4-Fluoro-MPH

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

Posty: 1822 Strona 24 z 183
Rejestracja: 2015
  • 11 / / 0

Cząsteczka 4-Fluoro-MPH jest nimal identyczna jak cząsteczka Metylofenidatu. Metylofenidat daje fałszywie dodatnie wyniki na obecność Amfetaminy, wnioski nasuwają się same.

Ortografia. | Marlboro
Rejestracja: 2015
  • 356 / 13 / 0

mochi7 pisze:
Nie wiem po czym. Czy po tym, czy po hexie, ale miałam wielkie oczy. Jak ktoś to zobaczył to sie powiesze. Poszłam do ludzi i dopiero wtedy, na zejściu mi je wyjebało, i trzyma. Wiecie po którym to? Wszyscy się na mnie gapili jak na obłąkańca, nawet słyszłam jak mówili"....to widać" -między sobą. Było w tym pomieszczeniu ciemno, a w ciemnym to jest masakra, w słońcu jeszcze jakoś. Nie wiem co zrobić, a jak gdzieś doniosą?
czwórka nie rozpierdala źrenic, przy moich częstych wizytach na klopie zazwyczaj zerkam w lustro i odruchowo patrzę, jakiej wielkości one są

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

"Odkażanie" koronawirusa po polsku – w izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

„Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia…
Rejestracja: 2015
  • 325 / 12 / 0

Ja po 4fmph miałem powiekszone zrenice ale w dupie z tym. Bóle brzucha kazały mi przestać to stosować, niestety. Za 3 dni spróbuję jeszcze raz i zobaczymy czy to zbieg okoliczności czy jednak 4fmph jest winowajcą. Co polecacie brać do tego w celu zminimalizowania szkód? Pomijam nabijanie wiekszej ilosci kalorii ;)
Rejestracja: 2015
  • 167 / 14 / 0

mochi7 pisze:
Poszłam do ludzi i dopiero wtedy, na zejściu mi je wyjebało, i trzyma. Wiecie po którym to? Wszyscy się na mnie gapili jak na obłąkańca, nawet słyszłam jak mówili"....to widać" -między sobą.
.
Polecałbym koleżance zwrócić uwagę na jeszcze jedną ewentualność. Na co dzień jestem człowiekiem zdrowym. Posiadam niekrótki staż korzystania ze stymulantów, przy czym nigdy nie robiłem tego w długich ciągach. Do niedawna miałem za sobą wyłącznie jedną psychozę, którą krótko przedstawiłem w wątku o A-PVP. Natomiast ta, której uświadczyłem po niemałym, aczkolwiek rozsądnym dawkowaniu 4-F-MPH swoim realizmem przebiła poprzednią 10-krotnie. W każdym razie, sugeruję wziąć moje doświadczenie pod uwagę nie tylko mochi7 (mam na myśli oczywiście to, że nie koniecznie naprawdę ktoś mówił "to widać" :) ), ale także dowolnemu innemu użytkownikowi opisywanej substancji.
Rejestracja: 2009
  • 1828 / 85 / 0

Jak już mówiłem narkotyki-stymulanty wszystkie mają spore tendencje do indukowania psychoz i taka jest prawda. Z drugiej strony tak jak każdy z nas ma inne DNA tak różne stymulanty u różnych osobników po różnym czasie stosowanie wywołają różne psychozy (mam tu na myśli ich moc) i to jest całe sedno sprawy. Nie wiadomo tylko po czym i kiedy na nas trafi. Jednego trafi po 2 kreskach alfy-pvp, drugiego po tygodniowym ciągu na metamfetaminie, a trzeciego pierdyknie po przygodzie z 4f-MPH. Narkotniki biorący stymulanty muszą się z tym liczyć chcąc nie chcąc, że kiedyś może paść właśnie na nich, a po czym i kiedy to już Bóg raczy tylko wiedzieć? ;) :gun:
Rejestracja: 2012
  • 329 / 23 / 0

[Faust] pisze:
.
Pamiętam, że na privnote pisaleś mi coś o tym, że to lekko smyra serotoninę, czy mi się wydawało i sobie to ubzdurałem? :-D
W takim przypadku łączenie 4-F-MPH z SSRI byłoby lekko niebezpieczne?

Jak ktoś jest ogarnięty w temacie i mogłby pomóc, to pisać.
Rejestracja: 2015
  • 11 / / 0

NIe wiem jak wygląda teoria, ale mogę powiedzieć jak wygląda praktyka :-D . Przyjmuję 10 mg Escitopramu dziennie, przy czym przyjmuję 4F-MPH i nie dzieje się nic niepokojącego ;-) .
Rejestracja: 2015
  • 653 / 115 / 0

Ja mogę pomóc. Testowałem związek, będąc na escitalopramie 10 mg. Dawki 4-F-MPH: 5-3-3 do 5-5-10 mg dziennie. Nic mi nie było, żadnych oznak, że coś się złego dzieje. Kiedy działanie puszczało, włączało się lekkie rozdrażnienie. Jak już wspomniałem, testy prowadziłem przez kilka dni, więc nie wiem, co by się działo w dłuższej perspektywie.
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
  • 496 / 47 / 0

JAk libido po tym? jakie fluoro najbardziej libido podnoszą?
Rejestracja: 2015
  • 325 / 12 / 0

U mnie libido na 4fmph poziom: zero :-D albo i nawet -1. Zero ochoty na dupy
Posty: 1822 Strona 24 z 183
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 807 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość