Amfetamina - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 165 Strona 17 z 17
Rejestracja: 2020
  • 3 / / 0

Witam
Lekarz przepisał mi antybiotyk na anginę o nazwie Sumamed(azytromycyny) na 3 lub 6 dni. Pierwszy dzień wziąłem lek spoko przychodzi drugi dzień czułem się lepiej więc żeby zająć wolny czas zacząłem od 13 z naszym Polakiem, zjadłem 2g w między czasie wziąłem antybiotyk, probiotyk wszystko ładnie. Skończyłem o 18 i tak mnie gardło napieprza... Jest 2x gorzej niż było, mega czerwone, większe,że ciężko ślinę przełknąć.. Czy między feta a antybiotykiem zachodzi jakąś reakcja?
Czy to jest tak, że jakbym nie brał antybiotyku lub ma dużo gorsze działanie?
Czy po prostu spływ tak podrażnił gardło o to tylko chwilowo?
I czy działanie mają na to też papierosy bo trochę ich poszło..
Z góry dzięki
Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

Hej posiadam 74% base pasty bazowej dobrze robi z czym najlepiej ja zmieszac i w jakich proporcjach. Czy ja wysuszyc i potem dodac mixer czy poprostu dodac mixer do pasty????

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Konopie indyjskie i chemioterapia

Coraz więcej osób zwraca się do marihuany w poszukiwaniu komplementarnej lub alternatywnej opcji leczenia swoich dolegliwości. Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest to, czy mogą używać konopi indyjskich podczas konwencjonalnych terapii.
Rejestracja: 2018
  • 616 / 26 / 0

Byłem w innym mieście i miałem dojście po trudach do amfetaminy, ale takiego czyściocha, że to co normalnie odsypują drechy na osiedlu w smarach ilościowo to starczyłoby na 4 osoby.Jak będę jeszcze raz kupował działkę tam zrobię foto dobrze wyglądającego proszku.Poszedł oczywiście test na wykrycie amfy, wyszedł dobrze.Dil mówi odsypuj tylko tyle i dobrze użyć jubilerki do czyściocha jak masz, ja tam głupoty gada.Odsypuję maćupko, snif parę minut później co się dzieje, staję się bogiem, władcą krain, wcieleniem wodo.Idę przez miasto piosenki śpiewam, tańczę w autobusie, podciągam się na poręczach w autobusie po 15 razy mimo tego, że normalnie potrafię 4, jest zajebioza i tak przez cały dzionek impreza i zapierdol wykonywania rzeczy, a nie spałem przez 3 dni po wciągnieciu 50 procent działki.Podróż powrotna to był lot w kosmos.Więc nie wiem co gadacie, że teraz amfa to zła, jak przez jeden dzionek to normalnie Hiroszima.Jak amfa jest dobra to prawie celuje w standard Barcelony, Amsterdamu z mety, jednak amfa lepsza, bo po niej nie latasz z siekiera po ulicy tylko masz przyspieszony jazdy z granicą.Jeżeli będziecie gadać, że to było RC, ja wam powiem, że je czuję na kilometr.Mi się marzy wprowadzenie amfy w aptekach mimo tego chorego systemu, a na razie to muszę znowu się przejechać chyba do innego miasta.
Am-kontrola, dobra cena
Met-totalny rozpierdol i drogo
Mieszałem amfe z makiem i mak mocno osłabia działanie amfy nie warto.Było dziwnie uczucie z opio rozluźnienia z takim przyspieszeniem to było mocne pranie czerepu.Wszystko działo się na przemian.
Ktoś miał przyjemność zetknąć się z farmaceutykiem amf na Hypku?
Tak poza tym amfa jest mieszana z kofeiną.
Ja walę to ćpanie teraz, będę się wspomagał ćwiartkami amfy i robił sylwetkę, ta substancja to taka siła, że kiedyś waliłem gołymi pięściami o mur aż był cały we krwi, a nie mówię jak fajnie pracuję po tym ciało.
Jak już mam walić to na lotnika, żadne piguły leki, ziółka.
Rejestracja: 2018
  • 189 / 27 / 0

1g amfetaminy plus opakowanie relanium 5mgx20 przerobione na ,,szkło". Chyba jeden z ulubionych miksów 0 schiz, nie czuć zjazdu.
Rejestracja: 2018
  • 616 / 26 / 0

17 marca 2011koprus pisze:
Panie i Panowie czy zaszkodzi mi mix:

rano 450 mg Tramalu

ok 20 300 mg Tramalu

teraz ok 0.3 amfy

?
To jest zabójstwo, ja tydzień po ciągu fety miałem źle na tramlu.

@Pablesco Za dużo dałeś lepiej było zarzuć 20-30 mg Elenium, bo zbiłeś stymulacje.
Posty: 165 Strona 17 z 17
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1234 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość