REKLAMA
Zażywają u nas twardy narkotyk LSD

Tych, których tytuł (oryginalny) newsa napełnił bojaźnią i zgrozą, uspokajamy: to nie u Was, to w Ostrowie. No chyba, że mieszkacie w Ostrowie...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

www.ostrow24.tv

Odsłony

1109

Policjanci tym razem zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie marihuanę, jeden z nich dodatkowo posiadał woreczek foliowy z zawartością substancji psychotropowej LSD. Młodzi ludzie odpowiedzą za posiadanie nielegalnej substancji psychoaktywnej, za co grozić im może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ostrowskiej komendy znów zatrzymali posiadaczy nielegalnej substancji. Policjanci Wydziału Prewencji patrolując Dworzec PKP zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy na ich widok zaczęli się nerwowo zachowywać. Podczas kontroli tych mężczyzn, funkcjonariusze ujawnili przy nich narkotyki.

23-latek posiadał przy sobie woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego, jego kolega oprócz marihuany dodatkowo miał przy sobie woreczek foliowy z zawartością substancji psychotropowej LSD.

Zatrzymani odpowiedzą teraz za swoje czyny. Zgodnie z prawem, za posiadanie narkotyków, może im grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 1.4 (5 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Cześć wszystkim...W całym narazie krótkim życiu nie brałem nic innego oprócz trawki. Opisze wam moich kilka przygod ktore pamietam.Zaczynam...Rok: 2004

Dni: okolice jesieni


  • Marihuana
  • Tripraport

Już od dłuższego czasu się zastanawiałam czy mam to napisać a jeśli tak to jak ująć to w słowa aby dało się to jako tako zrozumieć. Zamknęłam się w sypialni ze słuchawkami na uszach. I zaczęłam pisać....

  W sylwestra się wszystko zaczęło.

 Wiem że czasem jestem roztrzepana, taka z nie ograniętymi myślami, które biegają po przedpokoju mojej głowy, zaglądając do napotkanych pokoi z pytaniem czy tu pasują w danym momencie ( bądź na stałe ) czy też nie i biegną dalej. Trudno to wyjaśnić, jestem jaka jestem, jeśli mnie taką akceptujesz to cieszę się bardzo, jeśli nie to tam są drzwi, jest wiele ludzi do spotkania na życiowym parkingu.

   Nie zawsze tak było, dostałam porządną lekcję aby się tego "nauczyć". Ale mniejsza o to, zbyt osobiste.

  • Amfetamina
  • MDMA (Ecstasy)

Set&Setting : Ciepły sierpniowy wieczór 2005 roku, poprzedzony pięknym sierpniowym dniem. Ja, na trwającym bardzo długo (już około 2 lat) ciągu amfetaminowym, w swoim pokoju, zaopatrzony w papierosy oraz dobrą muzykę.

Dawka: 1 pigułka koloru jasnokremowego z wyrytą kropką pośrodku

Wiek i waga: obecnie 20 lat, 87kg

Doświadczenie: MJ, Hash, amfetamina, met amfetamina, kokaina, xtc, LSD, brown sugar, Psylocibe Semilanceata, gałka muszkatołowa, efedryna, kofeina, alkohol

  • Dekstrometorfan

randomness