Amfetamina - przedawkowanie

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 120 / / 0

Encyklopedyczną wersję znam ale chciałbym się dowiedzieć jak to faktycznie wygląda z przedawkowaniem amfetaminy. Najważniesze jest aby wiedzieć przy jakich objawach juz wezwać pogotowie.

Użytkownik zbanowany
  • 1215 / 6 / 0

Jak u mnie na domówce jeden typ przedawkował fete to biegał pół nocy na waleta po mieszkaniu. Nie było z nim kompletnie kontaktu. Na koniec zasnął na stole kuchennym.. oczywiście nagi.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Najnowszy raport ONZ potępia legalizację marihuany. “Uzależnia i jest szkodliwa”

Konopie indyjskie, jak podkreślono w sprawozdaniu, są zawarte w wykazach I i IV Jednolitej Konwencji o Środkach Odurzających z 1961 r. “Ponieważ powodują uzależnienie i mają niekorzystne skutki dla zdrowia publicznego.”

• 120 / / 0

Karetke bym wezwał tylko gdyby wystąpiło zagrożenie życia, dlatego chciałbym wiedzieć jakie objawy są na tyle groźne żeby można było sięgnąć po telefon zanim będzie za późno.

Użytkownik nieaktywny
  • 13 / / 0

osiedlową fetę ciężko przedawkować

• 213 / 2 / 0

Objawy i pierwsza pomoc, w roznych sytuacjach: http://hyperreal.info/node/1751

Nie wygląda to może tak fajnie, jak kiedyś, ale jest czytelne.

• 120 / / 0

Sh4d0w pisze :
osiedlową fetę ciężko przedawkować

Załozyłem ten topic właśnie pod wpływem fety i to nie było osiedlowe ścierwo tylko czysty wład od pewnego dobrze nam znanego pana ;) Nie spodziewałem się że będzie aż tak czysty bo mimo iż wciągnąłem tego dwa razy mniej niż zawsze podziałało cztery razy mocniej... Ręce i nogi zaczęły mi drętwieć i po mieszkaniu chodziłem zgięty w pół (głowa na wysokości pasa dla lepszego krążenia) Normalnie to się nie dało stanąć bo momentalnie robiło mi się słabo. A i ręce mi tak zdrętwiały że miałem problemy z operowaniem różnymi przedmiotami, na szczęście przełączać kanały pilotem jakoś się dalo ;-D i tak właśnie przeleżałem całą "fazę"

• 480 / 1 / 0

john tez tak pare razy miałem wszystkie objawy jak ty ale jeszcze w bonusie miałem w huj płytki oddech i ciężko mi było powietrza złapać no i kołotanie pikawy tez było konkretne

tak to jest niestety jak feta fecie nierówna

• 1444 / 1 / 0

ogólnie to jest tak że latasz jak przekawkujesz konkretnie to czujesz drżenie kończyn, takie drętwienie , latasz jak błyskawica, gubisz wszystko z rąk, gubisz myśli, jak wiesz zo zrobiłeś wszystko sie nakeca doznajesz szoku. Ciśnienie i tętno zaczynają narastać lawinowo, niczym reakcja łańcuchowa, robisz się blady lub czerowony, ale najczesciej to na zmiane, we łbie sie kręci , czujesz że bania Ci sie pompuje coraz bardziej, czujesz sie jak postrzelone zwierze , szukasz w panice ratunku. Jedynym ratunkiem jest zążycie leków na cisnienie, beta blokery, nitrogliceryna, chlorek potasu, itp. Serce może zamiast poprostu pierdolnąc (i wtedy już piach) wyłaczyc sie od migotania komór , gdyz amfetamina bardzo mocno zabuża ilośc elektrolitów (alko i inne chyba tez) i stąd te kołatania. Gdy serce sie wyłączy to 'ekipa towarzyszy' do czasu przyjazdu pogotowia powinna natychmiast przystapić do reanimacji, masażu serca i sztucznego oddychania, pogotowie takiego gościa chyba podda takim defibrylacji elektrycznej jak na filmach i akcje serce mozna przywrócic, chodzi tylko o to żeby przez czas jak serce sie wyłączy to krrew i powietrze było do mógu doprowadzane!!! Nawet przy rozsądnym dawkowaniu mogą wystapic kołatania i problemy z ciśnieniem i tu sprawe załatwi potas, najlepeij jako chlorek potasu, ewentualnie aspragin czy coś. Chlorek potasu zawarty jest tez w soli do solnicy w praktikerze mozna kupić :D :D oczywiście zawiera bonusy :P :P

problemy lzejszego przedawkowania mogą własnie być widoczne tez na zjeździe, najgorzej to sie zależezec przy tym, i ez serce głupieje wtedy, też głównie wina potasu...

Nie wiem jak to jest czy meth tez obniża tak potas (choc pewnie tak) ale ponoć przy tej objawy przedawkowania to duszności , spiecie mieśni, mozna sie udusić nawet, poniewaz słabo działa obwodowo , nie nakreca tak serca za to daje duzo diopamina i od tego to.

Mam pytanie: czy zdarza Wam sie cześto puchnąc na gębie po amf, i o dczego to zalęzy bo normalnie to powinno wyssuszac a nieraz to sie puchnie ..

Użytkownik nieaktywny
  • 69 / / 0

U nas na osiedlu taki kolezka przegiol z amf. efekt taki ze zemdlal i wywialo mu pelno komorek z bani. Juz ktorys rok lazi po osiedlu, nie umiejac sie wyslowic praktycznie, gada z ludzmi ktorych nie ma i ogolnie gorzej niz uposleodzny.

• 659 / / 0

pamietam pewnego przykrego dnia , zawsze był taki spid w zółto/brązowym jebał niemilosiernie i był strasznie wylgotny był mocny i do tego byłem przyzwyczajony gdy ten sie skończył załatwiłem od kogoś innego dostałem śnieżnobiały proszek charakterystycznie smięrdzaćy stęchlizną i myszami :P kiedyś pamiętam że duzo probowałem tych białych i najczęsciej były słabe , więc tego też tak potraktowałem , co sie okazało dla mnie złe w skutkach :P podzieliłem 1g na 3 częsci i jedną z nich siup na 2 dziruki na poczatku już po 20 min wiedziałem że będzie dobry wejście było mega dobre serce przyspieszało , przyspieszało oddech się spłycał i wkońcu zauważyłem ze coś jest nie tak , przez denerwowanie się ciśnienie poszlo strasznie w góre kołatanie serca jeszcze mocniejsze , zaczłego się robić nieciekawie bo żaczełem też tracić przytomnośc a że byłem sam to nawet nie miał kto pomóc, że akurat była zimna to podbiegłem do okna otowrzyłem jak tylko było można położyłem się obok okna na kanapie , głowę na płasko i nogi wyżej na poduszczce , przypomniało mi się że to pozwała nie stracić przytomności i rzeczywiscie leżąc tak powli dochodziłem do siebie ... nie polecam nikomu takich przeżyć , uważajcie na siebie :D
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata