25B-NBOMe

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 2831 / 652 / 0

Ryzyko obejmuje zespół serotoninowy, ale jest ono bardzo niewielkie. Samo działanie będzie słabsze.
Użytkownik zbanowany
  • 50 / / 0

Przy niskim doświadczeniu raz mnie poczestowano. Zakończyło się na SORZE i przejściowych problemach kardiologicznych. Tak więc osobom niedoświadczonym- odradzam....

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Kokaina warta 165 mln dolarów na pokładzie. Służby przejęły narkotykową łódź podwodną

Amerykańska straż wybrzeża przejęła łódź podwodną, która przewoziła ponad pięć ton kokainy wartej ok. 165 milionów dolarów – podaje CNN.
  • 1630 / 300 / 0

A co ma doświadczenie do, toksyczności substancji. NBOOMy są okropne dla organizmu.
Jak ktoś lubi fenyloetyloaminy to zdecydowanie lepiej zwrócić swój wzrok ku serii 2c-x.
Użytkownik zbanowany
  • 50 / / 0

^ Zostałem poczęstowany. Zaprezentowano mi to jako RC kwasa i z nudów i braku laku wziąłem to. Faktycznie musi być szkodliwe ponieważ wziąłem mało a takiej kardiofazy nie miałem nigdy w życiu. Odradzam niepolecam.
  • 173 / 14 / 0

Pół blottera nasączonego tą substancją zadziałało równie mocno, co całe blottery podobnych substancji z NBOM-kowej rodziny. W przeciwieństwie do znanych śmieszkowych efektów, tutejsza faza okazała się być dosyć mroczna i przytłaczająca, więc nie miałem ochoty jej kontynuować i po niedługim czasie przerwałem ją klonem.

PS Całe zdarzenie miało miejsce ponad 3 lata temu.
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata