Podchodne tryptaminy, które zostały rozbudowane przy pierścieniu w pozycji czwartej – np. 4-HO-MET, lub psylocybina.
Zablokowany
Posty: 23 • Strona 3 z 3
  • 5299 / 104 / 0
Z zielskiem jest tak, że jak komuś mało wystarczy do upalenia się a zapali np. na peaku i to o buch za daleko to wtedy może 'wypaść za burtę'. Lepiej jest zapalić zanim działanie tryptaminy się zacznie - wtedy przejście kannabinol -> tryptamina jest wręcz bajeczna. Należy jednak nie walić wiadra czy nie wiem, całego blunta, 2 buchy w zupełności stykają. Palenie pod sam koniec działania jest też bardzo dobre. Po prostu trzeba znać swoje możliwości i nie przesadzać. Dużo tu zależy od mocy zielska. Odradzam palić wszelkiej maści maczanek, jeśli już to ino naturella :old:

Scalam. dsn

Sry za post pod postem, edytować nie mogę. Parathormon@ ustosunkuj się do mojej prośby ws. niezamykania wątku 30 września. Myślę, że warto dać więcej czasu. Prosiłbym Cię także o edycje dawkowania - dla osób początkujących między dawkami p.o 25 mg i 35 jest przepaść, różne znane mi osoby spoza forum o tym się przekonały mimo moich ostrzeżeń i zaleceń. Po co kto ma się sparzyć? :)
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
  • 3899 / 242 / 13
Okej, dodałem twoją wydumkę z dawkowaniem ;).

@Strangled Cat - dodałem info do kontrowersyjnych o kannabinoidach.

Temat jednak zamknę jutro - tu już nie ma nic odkrywczego do dodania - był na to czas - ewentualnie jak będzie jakaś mega ważna adnotacja - proszę o maila;
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
  • 5299 / 104 / 0
A to pies Cię trącał %-D Zamykaj :heart:
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
Zablokowany
Posty: 23 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
30% Polaków w wieku od 15 do 34 roku życia przyznaje, że miało kontakt z narkotykami

Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom informuje, że dane dotyczące zażywania narkotyków w Polsce przez młodych ludzi są niepokojące. 30% Polaków w wieku od 15. do 34. roku życia przyznaje, że miało kontakt z narkotykami. Kolejne akcje policji pokazują, że problem jest. W dwa dni zatrzymano w sumie 13 osób mających związek z handlem narkotykami.

[img]
„Lewe” recepty na opioidy i środki odurzające w paczkach

Prokuratura w Nowym Targu prowadzi dużą sprawę. Lekarz wystawiał „lewe” recepty na leki opioidowe, a ksiądz był jednym z odbiorców środków odurzających. To jedni z wielu zatrzymanych do sprawy osób. Nowotarska prokuratura prowadzi śledztwo, które dotyczy zatrzymanych z czterech województw, a także przerzutu środków odurzających za granicę.

[img]
Chatbot AI Reddita „pomaga” w leczeniu bólu. Wśród rekomendacji: heroina

Reddit w pośpiechu wycofuje swojego nowego chatbota AI o nazwie „Answers” z dyskusji na tematy zdrowotne. Powód? Przeczytajcie.