Zlikwidowane laboratoria amfetaminy

Policjanci z warszawskiego wydziału Centralnego Biura Śledczego zlikwidowali dwie wytwórnie amfetaminy.

Anonim

Kategorie

Źródło

KSP w Warszawie

Odsłony

2130

Policjanci z warszawskiego wydziału Centralnego Biura Śledczego zlikwidowali dwie wytwórnie amfetaminy. Zatrzymano 6 osób ( w wieku od 30 do 50 lat), w tym 2 chemików (jeden z nich to Rosjanin) bezpośrednio nadzorujących produkcję.

Do zatrzymania doszło w środę ok. południa. Policjanci weszli na posesję w małej wiosce w okolicach Gostynina w czasie, gdy trwała ostatnia faza produkcji narkotyków. W budynku mieszkalnym na piętrze pracowały 4 linie do produkcji narkotyków. Linie te mogły w dwudobowym cyklu wyprodukować nawet 40-50 kg narkotyku. Podczas przeszukania posesji policjanci znaleźli komponenty do produkcji narkotyków w tym ok. 20 litrów BMK, a także dużą ilość naczyń laboratoryjnych. W pomieszczeniu w którym odbywała się produkcja znajdowała się wyprodukowana amfetamina (ponad 8 kilogramów). Zatrzymane osoby były kompletnie zaskoczone.

Policjanci pracowali dalej i już kilka godzin później na posesji pod Mławą zaleźli kolejną wytwórnie amfetaminy, tym razem na posesji odkryli zdemontowaną linię do produkcji narkotyków, dużą ilość naczyń laboratoryjnych i komponentów do produkcji amfetaminy. Dalsze przeszukania w miejscach zamieszkania zatrzymanych osób doprowadziły do zabezpieczenia przerobionego pistoletu gazowego na amunicję ostrą, dużej ilości amunicji i fałszywych dokumentów.

Wyprodukowany narkotyk miał trafić do Warszawy.

To już 6 i 7 zlikwidowana wytwórnia amfetaminy w tym roku, wszystkie zostały zlikwidowane w okolicach Warszawy i wszystkie zlikwidowali policjanci z warszawskiego wydziału Centralnego Biura Śledczego.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

QrA (niezweryfikowany)
hehe, oj pojdzie scierwo w gore w wawie oj pojdzie :D (i dobrze!)
bosy (niezweryfikowany)
mam pytanko, ciagle czytam ze likwiduja producentow amfy a ani razu nie slyszalem zeby zlikwidowali producenta pigul...az tak dobrze sie kitraja czy po prostu caly towar jest sprowadzany ?
Dtox (niezweryfikowany)
hmm caly czas likwiduja producentow i dilerow a dragi jak byly tak dalej sa
Zajawki z NeuroGroove
  • Inhalanty

nazwa substancji: benzyna lekarska

poziom doswiadczenia: thc, #, xtc, lsa, dxm, benzydamina I

wiele innych...metoda zazycia: kiranie ze szmaty

set & setting: moja piwnica, chec sklimacenia sie czymkolwiek.
  • Powoje
  • Przeżycie mistyczne

Z jednej strony się bałem, ale z drugiej miałem ogromne nadzieje wobec tej rośliny, a raczej jej nasion. Nastawienie miałem zdecydowanie pozytywne.

Jest godzina 16:24. Właśnie wypiłem cały kubek wodnej zawiesiny magicznych nasion. Zawartość kubka ma mętno-zieloną barwę. W smaku i konsystencji jest bardzo zbliżone do siemienia lnianego, albo krochmalu. Postaram się pisać raport na bieżąco. Z ledwością przełknąłem oślizgłą końcówkę. Mimo że zmieliłem wszystko na proszek i przed wypiciem zamieszałem, to całość od razu opadła na dno, formując kleistą, rzadką kluchę, która z ledwością przeszła mi przez gardło.

  • Bad trip
  • Marihuana

Podekscytowanie, malutki domek na odludziu

Witam.

Coś o mnie na początek.

Lat 18(16 podczas tripa) przy wadze 50 kg.

Cała akcja działa się 20 kwietnia 2018 roku podczas jakże pięknego swięta MJ.

W związku z tym razem z 5 kolegami postanowiliśmy zaszaleć i przywalić wiadro i dzięki temu, że to było moje jedno z pierwszych doświadczeń z trawka zafundowałem sobię największą do tej pory bombę. Było do dość dawno więc nie pamiętam dokładnie godzin z resztą i tak nie byłem nawet w stanie wyjąć telefonu i sprawdzić czas.

Nie pamiętam dokładnie ile było tematu, ale chyba coś koło 3g. 

  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Tripraport

Ciepły czerwcowy dzień, grupka znajomych, obce miasteczko

Na wstępie powiem, że nie był to mój pierwszy raz. Paliłam THC niejednokrotnie, często po przyjęciu z moim organizmem nie dzieje się absolutnie nic, czasem mam głupawkę lub substancja delikatnie mnie zmula. Nic specjalnego. To jednak był na tyle interesujący trip, iż postanowiłam go spisać. Czas określony jest bardzo ogólnie.

* * *

Był to słoneczny dzień czerwca. Półmetek wakacji - okresu imprez i wypadów ze znajomymi. Wraz z dobrymi kolegami wybrałam się pociągiem na darmowy koncert do miejscowości niedaleko miasta, w którym mieszkam.