Zażywają u nas twardy narkotyk LSD

Tych, których tytuł (oryginalny) newsa napełnił bojaźnią i zgrozą, uspokajamy: to nie u Was, to w Ostrowie. No chyba, że mieszkacie w Ostrowie...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

www.ostrow24.tv

Odsłony

1199

Policjanci tym razem zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie marihuanę, jeden z nich dodatkowo posiadał woreczek foliowy z zawartością substancji psychotropowej LSD. Młodzi ludzie odpowiedzą za posiadanie nielegalnej substancji psychoaktywnej, za co grozić im może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ostrowskiej komendy znów zatrzymali posiadaczy nielegalnej substancji. Policjanci Wydziału Prewencji patrolując Dworzec PKP zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy na ich widok zaczęli się nerwowo zachowywać. Podczas kontroli tych mężczyzn, funkcjonariusze ujawnili przy nich narkotyki.

23-latek posiadał przy sobie woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego, jego kolega oprócz marihuany dodatkowo miał przy sobie woreczek foliowy z zawartością substancji psychotropowej LSD.

Zatrzymani odpowiedzą teraz za swoje czyny. Zgodnie z prawem, za posiadanie narkotyków, może im grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 2.8 (6 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Szałwia Wieszcza

własny pokój, wieczór, nastrój pozytywny, nastawienie na hardcorowy lot

18.11.2008

Start 16:40

  • Kodeina


Doświadczenie: MJ, Hash, Tussi, i parę innych...



Niedziela obfitowała w wiele negatywnych wydarzeń - wielka kłótnia z rodzicami (notabene o MJ :/), full nauki itp. Rodzice wyszli na imieninki do dziadka, a ja, przygnębiona, chciałam sobie jakoś urozmaicić resztę dnia. Nie wiedziałam za bardzo jak, bo nie miałam nic przy sobie, ale przeglądając szafkę z lekami natknęłam się na Thiocodin zawierający kodeinę. Poczytałam sobie o niej na neuro groov\'ie, po czym zaczęłam sobie aplikować po 3 tabletki co jakieś 15 - 20 min.


  • 4-HO-MIPT
  • Pozytywne przeżycie

Po szkole z dobrym tripowym kumplem pozytywne nastawienie, piękna pogoda wręcz idealna

Witam wszystkich zgromadzonych, siedze na przyjemnym afterglowie i podzielę się z wami moją dzisiejszą przygodą z królem homiptem.

Ja (V) i mój tripowy kumpel Grześ (Z) odbieramy nasze zielone tabletki od mojego znajomego.

randomness