Dilerzy zatrzymani

Walka z dilerami na trzy komendy

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

2208

W ostatni weekend policjanci zatrzymali w Wyszkowie dwóch mieszkańców Ostrołęki (19. i 26. lat) przy których znaleziono ok. 1200 porcji heroiny i marihuany o rynkowej wartości ok. 35 tys. zł. - poinformował nas st. aspirant Dariusz Szczepkowski, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Zatrzymani dilerzy to mieszkańcy osiedla Parkowa. W samochodzie deawoo, którym się poruszali, policjanci znaleźli wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków. W ostatnich dniach to kolejne zatrzymania dilerów narkotykowych, które są efektem wspólnych działań ostrołęckiej policji i Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu oraz KPP Wyszków. Między 8 a 15 grudnia zatrzymano 10 osób, z których trzem postawiono zarzut sprzedaży narkotyków, a sąd zdecydował o ich aresztowaniu na 3 miesiące. Pozostałym siedmiu osobom postawiono zarzut posiadania narkotyków.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

max (niezweryfikowany)

waga jest wysoce nielegalnym urzadzeniem, :D
.chudy. (niezweryfikowany)

waga jest wysoce nielegalnym urzadzeniem, :D
Dr Pajchiwo (niezweryfikowany)

waga jest wysoce nielegalnym urzadzeniem, :D
ACerAcriS (niezweryfikowany)

1200 porcji heroiny kurwa!! za to to na krzesło !
zły_policjant (niezweryfikowany)

1200 porcji heroiny kurwa!! za to to na krzesło !
mr.xt (niezweryfikowany)

1200 porcji heroiny kurwa!! za to to na krzesło !
Zajawki z NeuroGroove
  • Katastrofa
  • Mieszanki "ziołowe"

Tak naprawdę to była moja pierwsza substancja psychoaktywna jaką w życiu zażyłem..Szczerze to nastawienie miałem na śmiechawę itp, a nie wiedziałem nawet ile ta substancja trzyma, jaki ma skład i co powoduje..

Bardzo długo się namyślałem czy opisać ten trip, a wydarzył się on bardzo bardzo dawno, widać po doświadczeniu... Dodam że mało z tego pamiętam, ale i tak zostanie to ze mną do końca życia.

Południe: Ja, kumpel B, kumpel M. Załatwiłem 13zł i chciałem skonsumować pierwszego dopalacza i mieć pierwszą porządną fazę... Kumpel M mówił, że poskładam się tym w uj bo przedtem paliłem tylko siejkę i w ogóle nie mam expa. Nie słuchałem go, ale on miał 18 lat, więc kupił nam owy dopalacz ,,konkret'' i dał radę, żebyśmy nie palili tego od razu na dwóch, bo źle może się stać..

  • Gałka muszkatołowa

  • Amfetamina
  • Pozytywne przeżycie

Godzina 18:55, ładna pogoda, okoliczności dość spontanicznie podjęta decyzja po prostu jak tylko wpadły fundusze decyzja zapadła.. nastrój psychiczny dobry 3 dni abstynencji od zażycia ostatniej substancji psychoaktywnej w tym przypadku też amfetaminy. Miejsce zażycia substancji to dworzec autobusowy za jakimś winklem z znajomym

Śiemka ! pisze ten raport dla nowych w tym temacie lub dla osób które dopiero zaczeły i nie wiedzą co oczekiwać.

Pamiętaj że dawka która przyjąłem jest spersonalizowana dla mnie to że ja tyle zażyłem nie znaczy że to dla ciebie nie jest za dużo/mało !

Pamiętaj że jestem osobą z stwierdzonym uzależnieniem mieszanym (F19.2)

Jakość substancji:

Czysty materiał w 2 dużych grudach o kolorze idealnie białym, bez domieszek innych substancji. Bardzo intensywny charakterystyczny zapach i goszko-żrący smak 

 

Raport działania:

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Wiecznie pozytywne nastawienie pomaga w doświadczaniu nowych przeżyć, zwłaszcza psychodelicznych. Koniecznie chciałam być w bliskim otoczeniu, w swoim mieszkaniu. Tak też było. Trójka bliskich kumpli, własny pokój, ogólna ciekawość i radość z doświadczenia czegoś nowego. Ekscytacja.

Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek tutaj się zarejestruję, a co dopiero napiszę tekst, lecz chęć podzielenia się ze światem zainteresowanych moim małym mistycznym przeżyciem jest tak spory, że nie mogłam się powstrzymać. 

                                                              ***