Amfetamina - Jak rozpoznać trefny towar

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 435 Strona 31 z 44
Rejestracja: 2007
  • 212 / 31 / 0

Kupić w necie najmniejszy pojedyńczy marquins, nie trzeba innych. I kapnąć na trochę proszku, jak się migiem zrobi ciemny pomarańcz, rozpuści się a probówka zrobi ciepła, zapch chemiczny ostry, to można brać. To podstawa z podstaw, by w ogole, ryzykować dalej, nie majac reszty odczynikow. Chyba, ze lubicie kupic sobie w ciemno jak nie znacie dila dobrze.
Inne babcine metody sobie odpuscicie, np: na oko.
Rejestracja: 2018
  • 6 / 1 / 0

Razem z ziomkiem ostatnio pierwszy raz ogarnęliśmy coś, co ma być fetą, ale mamy wątpliwości.
Część w kryształkach, do tego trochę mocno rozdrobnionego białego proszku. Raczej suche. Prawie bezwonne, przebija się delikatny chemiczny zapach. W smaku bardzo gorzkie, trochę też słone. Wtarte w dziąsła sprawiło śmieszne łaskotki w okolicy ust, ale nie kopnęło. W nos czułam się nie-śpiąca, taka super wypoczęta, głównie psychicznie, ale ja jestem na duloksetynie. Kolega po sporej kresce czuł się mocno pobudzony, mówił, że przypomina mu to delikatnie fazę po pixach. Schodzi stopniowo, na drugi dzień nie ma zjazdu. Wręcz po 4h snu obudziłam się nadal na fazie, pełna energii. To przeżeniona feta czy coś kompletnie innego?

Psychoterapia z użyciem MDMA. Jak to działa?

Maciej Lorenc rozmawia z Peterem Oehenem, psychiatrą, psychoterapeutą i członkiem Szwajcarskiego Towarzystwa na rzecz Terapii Psycholitycznej. Oehen przeprowadził jedno z pierwszych badań klinicznych dotyczących wpływu MDMA na pacjentów cierpiących na zespół stresu pourazowego i uzyskał od szwajcarskiego rządu pozwolenie na stosowanie tej substancji w ramach prywatnej praktyki terapeutycznej.

Narkobiznes mimo pandemii

Podwoiła się liczba narkotyków, które w minionym półroczu CBŚP odebrało grupom przestępczym. Operacji było mniej, za to spektakularne.
Rejestracja: 2014
  • 313 / 25 / 0

Hmm, amfetamina nie występuje w kryształach, ani tym bardziej nie działa w żadnym stopniu jak pixa... moim zdaniem był to jakiś RC - jaki? nie wiem, od paru lat się w nie nie bawię (jedynie hex i cmc od święta), za to z frytą znam się jak łyse konie. amph najprościej rozpoznać po zapachu (jak poczujesz, to zrozumiesz dlaczego śmierdzi jak farba :D), gorzkim smaku i tym, że najczęściej jest w formie grud/nieodparowanej (przeżenionej - jak zwał tak zwał) pasty.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 50 / 4 / 0

Spróbowałem pierwszy raz fety, przyjąłem donosowo ok. 30-40mg. Duża motywacja, euforia, skupienie i chęć do działania przez około 3-4h. Przyjąłem o 14, o 24 już spałem. Wygląd to żółte grudki, bardzo mocny zapach rozpuszczalnika, benzyny nie wiem jak to określić. Okrutne pieczenie w nosie podczas przyjmowania. Mam parę pytań.
1) Na pełno to feta?
2) Czysty towar?
3) Zdrowiej walić czystą czy domieszać kreatyny?
4) To jest jakaś siarka? Strasznie zęby dostają po dupie? Miałem wkrętę, że jedynki mi się trochę ukruszyły. Od zawsze były delikatnie poszarpane.
Rejestracja: 2009
  • 543 / 35 / 0

^ nie, to nie feta ;p
bo ogolne standardy tego co latają po ulicy nie są akywne w dawcach 30-40mg a raczej 10x tyle %-D
pewnie jakis hex, albo inny rc.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 50 / 4 / 0

To nie było z ulicy czystość podobno 70%, a to był pierwszy zażyty przeze mnie stymulant w życiu.
Rejestracja: 2018
  • 74 / 10 / 0

witam ostatnio po raz pierwszy postanowiłem kupić sztuke włada, wiec zadzwonilem do ziomka co wali pare dobrych lat i po 20 minutach juz mialem. samarka, w srodku folia aluminiowa a w niej pare wiekszych lub mniejszych grudek. powąchałem i na pierwszą myśl mi przyszedł zapach ryby. Grudki kruszyły się dość łatwo, powstawały takie jakby igiełki. zrobiłem kreche około 50 mg, przy wciaganiu było czuc cos w stylu proszku do prania i po chwili juz czulem lekkie dzialanie: wyostrzenie zmysłów, lekką euforie, pobudzenie, koncentracje. Trwało to przez około godzine, wiec zrobilem kolejna kreche o podobnej wadze, po czym sie rozpedzilem i do konca wora szły juz po 100mg. Zwała trwała przez cały kolejny dzien, jednak bardziej odczuwałem zmęczenie niż to, że zeżarłem jakąś chemie. Zasnąłem dopiero po 20h od ostatniej dawki. Jak myslicie, czy to była ta prawdziwa feta, czy jakis kolejny wynalazek?
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

takie jakby igiełki
50 mg po chwili juz czulem lekkie dzialanie

niestety RC
Rejestracja: 2016
  • 1287 / 116 / 0

Jeżeli igiełki to zapewne HEX-EN

bbk

Rejestracja: 2012
  • 315 / 13 / 2

Jak rozpoznać trefny towar?
Kupić sobie odczynniki które mogą to sprawdzić... Zależy czy ważniejsze jest życie, czy ta stówka.
Posty: 435 Strona 31 z 44
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1339 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości