universo pisze:Chyba musicie być kannabinolowymi zwierzętami. Na mnie działa i to świetnie, najbardziej MJ-like ze wszystkich obecnie dostępnych. Fakt, trzeba dać więcej niż innych kanna (sporo więcej), ale opłaca się, bo efekty są zajebiste.
Hmmm, sporo czyli nie wiem bo maczakie komponowałem 1/25 bodajże. Chyba, że wtedy kiedy miałem to cudo, dostałem coś innego pod tą nazwą. No bo nie widzę innego wyjaśnienia. ALe na mnie te px-1 i px-2 też działały a ludzie krzyczeli, że nie działają...
generalnie, kwestia czestotliowsci palenia i tolerancji, nawet najwieksi karacze jakby sobie zrobili 2-3 miesiace przerwy to by ich najslabsze kanna upalaly, aczkolwiek jezeli oczekuja przepalenia i padaczki to nie byli by usatysfakcjonowani.
co do eg018, nie mialem do tej pory okazji probowac. czy jest porownywalne do thj018? czy moze jeszcze slabszy?
Odstawienie zupełne bywa bolesne przez pierwsze dni, a EG-018 potrafi chociaż zniwelować te cielesne skutki "głodu".
Ratuje się aktualnie tym EG-018, od ponad 2 tygodni, kurwica mnie strzela, bo nie mogę osiągnąć tego co na ukochanym UR-144,
pierdolca dostaje, no ale cóż, może za jakiś czas wymyślą jakiś analog UR, mam nadzieję. Bo żaden inny kanna mnie tak nie satysfakcjonował,
UR było po prostu idealne pod każdym względem, no ale cóż...
mam zatrute złem DNA,
genetyczny krwi sabotaż,
samozwańczy świr..."
LOBO87 pisze:Skąd można to zamówić bo sie tak zastanawiam i myślę że będzie dobrym kanna na początek przygody z syntetykami.
Dla mnie maczana 1:15 to natychmiastowy lekki body high, banan na twarzy, wyluzowanie oraz orzeźwienie. Jest bardzo delikatnie. Jak paliłem raz za razem to wszedłem w taki dziwny stan, jakbym był rozdarty między dwiema rzeczywistościami, cięzko to określić.
Ale polecam jako dodatek do łagodzenia zwałów czy jako sleep helper, tyle, że to działa jak natural w tym sensie - najpierw pobudza, orzeźwia ,a po pół godzinie przyjemnie, delikatnie przymula, chyba, że znowu zapalisz. Gastro nie zauważyłem szczególnego.
Wprawieni palacze kanna nie mają tu czego szukać, nic nie poczują. Chyba, że będą wapować czysty proch.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/egipt.jpg)
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw
Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/emblemat-kpp-gniezno.jpg)
Nie wiedzieli, że zatrzymują kolegę. Pijany policjant szalał na hulajnodze
Już jego „styl jazdy” zwracał uwagę, ale okazało się, że to dopiero początek problemów mężczyzny. Policjanci z Gniezna zatrzymali kierowcę hulajnogi. Miłośnik szaleństw na elektrycznym jednośladzie nie tylko był pijany, ale też miał przy sobie narkotyki. Lekkomyślny kierowca to... policjant.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kidssmarthphoneaddiction.jpg)
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”
Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.