Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
Testował ktoś w ogóle 3-FMA ? Jak 3-FMA wypada w porównaniu do 4/2-FMA ? , dlaczego tej substancji nie ma praktycznie nigdzie dostępnej ?
Dodano strukturę / 909
3-FMA jest dość podobne do 3-FA tylko 3-FA wdaje się mieć bardziej serotoninowy profil i lepiej brzmi na niej muzyka.
Jedyne co stawiam wyżej to bardzo dobre 2-FA. z Fluorowych amfetamin nie próbowałem jedynie 4-FA, bo ***** w rządzie zbanowały to zanim zacząłem się bawić w RCki...
Too much is still not enough! - Za dużo to nadal za mało!
Tolerance is a bitch! - Tolerancja to suka!
Pozdro! Zimny41
4fma tez mam z nl ale albo torerkla albo chuj wie co potrafię tego zezrec 0.5g i nic sie nie dzieje
za to w 3fma jestem zauroczony(takie kamienie ze trzeba ciężkiego sprzętu żeby pokruszyć?
To co zdziwiło mnie najbardziej to kurewska bezsenność. Po 4-FMA po zejściu substancji normalnie kładłem się spać, a w trójce nie ma takiej opcji. Zasnąłem jedynie na godzinę.
Fuzja - 909
Proszę admina o scalenie, ponieważ nie mogę edytować tamtego postu.
Jest to uzupełnienie posta wyżej. Minęło trochę czasu od tamtego razu z 3-FMA wiec napisze dopełnienie. Post wyżej tyczył się tabletek, tym razem otrzymałem 2g w prochu, poniżej dodam zdjęcie sortu.
Dziwi mnie fakt ze temat jest tak zapomniany, bo substancja jak najbardziej daje rade. Przypadła mi do gustu
Wkurwia trochę potliwość, bo moje ręce dosłownie błyszczą się od potu a nie pomaga fakt ze jest gorąco, ale zdążyłem się przyzwyczaić. Przy normalnym jedzeniu, piciu i śnie nie zaobserwowałem żadnego zjazdu po całym dniu na trójce. Bezsenność standardowo wystąpiła, ale byłem na to przygotowany po ostatnim razie. Jest ona do ogarnięcia, bo nie jest to bezsenność typu "ja pierdole lezę i nie mogę spać, wszystko mnie wkurwia" tylko bardziej "o jest noc a czuje się jak w dzień, ale trzeba iść spać :/ ". Z amfetamin nie miałem okazji testować jedynie 3-FA i 4-FA a 3-FMA stawiam dość wysoko w moim osobistym rankingu.
Może i nie ma takiego pierdolniecia jak w ketonach, ale i tak fluorofety > bk właśnie za tą subtelność działania.
Poniżej zdjęcie sortu.
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Nastolatki po konopiach wolniej rozwijają pamięć. Wyniki z kohorty ABCD
Amerykańscy badacze śledzili ponad jedenaście tysięcy dzieci od dziewiątego roku życia aż do siedemnastego. Ci, którzy w międzyczasie zaczęli używać konopi, wolniej rozwijali pamięć, uwagę i szybkość przetwarzania. Różnice narastały z czasem, ale badanie nie dowodzi związku przyczynowego.
Feralny lot Air India. Dwóch kolejnych pilotów oblało... narkotesty
Ciąg dalszy rozliczania feralnego lotu samolotu Air India z Phuket w Tajlandii do Delhi w Indiach. Po tym, jak kapitan nie przeszedł testu na obecność narkotyków, przewoźnik przebadał ponad trzystu pilotów i w dwóch przypadkach testy dały wynik pozytywny.
Oświęcim. Zasnął na ławce miał przy sobie torbę narkotyków
Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego oświęcimskiej komendy Policji podczas patrolu zatrzymali 18-letniego obywatela Ukrainy. Nastolatek posiadał przy sobie torbę z kilkoma rodzajami narkotyków. Jest podejrzewany o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.