Żołnierze handlowali narkotykami. Osiem osób zatrzymanych

Jak podaje Żandarmeria Wojskowa - to było długie śledztwo, które zakończyło się zatrzymaniem w sumie ośmiu osób zaangażowanych w przemyt i handel narkotykami. Wśród nich są żołnierze z jednej z jednostek wojskowych na terenie województwa zachodniopomorskiego.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Onet Wiadomości
Alicja Wirwicka

Odsłony

120

Jak podaje Żandarmeria Wojskowa - to było długie śledztwo, które zakończyło się zatrzymaniem w sumie ośmiu osób zaangażowanych w przemyt i handel narkotykami. Wśród nich są żołnierze z jednej z jednostek wojskowych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Prokuratura potwierdza fakt zatrzymania, jednak nie ujawnia żadnych szczegółów dotyczących sprawy.

Do zatrzymań doszło w piątek i sobotę na terenie powiatu goleniowskiego. Funkcjonariusze zatrzymali w sumie osiem osób, w tym dwóch zawodowych żołnierzy. Prokuratura ani żandarmeria nie ujawniają, w której jednostce służyli zatrzymani. Wiadomo jedynie, że chodzi o województwo zachodniopomorskie. Grupa miała zajmować się nie tylko handlem narkotykami, ale również ich przemytem zza granicy. Według śledczych proceder miał trwać od grudnia ubiegłego roku.

Tuż po zatrzymaniu funkcjonariusze przeszukali w sumie kilkadziesiąt miejsc, w których podejrzewani mieszkali, pracowali lub przebywali. - W sumie ujawniono i zabezpieczono środki odurzające i substancje psychotropowe, amunicję bez wymaganego pozwolenia, przedmioty wykorzystywane do przestępczego procederu, sprzęt teleinformatyczny wykorzystywany do nawiązywania łączności oraz środki finansowe - informuje rzecznik Komendanta Oddziału ŻW w Szczecinie, kpt. Piotr Lipka. - Charakter sprawy jest rozwojowy, a w najbliższym czasie możliwe są kolejne zatrzymania w środowisku wojskowym oraz cywilnym - dodaje.

Sprawę prowadzi Żandarmeria Wojskowa pod nadzorem prokuratury, jednak ta nie zdradza żadnych szczegółów. - Mogę potwierdzić, że zatrzymanych zostało osiem osób na terenie powiatu goleniowskiego - mówi prok. Joanna Biranowska-Sochalska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. - Z uwagi na dobro śledztwa nie ujawniamy jednak żadnych szczegółów - dodaje.

Ośmiu zatrzymanym osobom postawiono zarzuty dotyczące handlu i przemytu narkotyków. Grozi im do 12 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Bufedron
  • Etanol (alkohol)
  • Tripraport

Sobotni wieczór, w planach mam pierwszy raz spotkać się ze znajomą z netu, później impreza w klubie z moją załogą, jestem wypoczęty, z dobrym nastawieniem, ciekawy nowej substancji.

Podróżnik: 31 lat, 186 cm wzrostu, 86 kg wagi

  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan

Set & Setting

U siebie w pokoju, bezstresowo bo wszyscy gdzieś powyjeżdżali :)

Dawkowanie

29 tabletów akodina

3 saszety Tantuma, rzecz jasna z filtracją

Wiek

21 lat już tak chodzę, w dragi bawię się od mniej więcej roku.

Doświadczenie

Alkohol, MJ, Korzeń snów, Gałka, Tytoń, Amfetamina, Metkat, bufedron, 4-MEC, 4-MMC, 4-EMC, MDPV, 4-ACO-DMT, 4-HO-MET, 2C-E, DPT, AMT, Kodeina, Diazepam, DEX i Benzyna (osobno do dziś ofkoz)

  • Ketamina
  • Pozytywne przeżycie

Trip spędzony w domku na wsi, wraz z dwoma kumplami. Nastawienie bardzo pozytywne, chęć poznania mocy ketaminy. THC dodatkowo stosuję właściwie do każdej innej substancji.

       Tego dnia wraz z dwoma kumplami (nazwijmy ich P i K) wybraliśmy się do domku babci jednego z nich. Domek znajdował się na wsi, w spokojnej okolicy, na łonie natury. Oczywiście tego dnia był zupełnie wolny, więc mieliśmy go do dyspozycji. Kilka dni wcześniej zaopatrzyliśmy się w 1g ketaminy oraz 2g palenia, specjalnie na tą okazję. Po drodze kupiliśmy jeszcze kilka produktów spożywczych. 

  • 25B-NBOMe
  • Pierwszy raz

Ekscytacja,chęć spróbowania psychodelików,otwartość na nowe doznania,idealne otoczenie(piękny,słoneczny dzień wiosny i dwóch najbliższych znajomych obok siebie)

 Tego dnia wstałem nadzwyczaj chętnie.Od dwóch dni,kiedy w ręce wpadły mi dwa kartony z 25b-nbome,byłem mocno podekscytowany.Właściwie było to moje pierwsze doświadczenie z typowym psychodelikiem,a już od dłuższego czasu czułem potrzebę poszerzenia horyzontów narkotycznych o te substancje.Przez ten czas posiadłem sporo wiedzy teoretycznej i starałem się jak najlepiej poznać substancję.Skutkiem tego wiem,że niezwykle istotne są set&settings.Tak więc,zadbałem o nie bardzo dokładnie - wybrałem ładny,słoneczny,wiosenny piątek w domu przyjaciółki(N) oraz poprosiłem kumpla(K) o(trzeźwe)dotrzy

randomness