Alkohol - mixy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Użytkownik nieaktywny
  • 116 / / 0

Jak w temacie. Co miksujecie w jakich proporcjach, ewentualnie z jakimi innymi substancjami mieszacie alkohol. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że mieszałem ze sobą już chyba każdy możliwy alkohol i to w każdej kombinacji %-D Najczęściej zdaża mi się mieszać vodkę z piwem, oraz jak nie mam pieniędzy (to częściej) jabola z piwem (jabol z kumplem na pół i 4-5 browarów). Z mieszania z innymi środkami, to do mj browar obowiązkowy (innych alkoholi do tego nie lubie, za duża pizda, nie ogarniam), z haszem też się zdażało, chociaż taki mix mnie troche poniewiera. Do DXM dodawałem (zwiększa fazkę), ale już nie praktykuje (szkoda wątroby :-p ) Ogulnie to po mixach więcej niż 2 alkoholi najczęściej :o)

• 193 / 1 / 0

Ja mixuje gdy tylko moge, zawsze w ten sposób więcej wypijam, nie żygam i nie mam kaca.
Troche dziwnie, ale mi jak najbradziej pasuje.

Na "wojnie z narkotykami"

Od ich zażywania umiera tysiące ludzi. Budzą silny sprzeciw osób o konserwatywnych poglądach. Równocześnie badania pokazują, że psychodeliki pomagają w leczeniu depresji, PSD, uzależnień i lęku związanego ze śmiercią. W książce o przewrotnym tytule: "Czy psychodeliki uratują świat?" Maciej Lorenc o narkotykach rozmawia z ekspertami.

Więzienie za trucie wrocławian. "Pomogliśmy rozbić dopalaczową mafię"

Szefowie wrocławskiej szajki handlarzy „dopalaczami” zostali prawomocnie skazani na więzienie za trucie wrocławian. Postępowanie w tej sprawie wszczęto w 2016 roku po artykule portalu GazetaWroclawska.pl.

• 9 / / 0

Jeśli chodzi o mieszanie alkoholi to ostatnio co najwyżej piwo z wódką(bo praktycznie innych alkoholi nie pijam), ale i tak żadko. Kiedyś mieszałem wszystko z wszystkim byle było tanio. Co do mksów z innymi dragami to często jak porządnie pohleje to mi przychodzi straszna ochota na mj. Nakręcam się wtedy jak katarynka: gadam i gadam sam nie wiem o czym i po co chwilami tracąc świadomość ;). Z takich seansów zwykle prawie nic nie pamiętam, ale i tak lubie te stany niemiłośernie :)

• 88 / / 0

Do DXM dodawałem (zwiększa fazkę), ale już nie praktykuje
Ja ostatnio zarzuciłem DXM z rana i zapiłem słuszną ilością wódki. Powstał mi, jak ja to nazwałem, efekt "Charyzma +15"...także polecam...

Użytkownik nieaktywny
  • 289 / 3 / 0

600mg trampek, 3 diphergany, 2 setki wodeczki z sokiem ananasowym. leki przyjete na 1, 30min pozniej zaczynamy saczyc drinki. do tego wskazana jest swiadomosc, ze mozemy spac nastepnego dnia dluuugo. zajebiscie przyjazny mix :D

• 204 / 1 / 0

nalewka z browarem pół na pół. Smakuje jak piwko z sokiem, pijam często. Polecam.

Użytkownik nieaktywny
  • 289 / 3 / 0

jaitylkoja pisze:
nalewka z browarem pół na pół. Smakuje jak piwko z sokiem, pijam często. Polecam.
no co ty gadasz alez to musi ryj wykrecac. juz wole zoladkowa gorzka ze spritem

• 204 / 1 / 0

blind ghost pisze:
jaitylkoja pisze:
no co ty gadasz alez to musi ryj wykrecac. juz wole zoladkowa gorzka ze spritem
coś ty, smakuje jak piwo z sokiem, serio, jeśli browar był do tego zimny to już czysta poezja. Do takich miksów polecam nalewkę wiśniową z agropolu plus jakieś mocniejsze piwko (zwykle leci okocim)
  • 40 / / 0

Kokaina + Alco to dobry mix ;) pelny relax .
  • 40 / / 0

coś ty, smakuje jak piwo z sokiem, serio, jeśli browar był do tego zimny to już czysta poezja. Do takich miksów polecam nalewkę wiśniową z agropolu plus jakieś mocniejsze piwko (zwykle leci okocim)
Zgadzam sie piwo zmieszane z wisniowka jest calkiem dobrym mixem ;)
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 151 uczestników Wejdź na czata