Stracono sześciu skazanych

W Wietnamie przeprowadzono w poniedziałek egzekucję sześciu osób, skazanych na karę śmierci za przemyt narkotyków z Kambodży - podano w Hanoi.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1397

Wyroki zostały wykonane przez pluton egzekucyjny.

Skazanym zarzucono przemyt łącznie 33 kg heroiny i tysiąca tabletek ecstasy pomiędzy czerwcem 1998 a listopadem 2000 roku.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

avi (niezweryfikowany)

rip
psychomaniak (niezweryfikowany)

zal dupe sciska
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

29 września 2001

  • 5-MeO-MiPT
  • Pozytywne przeżycie

Początkowo mój dom. Świętowanie ostatniego dnia sesji.

Po jakichś piętnastu minutach od wzięcia substancji postanowiłem włączyć muzykę aby umilić sobie oczekiwanie na przyjście pierwszych efektów. Niestety jak na złość głośniki basowe przestały działać. Korzystając z tego, że byłem jeszcze całkowicie trzeźwy a wkrótce mogło to się zmienić pośpiesznie sprawdziłem ustawienia komputera, prawidłowość podłączenia okablowania, zasilanie. Przyczyny usterki nie udało mi się jednak zdiagnozować.

  • Etanol (alkohol)
  • Katastrofa
  • Marihuana
  • Marihuana

nastawiałem sie do tego kilka dni, sam dzień podróży nie był jeden z najlepszych, od samego rana chodziem zdenerwowany, kumple tylko czekali żeby wypić makumbe i czekać.

Do dnia spożycia magicznego płynu "kakało" przygotowywalismy się kilka dni, musielismy zorganizować kilka namiotów żeby móc później iść spać spokojnie, nie ze strachem przypału. Wszystko działo się w poniedziałek, ale opiszę tagże dzień wcześniej.

  • Marihuana


nazwa substancji - tussipect

poziom doświadczenia - marihuana, extasy, amfetamina, tussipect (po raz pierwszy)

dawka - pół butelki (70 gr)

metoda zażycia - droga pitna ;) da się wogóle inaczej?? do nosa he he ;)

set & setting - stan umysłu ok, chęć spróbowania, dobry humor, miejsce - w domu.