2'-Oxo-PCE, O-PCE - Etycyklidynon

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 689 Strona 58 z 69
Rejestracja: 2016
  • 102 / 13 / 0

Obstaję przy stanowisku, ze wszystko lezy w naszej psychice. Ja swojego Bad Tripa przeżyłem tylko raz i to przy pierwszym kontakcie z MXE. Później już byłem pogodzony ze śmiercią, mając świadomość że skończy się jedynie istnienie mojej świadomości i ciała fizycznego, "żyć" będę dalej w postaci energii. Z takim podejściem w podświadomości nigdy więcej nie spotkał mnie BT, nawet przy srogich dawkach - a gdy już uświadamiałem sobie że nadchodzi, to łatwo potrafiłem go ujarzmić i cieszyć się tripem.

Co do O-PCE, to równiez uważam ją za substancję najbliższą MXE. Faza jest dosyć mroczna ale ja takie akurat lubię. Bardzo pomaga samo podejście do tripa - gdy spędzisz go w słuchawkach na uszach i dobrze dobranej dla Twojej psychiki muzyce, to nie ma się czego obawiać.

Tym wszystkim, którym nie odpowiada zbyt mroczny klimat radzę obniżyć niece dawkę O-PCE i dołożyć jakieś Sajko (najlepiej lekkie dla ciała jak lizergamidy) i wtedy jest bajka.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 949 / 276 / 2

W niskich dawkach to (10mg) p.o. to chyba najlepsza substancja, jaką dane było mi testować. W lekko niższych, tak z 5mg wzrost skupienia na wykonywanych czynnościach, brak ochoty na dorzutki, świetnie czyta się książki, byłbym bliski nazwaniem tego wonder drugiem gdyby nie brak poważnych danych na temat toksyczności. Zaraz zabieram się za przeglądanie anglojęzycznych stron o tym związku.

Działanie antydepresyjne utrzymuje się długo i należy do najmocniejszych z jakimi miałem do czynienia, poezja.

Z negatywów substancja silnie odwadnia, a po wklepaniu wzoru cząsteczki do swisstargetprediction prawodopodbnie działa na sporo układów, więc ostrożność bardzo zalecana, zastanawiam się jakie dawki w jakich odstępach będą najbezpieczniejsze.

No i jeszcze odbiór muzyki - wow. Zabieram ze sobą na jakiś koncert koniecznie, dobrze łączy się też z miprocyną. Zaznaczam, że cały czas mówię o niskich dawkach. 40mg pokazuje już chłód i mrok o którym była mowa wcześniej.

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

14-latek pod wpływem marihuany ukradł samochód i jechał nim dopóki nie urwał koła

Policjanci z Komisariatu Policji w Rychwale (pow. koniński) zatrzymali 14-latka, który ukradł samochód i prowadził go pod wpływem narkotyków. W trakcie zatrzymania, nieletni posiadał przy sobie 1,5 grama marihuany. Sprawą nastolatka zajmie się teraz Sąd Rodzinny.
Rejestracja: 2016
  • 813 / 122 / 0

[align=][/align]
11 września 2018A-CoA pisze:
.@A-CoA
Czytałem sporo literatury, bardzo rzadki narkotyk i mało jest badań. Możesz spokojnie czytać o etycyklidynie. Obecność grupy OXO nie zmienia neurotoksycznosci związku. Oczywoscie po za standardowym zmianom onley’a towarzyszącym każdym dysocjantom warto jest się martwić jedynie o pęcherz. Jedna z bardziej toksycznych arycykloheksamin. Gorsze są tylko metoxsy i ho podstawione jej wersje. (MXE, 3-MeO-PCE 3-ho-pce)

Jak trafisz na płatne artykuły dotyczące pce na 90 % mam je w postacji scrinow wiec zanim kupisz napisz, od 20 września będę w domu i wszystko chętnie spirace. Tutaj masz jedno z pierwszych badań dotyczących pce z lat 70.

https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/compou ... ochemistry

Ze swoich obserwacji nie popartych badaniami jestem niemal pewien ze tak samo jak PCP rozszerza depresje miedzysynaptyczna korowa tylko gdzieś tak z 10 razy mocniej. (Efekt taki sam jak przy migrenie z aura) ból głowy. Możliwość leczenia tryptofanem lub microdosing’iem klasycznych psychodelików jakie macie pod ręka,
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 949 / 276 / 2

