Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 45 • Strona 5 z 5
  • 1472 / 26 / 0
Nie scalam bo ,aby ten post był podkreslony

Ta substancja ostro ryje w głowie po tamtym jednorazowym zażyciu ,kłocę sie ze znajomymi ,z rodziną

jestem do wszystkich bardzo podejrzliwy ,oby to jak najszybciej mineło

omijać tą substancje :-)
  • 8 / 2 / 0
Kurde dlaczego ja ci nie uwierzyłem, dostałem 200 mg na spróbowanie, i pomyślałem że przerobię. Cały dzień pisałem głupoty na yt. Czułem że mój stan świadomości jest nieco zmieniony. Skończyło się ketlrel i obudziłem się następnego dnia rano.
Dotarło do mnie że wczoraj cały czas co myślałem że jestem geniuszem byłem tak naprawdę ogłupiony jak po jakimś dyso. Teraz hm 5 dzień(?) czuję jakieś dziwne upośledzenie myślenia, głównie jeśli chodzi o proces kojarzenia faktów rozumienie. Jak po ciągu na jakiejś mocnej arycykloheksaminie, tylko to cholerstwo coś długo nie schodzi. Dziś zaczynam się bać. Nigdy więcej analogów katynonu czy cokolwiek to było. Jeszcze tripy na sajko są badtrip 'ogenne ale to tylko nerwica Oby mózg się zregenerował. %-D


pozdrawiam: przeorany beret
(...)
Heave ho, thieves and beggars
Never shall we die

Hans Zimmer
Spoiler:
  • 4 / / 0
Dzieki Bogu ze mamy internet i mozna sie uczyc na bledach innych i poprawic sobie samoocene wiedzac ze nigdy nie bylo sie az tak zalosnym cpunem-gowniarzem ktory mieszka z rodzicami i opisuje jaka to bombe zycia mial mieszajac 3 roznie smieciowe substancje na zwolnieniu lekarskim ze szkoly ;-) Mowa o tym patologicznym hyperowym testerze z pierwszej strony, mam nadzieje ze RCki powoduja bezplodnosc bo niektore jednostki na tej planecie nie zasluguja zeby sie reprodukowac, oslabiajac gatunek ;-)
  • 6 / / 0
Jakie dawkowanie?
Uwaga! Użytkownik Ok2 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 50 / 4 / 0
Gdzie dostać można?
"Dotykasz wiatru i jesteś bliżej słońca"
ODPOWIEDZ
Posty: 45 • Strona 5 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Publikacja: ręczny system do wykrywania MDMA

Komunikat Instytutu Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna w Krakowie.

[img]
Sandomierz: Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia za 60g liści konopi?

Policjanci z Sandomierza zatrzymali 42-latka, u którego znaleźli amfetaminę i marihuanę. Prawdziwe „znalezisko” czekało jednak w ogrodzie. W krzewie tui policja odkryła 60 gramów suszu. Sprawa jest poważna, mężczyźnie grozi 10 lat. Jest tylko jeden problem: zdjęcie policyjne pokazuje coś, co bardziej przypomina liście lub herbatę konopną niż marihuanę.

[img]
Fatalna pomyłka - myślał, że to klienci i wręczył narkotyki nieumundurowanym policjantom

Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który podczas kontroli klatki schodowej… sam podał funkcjonariuszowi woreczek z suszem roślinnym. Interwencja doprowadziła do zabezpieczenia większej ilości narkotyków.