Amfetamina + Alkohol | Dział Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 240 Strona 21 z 24
Rejestracja: 2009
 • 757 / 94 / 0

Dla mnie feta bez alko to porażka. Kiedyś umiałem. Ale teraz niewyobrażam sobie żeby nie zapić szczura. No i zapijanie na zwałe też ale to jeszcze co innego.
U mnie to uzależnienie krzyżowe, jak nie pije to i nie wącham i na odwrót.
Rejestracja: 2019
 • 3 / / 0

Ehhh. Tak Was czytam i nie rozumiem. Jakie Wy czerpiecie efekty po narkotykach? Wszyscy opisują mix alkoholu z amfetaminą tylko że Wy nie potraficie zażywać narkotyków. Jesteście nie wiem jak to nazwać dobrze, nie znacie umiaru i odpowiedniego dawkowania żeby uzyskać fajny efekt. Każdy tutaj myśli "Albo narkotyk za was myśli.." że im więcej tym lepiej. Otóż nie i jeszcze bardziej nie jeśli chodzi o mieszanie narkotyków. alkohol przyjemnie działa jeśli jesteś pod wpływem amfetaminy tylko trzeba myśleć i wiedzieć kiedy osiągnęliśmy już efekt a nie poddanie się myśli że jak wezmę więcej to będzie jeszcze lepiej. Ja wiem że to jest trudne ale prawdziwych ćpunów poznaje się po tym że wiedzą kiedy już jest dobrze. Dobra amfetamina dwie kreski w piątek wieczorem do tego dobry drink i wystarczy,lepiej nie będzie.Pozdrawiam Was i namawiam pierdolcie branie żeby z czymś sobie poradzić. To ma być przyjemność a nie lek.

Terapia z użyciem MDMA pozwala przepracować traumy?

"Jakbyś patrzył na przeszłość przez aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym”.

Leżał w wannie i bełkotał, przeszkadzając sąsiadom. Odpowie za posiadanie narkotyków

Olsztyńscy policjanci interweniowali w sprawie mężczyzny, który swoim głośnym zachowaniem zakłócał spokój innym mieszkańcom. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zgłoszenia, okazało się, że 34-latek nabroił znacznie bardziej.
Rejestracja: 2018
 • 407 / 56 / 0

Bardzo częste połączenie u mnie. Generalnie, feta znacznie zwiększa tolerancję na alkohol. Po prostu mogę wypić więcej, ale za to później jak mi się zazębia kac ze zjazdem to kaplica %-D Do tego zauważyłam, że jak ciągę pierwszą nockę to browarki, czy nawet wódka wchodzą jak złoto i wtedy bardzo lubię to połączenie. Ale jak np. jestem po nocce, dwóch itd to jeśli nie jestem cały czas na srogiej fetowej fazie(czyli nie przypierdalam kreski co chwila) to alko wchodzi równie dobrze co przy pierwszej nocce, ale wtedy nie mam już aż takiej dobrej tolerancji. Jak np szybko wpiję kilka browarów to mogłabym się skłonić ku stwierdzeniu, że jestem dość najebana %-D ale na szczęście wtedy np przyjebanie kreski pomaga szybko wytrzeźwieć. Pewnie to kwestia szybszej pracy organizmu.
Rejestracja: 2012
 • 723 / 66 / 0

alkohol w postaci piwa jest obok marihuany najlepszy na zejście po amfetaminie.
Rejestracja: 2011
 • 7235 / 751 / 0

@Metropolis
Zapomniałeś dodać benzodiazepiny.
Rejestracja: 2012
 • 723 / 66 / 0

Tak, trzeba coś mieć.
Rejestracja: 2019
 • 373 / 60 / 0

Koleżanka furała o 2:30 w nocy i teraz od 3 godzin mają z przyjaciółkami gęsią skórkę, ale taką zajebistą na całym ciele, co może być przyczyną?
Rejestracja: 2018
 • 407 / 56 / 0

Tylko feta wjechała @rockens , czy coś jeszcze?
Rejestracja: 2019
 • 373 / 60 / 0

Sama feta + alkohol (2,5l kamikadze 4,4%, chuj wie co to jest, jakiś drink, ja nie pije alkoholu to nie wiemXD)
Rejestracja: 2019
 • 2 / 1 / 0

amfetamina działa glownie na receptory adrenergiczne i dopaminergiczne, po zażyciu, przez zablokowanie wychwytu - gwałtownie wzrasta poziom noradrenaliny i dopaminy (czuwanie, i nagroda), sama w sobie amfetamina nie wchodzi znaczące w reakcje z alkoholem, ktorych efektem mogłoby być obniżenie stężenia alkoholu we krwi (kokaina wchodzi - jest to reakcja estryfikacji kokainy in vitro - w wątrobie - w ktorej wytwarza sie - kokaetylen, nowy narkotyk - dzialajacy duzo dluzej.)
Co się dzieje w ludzkim mózgu najlepiej opisac w ten sposób - zdarzyło ci się kiedyś być pijanym, ale nagle, nie wiem - przewróciłeś się, albo ktoś cię zaatakował - od razu wytrzeźwiałeś - dzieje się tak na skutek wyrzutu adrenaliny - przy zażyciu speeda jest tak samo - tylko efekt jest długotrwały.
Posty: 240 Strona 21 z 24
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1201 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości