich tripów po tej substancji. fajne jest to, że nawet w dawkach 5mg można osiągnąć wartościową psychodeliczną stymulację i że nie trzyma specjalnie długo (nie wymęcza). do czego mógłbym porównać - do lekkiego papiera z czasów kiedy jeszcze nie było takiej masy psychodelicznych RC jak teraz. w miksie bardzo fajnie się komponuje z MXE, moim zdaniem.
  • 262 / 1 / 0

Wczoraj od 9 do 16 zajebalem grama 3mmc, po 21 drugiego grama a dzisiejszego poranka gram pentedronu. Czyli w sumie 2g 3mmc i 1g penty w troche ponad 24 godziny. przed chwila zarzucilem bombke 6apdb. Mam sie czego bac?
  • 1662 / 176 / 0

Ile wrzuciłeś?
  • 9 / / 0

widzę że dużo negatywnych opinii jest o tym związku, a ja po testach muszę powiedzieć że jest super.

Brałem z kolegą w małymi dawkami: start 40 mg, potem dosypywane po max 30 mg, często jedna jeszcze nie zaczęła działać, a już następną dawaliśmy. Razem było tego ze 150mg. Całość w 2h. Bardzo przyjemne uczucie, super dreszcze przechodzą po tym. Po 5h od ostatniego dosypania, jak już myślałem że to już całkowity koniec to jeszcze mnie trochę porobiło.

Ogólnie substancja jak dla mnie ma same plusy oprócz tego że źrenice ma się olbrzymie, jak podchodziłem do lustra żeby sprawdzić czy mam tęczówkę, to tak mi się oczy szkliły że zobaczyłem wcześniej odbitą swoją sylwetkę od tęczówki %-D
Wróć do „Benzofurany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata