Zlikwidowana wytwórnia amfetaminy

Chemik, wykładowca na bydgoskiej Akademii Techniczno-Rolniczej produkował amfetamine.

Anonim

Kategorie

Źródło

RMF FM 2002-01-08

Odsłony

15779
Zlikwidowana wytwórnia amfetaminy

Profesjonalną wytwórnię narkotyków zlikwidowano na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Na miejscu znaleziono zarówno sprzęt do produkcji i gotowe narkotyki. Jak nieoficjalnie dowiedziało się nasze radio chemik, do którego należała wytwórnia, jest wykładowcą na bydgoskiej Akademii Techniczno-Rolniczej.
Na miejscu znaleziono kompletną linię produkcyjną amfetaminy, a także literaturę dotyczącą produkcji narkotyków, odczynniki oraz specjalistyczne suszarki. Funkcjonariusze zarekwirowali również ponad sto tabletek ekstazy i około dwóch kilogramów gotowej amfetaminy. Czarnorynkowa wartość narkotyku wynosi ponad 100 tysięcy złotych. Jak ustaliła bydgoska policja, chemik produkował narkotyki dla grup przestępczych. Rozprowadzano je w szkołach i lokalach rozrywkowych nie tylko w kujawsko-pomorskiem, ale również w innych regionach.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Marihuana

Wieczór po bardzo dobrym dniu, świetne samopoczucie. Mieszkanie grupy przyjaciół

Witam wszystkich. Przeżycia z tripa miały miejsce w roku 2012, ale postanowiłem podzielić się nimi, jako że dopiero niedawno odkryłem to forum i najlepiej czyta mi się właśnie jazdy na badzie - te zmagania ludzi z ich umysłem na skrzywionej fazie, więc i ja chcę podzielić się moją historią z nim związaną. Trip był na tyle nieprzyjemny, że pomimo upływu 2 lat wciąż doskonale go pamiętam.

Czerwiec 2012, Londyn

  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Wieczór w domu

Pierwszy raport i pierwszy raz z bxm. Byłem do tego dobrze nastawiony, więc nie miałem żadnego problemu z przyjęciem.

 

18:30

 

Przyjęcie benzy i acodinu (10 tabletek) 

 

19:00 

 

  • Ayahuasca

Doświadczenie: gałka muszkatałowa (trzy razy), bieluń (dwa, lecz nieudane razy), efedryna (2 - razy), amfetamina (ponad 10 razy), DXM (dwa razy), mj/hasz (ilości niepoliczalne), extasy (3 pixy), LSD (4 razy), grzyby psilocybe (dwa razy), Salvia Divinorum (trzy razy, z czego jeden na 2/3 plateau), Ayahuasca (ten raz).
2 II 2005, 9:50-13h. Przygotowanie:

Mam 10 g Mimosa hostilis, kawałek kory; 4 g Peganum harmala - nasiona.


  • Gałka muszkatołowa

Nie mogłem sie powstrzymać aby udzielic krotkiego opisu przezyc wywolanych zazyciem gałki.Po wnikliwym przeczytaniu wszystkich artykułow na ten temat na NG i Hypperalu postanowilem sie udac w poszukiwaniu galki calej.Schodzilem podeszwy do polowy zanim udalo mi sie takowa znalesc-byc moze mialem pecha byc moze nie-ale nie o to tu chodzi.o godzinie 16,30 starlem 6 calych slicznych galeczek i o 17 z kumpel wypislismy je pomieszane z 0,33 wody.smak nie byl wcale takie straszny jak opisuja,tylko te chepniecia....wychodzimy na miasto o 17,15 siadamy na ryneczku nie czujemy kompletnie nic.

randomness