4-AcO-DMT i 4-HO-MET nim zadasz kolejne oczywiste pytanie

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 5301 / 53 / 0

Z zielskiem jest tak, że jak komuś mało wystarczy do upalenia się a zapali np. na peaku i to o buch za daleko to wtedy może 'wypaść za burtę'. Lepiej jest zapalić zanim działanie tryptaminy się zacznie - wtedy przejście kannabinol -> tryptamina jest wręcz bajeczna. Należy jednak nie walić wiadra czy nie wiem, całego blunta, 2 buchy w zupełności stykają. Palenie pod sam koniec działania jest też bardzo dobre. Po prostu trzeba znać swoje możliwości i nie przesadzać. Dużo tu zależy od mocy zielska. Odradzam palić wszelkiej maści maczanek, jeśli już to ino naturella :old:

Scalam. dsn

Sry za post pod postem, edytować nie mogę. Parathormon@ ustosunkuj się do mojej prośby ws. niezamykania wątku 30 września. Myślę, że warto dać więcej czasu. Prosiłbym Cię także o edycje dawkowania - dla osób początkujących między dawkami p.o 25 mg i 35 jest przepaść, różne znane mi osoby spoza forum o tym się przekonały mimo moich ostrzeżeń i zaleceń. Po co kto ma się sparzyć? :)
  • 3831 / 131 / 13

Okej, dodałem twoją wydumkę z dawkowaniem ;).

@Strangled Cat - dodałem info do kontrowersyjnych o kannabinoidach.

Temat jednak zamknę jutro - tu już nie ma nic odkrywczego do dodania - był na to czas - ewentualnie jak będzie jakaś mega ważna adnotacja - proszę o maila;

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Kartele narkotykowe blokują badania w Meksyku

Peptyd zawarty w jadzie nietoperzy wampirowatych może przyczynić się do stworzenia nowych leków - jego badanie jest jednak trudne ze względu na kartele narkotykowe, które zajmują tamtejsze tereny.
  • 5301 / 53 / 0

A to pies Cię trącał %-D Zamykaj :heart:
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata