Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1316 • Strona 29 z 132
  • 57 / / 0
Przed spaniem na fazie wlewamy tyle wody ile damy rady i przypierdalamy 2 łyżki stołowe ostropestu plamistego (bardzo dobrze zwalcza toksyny alko). Jutro wstajemy rano i mamy minimalnego kaca. Robimy klina jeśli jest nieco większy i wracamy na swoje obroty.
  • 76 / / 0
Potrójna dawka 3kc i rano jest o wieleee lepiej.
  • 47 / / 0
Sprawdzone nie tylko przeze mnie i działa - dużo wody przed snem, jeżeli obudzisz się w nocy to także warto się napić. To samo przed zaśnięciem lek przeciwbólowy jak Apap (jeżeli masz pewność że Ci zaszkodzi) i Witaminę C. Rano wypij sobie poza takimi legendami jak rosołek jakiś napój izotoniczny lub energetyczny, w zależności od tego co zawiera większą dawkę witamin. Uzupełnienie witamin i płynów, jeżeli chce Ci się wymiotować to wyrzygaj się od razu bo potem będzie Ci to jedynie doskwierać. Ot taka garstka rad.
  • 1854 / 215 / 37
No i sok z kapusty albo ogórków.
  • 34 / / 0
benzo pomaga na kaca alkoholowego? zazwyczaj jak się czułem chujowo na drugi dzień to zarzucałem paczkę kody i pomagało, jednak po kodzie robię się wkurwiony ostatnio i wolałbym czymś innym zaleczyć to rozjebanie na kacu
  • 2372 / 56 / 0
Pomagać (w miarę = z benzo stosowałem na kaca jedynie estazolam - słabe benzo) pomaga, ale uważaj jak będziesz wstawał po dłuższym leżakowaniu - rób to wolno, bo czasem ciśnienia nie wyrówna. Szczególnie ważne, gdy dzień wcześniej też goniłeś szczury.
Tylko hipisi mieli gnostyczny, poznawczy ideał, natomiast dopalacze kupują głównie młodzieńcy w kapturach, którzy robią to, bo jak mówią - dobrze ryje banie
  • 239 / / 0
Mi benzo pomagało na kaca w postaci Afobamu i to jedynie tylko benzo usuwało całkowicie kaca. Żadne rosoły, picie dzień wcześniej wody, suplementacja witaminami ,2kc nic nie dawało, kac jak był tak był.Takie sposoby na kaca czyli chodzi mi tutaj o tym co tutaj piszecie nic nie dają no może dadzą jedynie osobom które mają normalnego kaca typu ból głowy itp. Natomiast u ludzi którzy piją kilkanaście lat i często występuje już inny ostrzejszy kac typu lęki, depresja żadna zupa nic nie da, uwierzcie mi. Zresztą poczytajcie sobie np. o objawie abstynencyjnym. Dlatego na kaca jak dla mnie to tylko benzo lub znowu alkohol ale to już błędne koło.
  • 56 / / 0
Mi pomaga benzo, obrzydliwy sok z ogórków kiszonych, witaminy i picie dużej ilości wody. Najlepiej położyć się i zasnąć, albo chociaż przeleżeć najgorsze momenty :)
  • 194 / 6 / 0
DamaKier pisze:
(...) Najlepiej położyć się i zasnąć (...)
Jak nie jestem w ciągu to mam opracowany na to sposób, o ile wcześniej nie padnę. Po prostu czekam na przetrzeźwienie, duża dawka wody, witaminy C, tłustego żarcia i w kimono. Przespać kaca. Po prostu. Albo GBL.

Apetyt rośnie w miarę jedzienia
  • 546 / 13 / 0
sen najlepszy tylko gorzej jak czlowiek nie moze zasnac- krecisz sie w lozku pobudzony ale spac nie mozesz po 2-3 dniach chlania

Zbędny cytat wyciąłem. Nie cytuj w całości posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim. mrstothet.
ODPOWIEDZ
Posty: 1316 • Strona 29 z 132
Newsy
[img]
Medyczna marihuana długoterminowo poprawia jakość życia pacjentów

Australijscy medycy mówią, że pacjenci, którym przepisano medyczną marihuanę, mogli liczyć na poprawę ogólnej jakości życia związanej ze zdrowiem, a także zmniejszenie zmęczenia i zaburzeń snu przez okres jednego roku. Lęk, depresja, bezsenność i ból również ulegały osłabieniu.

[img]
Psychodeliki mogą odwracać zmiany neuroimmunologiczne wywołujące strach — nowe badania

Czy psychodeliki mogą być kluczem do leczenia zaburzeń lękowych i depresyjnych? Najnowsze badania sugerują, że ich rola sięga znacznie dalej niż zmiana percepcji. Naukowcy z Mass General Brigham odkryli, że psychodeliki mogą regulować interakcje pomiędzy układem odpornościowym a mózgiem. To przełom, który może odmienić podejście do leczenia depresji, lęku i chorób zapalnych.

[img]
Prof. Marcin Wojnar o alkoholach 0%: Piwo bezalkoholowe podtrzymuje mechanizmy uzależnienia

Coraz więcej osób sięga po piwo bezalkoholowe, wierząc, że to zdrowy wybór. Czy na pewno? Prof. Marcin Wojnar tłumaczy, dlaczego „zerówki” mogą być poważnym zagrożeniem – zapraszamy do przeczytania wywiadu.