Amfetamina + Kofeina

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 66 Strona 7 z 7
Rejestracja: 2017
  • 211 / 98 / 0


Czasami lubię do wkładka jakąś kawusie wypić albo tigera, po prostu do smaku, bo żadnych zmian negatywnych/pozytywnych nigdy nie zauważyłem.
Ale też nie polecałbym.
Jeśli chodzi o kofeine + zjazd na początku przez chwilę pomoże, ale później zjeba jak wiadomo 2x większa.
Coś za coś.
Rejestracja: 2007
  • 178 / 13 / 0


amfa + kawa = nic. No bo taka jest prawda. Nie ma w kawie jakiejś ilości kofeiny która wpłynie na to, że ją wypijecie. Gorzej jak domieszana jest do fety apteczna kofeina.
Koszmarny kurwa koszmar. Naprawdę musi trafić się idiota by dosypywać np 50% kofeiny.
= Pisk w uszach, oszłołomienie, tachykardia z napadem paniki, bladość, omdlenie, wymioty, drgawki, zimne posty. Takie efety widziałem po miksie tych substancji. Nie wiem czy to nie jest niebezpieczne np jak ktos huknie ;/ omg. a ta kofeina sie rozpuszcza. Juz lepiej dac mąke! I leki na zbicie cisnienia slabo dzialają... ;/ beta blokery prawie wcale, i dorzucmy jeszcze ze ktos kto wali fete ma podniesione enzymy wątrobowowe.. to okres poltrwania to nir 4h, tylko pomad 40h. ;/

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Pierwsze legalne zbiory marihuany w Niemczech dopiero w roku 2020

Wysiłki na rzecz zalegalizowania uprawy medycznej marihuany w Niemczech postępują powoli. 79 firm złożyło oferty w obecnym przetargu, a Federalny Instytut ds. Urząd przyzna kontrakty do końca pierwszego półrocza roku.
Rejestracja: 2015
  • 13 / / 0


Z fetą z ulicy bym nie ryzykował, taki szajs często zawiera sporo kofeiny więc kolejna dawka z
energetyka/kawy może mieć negatywny wpływ. U mnie z relatywnie dobrą i czystą energetyk
nawet w ilościach niewielkich, tj. puszka/dwie powoduje ból głowy, pewnie z powodu wysokiego ciśnienia, mimo że samego energetyka piję na co dzień od 1 do 1,5l.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 124 / 14 / 0


Jak jest z biodostępnością kofeiny zawartej w wciąganej "amfetaminie"?
Rejestracja: 2010
  • 1 / / 0


Kupiłem kofeinę w tabletkach 300mg kofeiny pix żeby zastąpić tym fete i skończyć z tym gównem. Ogólnie tolerancję mam sporą na oby dwa. Zjadłem przez noc około 1.5-2g włada i przy pierwszym węgorzu wziąłem 300mg czystej kofeiny miałem lekkie obciążenie na sercu. Od kofeiny jestem na tyle uzależniony że pije na dzień trzy mocne kawy inaczej nie funkcjonuje. Mam zamiar na początek brać w odstępach 4-5h po 300mg kofeiny codziennie będzie mi to dawać takiego samego powera co po mocy no i z czasem zejdę do zera
Rejestracja: 2018
  • 133 / 13 / 0


:ojeju: :ojeju: nie polecam-ciśnienie wtedy gdzieś mi skacze, łapy się trzęsą i mam wrażenie, że po tym miksie organizm szybciej się odwadnia, ja popiuam wodę mineralną-żeby się zbytnio nie odwodnić. Ale mam w zwyczaju jak się fetka kończy; ostatniego knedlika popić puszeczką 250ml energetyka- wtedy już trzęsące łapy mnie nie straszą, bo i tak zjazd to nie "wesele" :ojeju:
Posty: 66 Strona 7 z 7
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 57 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości