Amfetamina + Kofeina

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 67 Strona 7 z 7
Rejestracja: 2017
  • 223 / 108 / 0


Czasami lubię do wkładka jakąś kawusie wypić albo tigera, po prostu do smaku, bo żadnych zmian negatywnych/pozytywnych nigdy nie zauważyłem.
Ale też nie polecałbym.
Jeśli chodzi o kofeine + zjazd na początku przez chwilę pomoże, ale później zjeba jak wiadomo 2x większa.
Coś za coś.
Rejestracja: 2007
  • 189 / 15 / 0


amfa + kawa = nic. No bo taka jest prawda. Nie ma w kawie jakiejś ilości kofeiny która wpłynie na to, że ją wypijecie. Gorzej jak domieszana jest do fety apteczna kofeina.
Koszmarny kurwa koszmar. Naprawdę musi trafić się idiota by dosypywać np 50% kofeiny.
= Pisk w uszach, oszłołomienie, tachykardia z napadem paniki, bladość, omdlenie, wymioty, drgawki, zimne posty. Takie efety widziałem po miksie tych substancji. Nie wiem czy to nie jest niebezpieczne np jak ktos huknie ;/ omg. a ta kofeina sie rozpuszcza. Juz lepiej dac mąke! I leki na zbicie cisnienia slabo dzialają... ;/ beta blokery prawie wcale, i dorzucmy jeszcze ze ktos kto wali fete ma podniesione enzymy wątrobowowe.. to okres poltrwania to nir 4h, tylko pomad 40h. ;/

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Kannabidiol z konopi jest silnym antybiotykiem

Skuteczność działania kannabidiolu można porównać do wankomycyny i daptomycyny.
Rejestracja: 2015
  • 13 / / 0


Z fetą z ulicy bym nie ryzykował, taki szajs często zawiera sporo kofeiny więc kolejna dawka z
energetyka/kawy może mieć negatywny wpływ. U mnie z relatywnie dobrą i czystą energetyk
nawet w ilościach niewielkich, tj. puszka/dwie powoduje ból głowy, pewnie z powodu wysokiego ciśnienia, mimo że samego energetyka piję na co dzień od 1 do 1,5l.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 124 / 15 / 0


Jak jest z biodostępnością kofeiny zawartej w wciąganej "amfetaminie"?
Rejestracja: 2010
  • 2 / / 0


Kupiłem kofeinę w tabletkach 300mg kofeiny pix żeby zastąpić tym fete i skończyć z tym gównem. Ogólnie tolerancję mam sporą na oby dwa. Zjadłem przez noc około 1.5-2g włada i przy pierwszym węgorzu wziąłem 300mg czystej kofeiny miałem lekkie obciążenie na sercu. Od kofeiny jestem na tyle uzależniony że pije na dzień trzy mocne kawy inaczej nie funkcjonuje. Mam zamiar na początek brać w odstępach 4-5h po 300mg kofeiny codziennie będzie mi to dawać takiego samego powera co po mocy no i z czasem zejdę do zera
Rejestracja: 2018
  • 153 / 15 / 0


:ojeju: :ojeju: nie polecam-ciśnienie wtedy gdzieś mi skacze, łapy się trzęsą i mam wrażenie, że po tym miksie organizm szybciej się odwadnia, ja popiuam wodę mineralną-żeby się zbytnio nie odwodnić. Ale mam w zwyczaju jak się fetka kończy; ostatniego knedlika popić puszeczką 250ml energetyka- wtedy już trzęsące łapy mnie nie straszą, bo i tak zjazd to nie "wesele" :ojeju:
Rejestracja: 2018
  • 10 / / 0


Oj, też osobiście nie polecam. Raz zasniffowałam krechę, na początku euforia, chęć tańczenia, ale po 3 h zaczęłam albo sobie wmawiać, albo serio tak było, że czuję się normalnie. Udałam się z koleżanką do jednej z sieciówek z kawą. Durna ja wzięłam americano, a co. Bez mleka. Po wypiciu poczułam mega powera, więc chodziłyśmy po galerii. I nagle moja twarz nabrała rumieńców, serce zaczęło napierdalać. Panika. Wyszłyśmy na murek koło centrum handlowego, już chciałam zawołać jakiegoś ratownika, bo akurat karetka stała. Serce napierdalalo niemiłosiernie. Powrót do domu i uwaga, do 5 rano nie mogłam zasnąć. Bałam się strasznie. Przespałam 5 godzin i kolejnego dnia czułam pulsowanie w głowie, które znowu mi dało powód do strachu, że dostanę wylewu. Nigdy więcej!
Posty: 67 Strona 7 z 7
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider] i 2 gości