Dzięki, dostęp do baz mam jeszcze przez jakiś czas nieograniczony więc to nie problem, ale co to za zmiany Onleya? duckduckgo kieruje mnie do hyperreala...
Rejestracja: 2016
  • 813 / 122 / 0

Bo to jakoś inaczej się nazywało, właściwie to hipoteza oparta na hipotezach ale Tłumaczy wszystkie fenomeny związane ze zmniejszaniem tolerancji na rzeczywistość, zaraz zedytuje post wstawiając link, a jeśli nie to 20 września.

Edit:

Chodzi mi o dostep do naukowych czasopism publicystycznych z lat 1960-1990 bo dla narkomana tam najwiecej się działo, nie baz NCBI.

http://science.sciencemag.org/content/244/4910/1360

Warto to kupić ale możliwe ze w domu mam, na 20-30%

Szerzej opisałem temat na hyperrealu jako : neuroprotekcyjne działanie antagonistów nmda.


Konieczny do zrozumienia jest mechanizm działania neuronu, plastyczności synaptycznej, oraz zapoznanie się ze zwrotami LPD and LTD memory.
Spoiler:
Tyle z pamieci, obym nic nie pochrzanił bo to już samo w sobie jest pochrzanione.

No dobra to już sobie wyjaśniliśmy iż Liza olneya powinna być kojarzona bardziej z narodzinami na nowo niż typowym fizycznym uszkodzeniem mózgu wiec możemy się zabrać do podziękowań.

Chyba sam @steetart wysłał mi ta publikacje. Niestety nie widzę by była dostępna w chwili obecnej w internecie. Musiał byś się popytać na pewno ktoś ma. John Olney to jebany mistrz . Jego praca to Biblia dla każdego odkleja. Był lepszy niż Hamilton Morris.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 949 / 276 / 2

[mention]endother[/mention] i jak, udało ci się znaleźć te prace, nie chce mi się wydawać kasy na artykuł, a do tych starych faktycznie dostępu nie mam.

Substancja niesamowita, minął już tydzień, a działanie antydepresyjne dalej się utrzymuje, mam wrażenie, jakby mój umysł całkowicie się zresetował, czuję się jak ja, sprze d dobrych kilku lat, zanim zacząłem się bawić z ketonami.
Rejestracja: 2016
  • 102 / 13 / 0

[mention]A-CoA[/mention] no tak to pięknie wygląda do czasu aż siada koncentracja i trzeba odstawiać ;-)

btw. a ja gdzieś czytałem, że lizy Olneya to tylko u szczurów a nie u ludzi
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 949 / 276 / 2

Tyle, że ja teraz nic nie biorę, a działanie się utrzymuje. Na razie.
Rejestracja: 2011
  • 67 / 6 / 0

30 mg 2'Oxo-PCE donosowo, poezja, coś fantastycznego, piękny trip... a działanie antydepresyjne utrzymujące się przez 2 dni, jeszcze większa poezja. W przeciwieństwie do innych dysocjantów, Desmetoksa na drugi dziań bardzo podniosła mi libido, co w połączeniu z tadalafilem dało na prawdę nieziemski seks...

Pytanie, po donosowej dawce 30mg, ile powinienem odczekać, by opadła tolerancja? Jak najszybciej chce to powtórzyć w połączeniu z 4-HO-MiPT. 2 tygodnie powinny wystarczyć?
Rejestracja: 2012
  • 158 / 7 / 0

Tolerancja na dysocjanty nie rośnie tak szybko. Myślę, że jak po prostu odespisz to będziesz mógł znów wrzucic bez większej utraty mocy. Robiłem ciągi na tym i substancja działała tak samo do końca worka. Mix z homiptem jest super, tylko zmniejsz trochę dawki jednego i drugiego i pamiętaj żeby się nawadniac (obciąża nerki). Jadł ktoś te 25mg pillsy od pewnego vendora, który jako jedyny chyba ma ta substancje? Jak jakość?
Posty: 689 Strona 58 z 69
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 1490 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość