Amfetaminy (różne) + Beta-ketony

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 113 Strona 12 z 12
Rejestracja: 2014
  • 2778 / 215 / 0


Ja kiedyś pomyliłem 4fma z hexenem i też sniffowałem tak po 50-70mg a tu kurwa nic nie klepie. w sumie zapodałem 500mg w odstępie godziny, jak mi to wjechało to miałem taką bombę że do dziś w tasiemcu się śmieją z moich kolegów Kaktusa i Dyni ale nie będę przytaczać tej historii %-D Mocarna amfetamina , na pierwszy raz to oral 150-200mg nie więcej.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


można połączyć, ale nie zawsze chyba ma to sens, dopiero na zejściu np emki,

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Walizki pełne leków + Niezawodny psi nos

Dwa niusy dzięki uprzejmości Straży Granicznej ;)
Rejestracja: 2019
  • 21 / 2 / 0


amfetamina + metylokatynon. 0.4g bardzo, bardzo dobrej fety w 5h i metylokatynon wrzucony z 360mg pr na zfecony organizm zadziałał...zróżnicowanie. Zbił noradrenalinowego speeda (nieprzereagowana psefka heh), ale wzmocnił poczucie hedonistycznej przyjemności. Fajny, ale ryzykowny i chyba bez sensu, bo trochę się zbijają

amfetamina + pentedron. Miks obłędny, bardzo bardzo przyjemny. Wapo pentka zbija z nóg, wywraca oczy do gory nogami, delikatnie nie ma z Toba kontaktu, jest bardzo przyjemnie, delikatny blackout po dorzuceniu pentka, ale on dziala tak również solo (~50mg). Serce robi tak krzywe akcje, ze nieraz przestraszysz sie ze schodzisz na zawał, do tej pory mnie pobolewa ale sadze ze to nerwica, bo gdy o tym zapominam to caly dzien nie daje o sobie znać
Posty: 113 Strona 12 z 12
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości