Potop extasy

Diler - to jeden z kierunkowych programów realizowanego od 2000 r. projektu "Bezpieczny Kraków". Chodzi w nim o przeciwdziałanie narkomanii w środowiskach szkolnych.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Krakowska

Odsłony

2344

Policjanci eliminują narkotykowych dilerów, miejsca dystrybucji narkotyków. Rozpoznają zagrożenia na terenie krakowskich szkół.

Chodzi o to, by reagować na wszelkie próby pozyskiwania uczniów do dystrybuowania narkotyków i eliminować wszelkie przejawy podawania małych porcji narkotyków na zachętę uczniom, którzy do tej pory nie brali narkotyków. Prowadzone są prelekcje w szkołach, dla uczniów, ich rodziców i naczycieli. Także dla studentów Akademii Górniczo-Hutniczej i Akademii Pedagogicznej.

- Dzięki wzmożonym kontrolom są wymierne efekty działań operacyjno-represyjnych związanych z czyszczeniem środowiska szkolnego z narkotyków - wyjaśnia Marcin Kotulski z biura prasowego policji.

W roku 2003 przeprowadzono 219 prelekcji. Zatrzymano 266 osób podejrzanych o posiadanie i dystr ybuowanie narkotyków. Zabezpieczono 1550 g amfetaminy, 95 g kokainy, 1807 g marihuany, 551 g haszyszu, 3435 ml polskiej heroiny, 1624 tabletki extasy, 37 znaczków LSD, 167 roślin konopi indyjskich i 102 nasiona konopi. Rok później prelekcji było już 462. Zatrzymano 334 osoby podejrzane. Zabezpieczono 1000 g amfetaminy, 195 g heroiny, 4 g kokainy, 1500 g marihuany, 208 g haszyszu, 669 ml polskiej heroiny i aż 54 984 tabletki extasy (w jednej tylko akcji wspólnie z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego zatrzymano 12 osób i zabezpieczono 43 tys. tabletek).

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

El Igorro (niezweryfikowany)

Ten na zdjęciu jest właśnie pod wpływem kilku działek dilerskich amfetaminy! Ale już wkrótce zgodnie z oczywistą teorią eskalacji zacznie eksperymentować z marihuaną i rumiankiem. <br>Większość z tym nieszczęśników kończy na uzależnieniu od zupek chińskich. Zwłaszcza genetycznie modyfikowane odmiany z podwyższoną zawartością PWP (Przypraw w Proszku). <br>Apage!!!
FidoDido (niezweryfikowany)

Wiecie co - policzyłem że to prawie 82 tysiące &quot;działek dilerskich &quot;. <br>Oni nie wyjdą do końca życia z paki. <br> <br> <br>&lt;&lt;Katapultą w oko policji&gt;&gt;
xxx (niezweryfikowany)

Wiecie co - policzyłem że to prawie 82 tysiące &quot;działek dilerskich &quot;. <br>Oni nie wyjdą do końca życia z paki. <br> <br> <br>&lt;&lt;Katapultą w oko policji&gt;&gt;
Buddha (niezweryfikowany)

Wiecie co - policzyłem że to prawie 82 tysiące &quot;działek dilerskich &quot;. <br>Oni nie wyjdą do końca życia z paki. <br> <br> <br>&lt;&lt;Katapultą w oko policji&gt;&gt;
Gomez (niezweryfikowany)

Nigdy sie nie spotkałem z opcją, że diluś nakręca darmową działką dilerską :) by później na wkręconej osobie czerpać zyski. Dziś chyba sprzedaje się tylko kumplom lub na szerszych bibach, a zachęcając kogoś nowego to można sie raczej na pripał narazić. Nie?
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

nazwa substancji: extasy, alko, THC



poziom doświadczenia użytkownika: sredni (4 lata jaram bake; w zeszle wakacje zaczolem przygode z tabletkami; przez 2 miesiace w ciagu amfetaminowym, obecnie juz staram sie unikac scierwa; raz w zyciu grzyby; raz LSD-ale mnie nie porobilo; raz tusipect ktory moim zdaniem jest chujowy). mam 18 lat, 180 wzrostu jakies 70kg wagi. to chyba wszystko...



dawka, metoda zażycia: 2 tabletki znaczek: koperta; doustnie, po ok 2 godz kolejna doustnie


  • alfa-PVP
  • Pozytywne przeżycie

nastawienie bardzo pozytywne, chęć poznania nieznanego z rozsądkiem(o którym później nie było mowy) i wolne mieszkanie.

wiek oboje 18 waga A ~75kg ja 80kg

Wszystko zaczeło się w mieszkaniu kumpla nazwijmy go A o godzinie 18;00 przynosze torbę 1.5g specyfiku trochę mj i 2x2mg etizolamu, przygotowujac playliste na dzisiejszy wieczór A odmierza dawki po 70mg podanie sniff.

T:00;05 przyjeto pierwszą dawkę, po włączeniu wcześniej przygotowanej listy utworów usiedliśmy na kanapie czekając na pierwsze efekty wkrecaliśmy sie w energiczne House. cisza przed burzą.

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Obudziłem sie rano około godziny 9 u mojej byłej już(ufff) dziewczyny C, ogarnelismy mieszkanko, zjedlismy po jednej kanapce z twarogiem, popiłem około pół litrem soku porzeczkowego (inhibitor Mao<3) i czekalismy na naszego ziomeczka (B.) po niedlugiej chwili zapukał do drzwi i wszedł do nas z podekscytowanie i nastawieniem na przyjemny trip ( nigdy w zyciu nie brał zadnych narkotyków oprócz THC) spakowalismy wczoraj nazbierane kapelusze wolnosci i ruszylismy w strone przystanku autobusowego

Po około 5 minutach od wyjścia z autobusu od razu zajęliśmy się konsumpcją moich ulubionych łysic <3 Jakos inaczej zapamiętałem ich smak, był raczej łagodny i neutralny, teraz aplikacja kapeluszy wolności sprawiła mi lekki trud, lecz cała porcja zniknęła praktycznie na raz, zapita wodą (Jedynie mojej dziewczynie C.) sprawiło to delikatny trud, wypluła wszystko, lecz namówiłem ją do po prostu szybkiego połknięcia (hehehe). zaczynamy przechadzkę po lesie, mój ziomeczek (nazwijmy go B.) bardzo dobrze zna ten las, wiec idziemy w pewnym kierunku, czyli miejscem pogrzebu mojej i C.