3-FMA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 451 / 9 / 0

https://en.wikipedia.org/wiki/3-Fluoromethamphetamine

Testował ktoś w ogóle 3-FMA ? Jak 3-FMA wypada w porównaniu do 4/2-FMA ? , dlaczego tej substancji nie ma praktycznie nigdzie dostępnej ?
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

A nie bylo juz o tym czasem wontku ? kurwa czemu go nie zalożylem lol
Co do 3-FMA to raczej juz go nie ujrzymy na rynku ze względu na delegalizacje w chinach podczas której poleciało niestety 3-FMA... A szkoda bo rencze za to resztkami nełronów %-D że byłaby to petarda fchuj skoro już samo 4-FMA było fkurwe serotoninergiczne a jak wiadomo związki z 3 w podstawniku som jeszcze bardziej serotoninowe od braci z 4 w podstawniku %-D Oj wielka szkoda ze to poleciało eh, może jakis EU lab szarpnie sie na synteze tego ale raczej nie prendko...

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Opole: medyczna marihuana sprzedała się w niecały tydzień

Choć za gram konopi trzeba w aptece zapłacić 60 zł, chętnych nie brakuje. Gdy jedna z opolskich aptek rozpoczęła sprzedaż suszu, skończył się on w niecały tydzień.
  • 451 / 9 / 0

oj no szkoda straszna , jeszcze jakby było w tym więcej stymulacji fizycznej i psychicznej od 4-FMA - w sensie żeby była serotonina jak w 4-FMA ale żeby nie było aż tak mocno kanapowe , żeby się chciało bardziej tańczyć i działać ;) Ewentualnie by się zmiksowało z 2-FMA ale nie wiem czy taki mix by pobudził bardziej fizycznie .
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

Raczej obstawiałbym ze profil bylby znacznie bardziej pluszowy i mniejszy w kwestii/* stymulacji fizycznej - patrz różnice w profilu działania 4-MMC vs 3-MMC , ale tak jak mowisz dorzucenie do tego jakiegos strice czysto dopaminowego stimsa (z tym ,że ja bym dojebal jakiegos ketona a nie fluoro(met)amfetaminę ale ja to ja heh) napewno dobrze by zrobilo samemu 3-FMA.
  • 451 / 9 / 0

@up
no a nie wydaje ci się że keton namieszałby w sposób nieprzyjemny - krótki czas działania , duża chęć na dowalanie kolejnych dawek , bardzo mocne obciążanie układu krwionośnego - tu nawet mielibyśmy synergię z 3-FMA , no i znacznie mocniejszy zjazd niż po fluoro amfach/metamfach .
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

Dlatego napisalem ze ja bym tu dojebal ketona, no ale ja to bym do wsyztkeigo ketony dopierdalal takze wiadomo , ze sie mnie nie zawsze slucha %-D poza tym przy 4-FMA dobrze skutowalo zaladowac wysokom dawke dojapnie i potem na peak`u przyejbac sredniom kreske w nos 4-FMA ktore przy sniffie dziaallo bardziej pobudzająco niz euforycznie. Anyłej czekam na to jak chuj i mam nadzieje ze jakis EU lab fkoncu zainterestuje sie tym związkiem.
  • 359 / 54 / 0

może ktoś się spotkał z tym na blulajcie?
  • 720 / 66 / 0

josef pisze:
może ktoś się spotkał z tym na blulajcie?
Same domniemania, jak i u nas.
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 95 / 0

3fma zbanowali u nas. W liscie substancji wpisali dziwnie 3f-ma.
Substancje dolozylo laboratorium kryminalistyczne. Pismo z wyjasnieniem jest na necie. Z niego jasno wynika, ze 3fma to jeden z najczesciej qwykrywanych odczynnikow. Wiec opcji jest kilka. Albo maja chujowy wzorzec, albo vendorzy sciagali 3fma miedzali z czyms i latalo jako reszta amf.
  • 451 / 9 / 0

@up
Coś ci się pomyliło , nikt 3-FMA na rynek nie wypuścił jeszcze oficjalnie to raz , dwa 3-FMA jest u nas LEGALNE , nie pomyliło ci się czasem z 3-FMC które jest nielegalne ?
Nielegalne u nas jest tylko 4-FA . 3-FA , 2-FA , 2-FMA , 3-FMA , 4-FMA są u nas w pełni legalne , inna sprawa to to że w gównianych testach policyjnych wyjdą jako metamfetamina albo amfetamina albo jedno i drugie ;)

W ogóle to weź podeślij tu ten dokument o którym wspominasz albo link do niego bo coś mi się to nie widzi ;)

Swoją drogą nie wie ktoś jak trudna jest synteza tego związku i kosztowna ?
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata