Amfetaminy (różne) + Beta-ketony

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 2778 / 213 / 0

Ja kiedyś pomyliłem 4fma z hexenem i też sniffowałem tak po 50-70mg a tu kurwa nic nie klepie. w sumie zapodałem 500mg w odstępie godziny, jak mi to wjechało to miałem taką bombę że do dziś w tasiemcu się śmieją z moich kolegów Kaktusa i Dyni ale nie będę przytaczać tej historii %-D Mocarna amfetamina , na pierwszy raz to oral 150-200mg nie więcej.
  • 1 / / 0

można połączyć, ale nie zawsze chyba ma to sens, dopiero na zejściu np emki,

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Raport GIS: od początku roku dopalaczami zatruło się blisko 1 tys. osób

Od początku roku 971 osób w całej Polsce zatruło się dopalaczami. To wniosek z najnowszego raportu Głównego Inspektoratu Sanitarnego, który oficjalnie zostanie zaprezentowany w przyszły wtorek - powiedział PAP Jan Bondar, rzecznik GIS.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata