Amfetamina + Alkohol | Dział Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 205 Strona 21 z 21
Rejestracja: 2009
  • 452 / 31 / 0


Dla mnie feta bez alko to porażka. Kiedyś umiałem. Ale teraz niewyobrażam sobie żeby nie zapić szczura. No i zapijanie na zwałe też ale to jeszcze co innego.
U mnie to uzależnienie krzyżowe, jak nie pije to i nie wącham i na odwrót.
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0


Ehhh. Tak Was czytam i nie rozumiem. Jakie Wy czerpiecie efekty po narkotykach? Wszyscy opisują mix alkoholu z amfetaminą tylko że Wy nie potraficie zażywać narkotyków. Jesteście nie wiem jak to nazwać dobrze, nie znacie umiaru i odpowiedniego dawkowania żeby uzyskać fajny efekt. Każdy tutaj myśli "Albo narkotyk za was myśli.." że im więcej tym lepiej. Otóż nie i jeszcze bardziej nie jeśli chodzi o mieszanie narkotyków. alkohol przyjemnie działa jeśli jesteś pod wpływem amfetaminy tylko trzeba myśleć i wiedzieć kiedy osiągnęliśmy już efekt a nie poddanie się myśli że jak wezmę więcej to będzie jeszcze lepiej. Ja wiem że to jest trudne ale prawdziwych ćpunów poznaje się po tym że wiedzą kiedy już jest dobrze. Dobra amfetamina dwie kreski w piątek wieczorem do tego dobry drink i wystarczy,lepiej nie będzie.Pozdrawiam Was i namawiam pierdolcie branie żeby z czymś sobie poradzić. To ma być przyjemność a nie lek.

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.
Rejestracja: 2018
  • 189 / 20 / 0


Bardzo częste połączenie u mnie. Generalnie, feta znacznie zwiększa tolerancję na alkohol. Po prostu mogę wypić więcej, ale za to później jak mi się zazębia kac ze zjazdem to kaplica %-D Do tego zauważyłam, że jak ciągę pierwszą nockę to browarki, czy nawet wódka wchodzą jak złoto i wtedy bardzo lubię to połączenie. Ale jak np. jestem po nocce, dwóch itd to jeśli nie jestem cały czas na srogiej fetowej fazie(czyli nie przypierdalam kreski co chwila) to alko wchodzi równie dobrze co przy pierwszej nocce, ale wtedy nie mam już aż takiej dobrej tolerancji. Jak np szybko wpiję kilka browarów to mogłabym się skłonić ku stwierdzeniu, że jestem dość najebana %-D ale na szczęście wtedy np przyjebanie kreski pomaga szybko wytrzeźwieć. Pewnie to kwestia szybszej pracy organizmu.
Rejestracja: 2012
  • 620 / 47 / 0


alkohol w postaci piwa jest obok marihuany najlepszy na zejście po amfetaminie.
Rejestracja: 2011
  • 7091 / 669 / 0


@Metropolis
Zapomniałeś dodać benzodiazepiny.
Posty: 205 Strona 21 z 21
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość