Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 234 • Strona 20 z 24
  • 904 / 160 / 0
350? 400. Tak bardziej szacuję, sam nie próbowałem i myślę że nie warto bo substancja jest zbyt amnezyjna.
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 218 / 14 / 0
To dośc sporo wręcz nieopłacalne to jest, a przy mniejszych dawkach jest amnezyjna i czy występują jakies nie miłe efekty na drugi dzien?
  • 904 / 160 / 0
O nie na drugi dzień czujesz się jak herkules, masz muskuły masę siły i wszystko jest takie rześkie oraz klarowne. Jednak prawda, bardzo drogo wychodzi... Bardzo. Już taniej jest zwykła K.
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 422 / 40 / 0
@cromogen Przerobiłem około 450mg w noc. W moim wypadku jest jak pisze @endother stan herosa na drugi dzień i pozytywne nastawienie kolejne 5-8 dni. Więcej w wątku psychodeliki-miksy popisałem, bo było to w kompozycji z 2cb. Drogo, niedrogo. Jak na psychodeliczne święto może być, ale biorąc często to są tańsze opcje zdecydowanie.
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 78 / 7 / 0
~500mg i zadnej dziury nie bylo, nawet poszlam sobie zrobic herbate. Czy jestem jakims cyborgiem?
Ale tak na powaznie, po opisach widze, ze kogos to i setka zrobila porzadnie..Co moze byc ze mna nie tak?
Ostatnio zmieniony 28 marca 2019 przez jerzydudek, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 904 / 160 / 0
Sort jest słaby, bież 3-MeO-PCP. To bóg który w innej galaktyce zderzył się z gwiazdą i w pył się obrócił by z nieba naszego spaść i wizje światów syntetycznych nam śmiertelnikom ukazywać.

Edit:
Nie, to ewidentnie substancja, ja też robiłem po 2 g dziennie czasami, a dziura na tym? Nie wiem czy ominęło Cię coś ciekawego... albo serio wpadłaś w dziurę ale byłaś tak naćpana że wydało Ci się to zupełnie zwyczajne i zajęłaś się czymś innym albo zapomniałaś. Widzi się na tym niesamowite rzeczy ale wydają się zupełnie normalne i ich nie doceniam. Zresztą nie dorasta do pięt kryształowym światom z deksa i MXE.
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 78 / 7 / 0
Wiecej juz wiec na pewno nie zamowie. A dziury bym nie przeoczyla, troche juz umiem dysocjowac [emoji28] Mam wlasnie zamiar sprobowac meo PCP, bo to chyba jedyna fajna dyso opcja na rynku, nieprawdaz?
  • 426 / 51 / 0
Czego się spodziewać po miksie 1-p LSD 200ug + 50mg FDCK?

Zależy mi na pogłębieniu sfery wizualnej, lekkiej redukcji kwasowego niepokoju (sweterka), ale jednocześnie fajnie gdybym był w stanie iść na krótki spacer, a nie spędził całego tripa w łóżku.

W ogóle to będzie moja dyso inicjacja i na zapoznanie się planuję wcześniej solo 100mg.
"The key is inaction: passive integration with all that occurs around you. You are temporarily removed from the world of game. Enjoy it."
  • 261 / 112 / 0
Jakbym był dysoświeżakiem i zajebał 50 mg tego ustrojstwa na tripie 1P-LSD, mając tylko wcześniej doświadczenie ze 100 mg, to celuj zdecydowanie w jak najbardziej odludne trasy na spacer.

Podbić podbije wizuale na 200%, ale przede wszystkim mentalnie wyjebie w stratosferę. Sweterek zniweluje i specyficznie "spowolni" tripa, nada mu kolorytu... kurwa, słów mi brakuje (DXM kac here), podniosłości? Anielskości? Do tego nastaw się na przepoczwarzenie się w alfę i Omegę, w głowie zmontujesz centrum sterowania wszechświatem. Tudzież zostaniesz jebanym Sziwą, co tańcem kreuje i niszczy nowe światy.

Stąd zalecenie odludnych miejscówek, bo ciało samo chce się zatracić w transowym tańcu, nie powstrzymasz tego.

...

Ale mi smaka narobiłeś, wróciły wspomnienia chyba z najlepszych psycho-tripów jakie zaliczyłem. Ale ja miksowałem z ALD-52 i AL-LADem (chyba, ostatniego nie jestem pewny).
Anarchizm, nihilizm, prymitywizm: 3 słowa najlepiej oddające mój światopogląd i moje jestestwo.
O narkomanii nie wspominam, bo na tym forum to jak afiszowanie się że ma się w dupie otwór do srania.
---
I want more life, fucker!
  • 426 / 51 / 0
A jak przy takim miksie wygląda kwestia brania benzo, gdyby coś nie pykło i było za grubo i za straszno ;)? mogę się ratować w razie czego klonem czy muszę zacisnąć zęby i czekać, aż minie działanie 2fdck, bo inaczej blackout?
"The key is inaction: passive integration with all that occurs around you. You are temporarily removed from the world of game. Enjoy it."
ODPOWIEDZ
Posty: 234 • Strona 20 z 24
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.