REKLAMA




Zażywają u nas twardy narkotyk LSD

Tych, których tytuł (oryginalny) newsa napełnił bojaźnią i zgrozą, uspokajamy: to nie u Was, to w Ostrowie. No chyba, że mieszkacie w Ostrowie...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

www.ostrow24.tv

Odsłony

1052

Policjanci tym razem zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie marihuanę, jeden z nich dodatkowo posiadał woreczek foliowy z zawartością substancji psychotropowej LSD. Młodzi ludzie odpowiedzą za posiadanie nielegalnej substancji psychoaktywnej, za co grozić im może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ostrowskiej komendy znów zatrzymali posiadaczy nielegalnej substancji. Policjanci Wydziału Prewencji patrolując Dworzec PKP zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy na ich widok zaczęli się nerwowo zachowywać. Podczas kontroli tych mężczyzn, funkcjonariusze ujawnili przy nich narkotyki.

23-latek posiadał przy sobie woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego, jego kolega oprócz marihuany dodatkowo miał przy sobie woreczek foliowy z zawartością substancji psychotropowej LSD.

Zatrzymani odpowiedzą teraz za swoje czyny. Zgodnie z prawem, za posiadanie narkotyków, może im grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 1.4 (5 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

mały pokój, wieczór, dobre nastawienie

28.09.2008

  • Benzydamina

### Substanja: 1x Tantum Rosa(50mg benzydaminy, na pierwszy raz) ###


### Doświadczenie: mj(dosyć duże ilości), grzyby(małe ilości)###


(-: Dziennik pokładowy :-)

  • 5-APDB
  • Pozytywne przeżycie

Pokój, w którym czuje się bezpiecznie i dobrze, chociaż jest trochę zimno. Dobry nastrój, związany z zrealizowaniem pewnych celów. Fizycznie czułem w miarę dobrze. Towarzyszyły mi 3 osoby.

5-APDB (inne nazwy: 3-Desoxy-MDA, EMA-4)

Load: 
5-APDB zadziało na mnie szybko. Wejście było bardzo gwałtowne, w pewnym momencie nawet pomyślałem, że przesadziłem z dawką gdyż czułem ucisk w klatce piersiowej i było mi trochę słabo. W ciągu kolejnych minut jednak objawy te ustąpiły a działanie substancji się ustabilizowało. Żadne inne niż wyżej wymienione dolegliwości nie wystąpiły. Podsumowując jednym zdaniem bodyload był praktycznie nieodczuwalny.

  • LSD-25

Nazwa substancji - LSD


poziom doświadczenia użytkownika – kilkakrotnie wczesniej


dawka – miało być x2 wyszło x1,5


"set & setting" – hehe troszke podjarany bo dawno nie miałem okazji ale ogólnie sam pozitiv